BAŞARILAR / Akademik Başarılar

2016 Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi ESKİŞEHİR 1.si TÜRKİYE 7.si

Bilgesu ÇAKMAK

2016 Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi TÜRKİYE 17.si

Öykü Naz SAĞLAM

2016 Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi TÜRKİYE 602.si

Pınar BAYSAL

TÜRKİYE ÖYKÜ YARIŞMASI 1.si

2016 Bilgi Olimpiyatları İngilizce Dalı DÜNYA BİRİNCİSİ

Zeynep Çağla KARA

2016 Bilgi Olimpiyatları İngilizce Dalı DÜNYA BİRİNCİSİ

Pınar SEZGİN

2016 Bilgi Olimpiyatları Matematik Dalı DÜNYA BİRİNCİSİ

Ece SABAHÇI

2016 Bilgi Olimpiyatları Biyoloji Dalı DÜNYA BİRİNCİSİ

Ece BATTALOĞLU

2016 Bilgi Olimpiyatları İngilizce Dalı DÜNYA 2. ve 3.leri

Öyküm GÜLTAŞ, Atakan Alp ÖZGAN, Ece Iraz ÇAM, Asya UCA, Sabri Emir KARAÇALI, Ayşe Zeynep ÖZGÜL

2016 Bilgi Olimpiyatları Matematik Dalı DÜNYA İKİNCİLİĞİ

Ayberk BAKIRLIOĞLU, Kutalp DİLBER, Ceren YALÇIN, Batuhan UYANIK

2016 TEOG Türkiye 1.si

Burak ÇAKIR

2015 TEOG Türkiye 1.si

Ceren Yalçın

2015 TEOG Türkiye 1.si

Utku Karabulut

2015 TEOG Türkiye 1.si

Zümra İnci

2015 TEOG Türkiye 1.si

Damla Şakar

2015 TEOG Türkiye 1.si

Sena Nur Akman

2015 TEOG Türkiye 1.si

Ecem Zeynep Edizkan

2015 TEOG Türkiye 1.si

Neşe Selin Mirza

2015 TEOG Türkiye 1.si

Alperen Bakırlıoğlu

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

Cansu Dalar

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

Ezgi Buse Coşkun

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

İpek Kaya

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

Kuzey Karaköse

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

Oğuz Kaan Aydoğdu

2015 Bilim Olimpiyatları Dünya 2.si

Melda Doğan

2014 LYS Türkiye 55.si

Beyza Cengiz

2014 LYS Türkiye 121.si

Sinem Önal

2014 LYS Türkiye 282.si

Bahadır Alp Barlas

2014 LYS Türkiye 312.si

Doğa Can Özil

2014 LYS Türkiye 437.si

Gizem Önal

2014 LYS Türkiye 871.si

Başak Erhan

2014 TEOG Türkiye 1.si

Berke Demir

2014 TEOG Türkiye 1.si

Abdurrahman Taha Atmaç

2014 TEOG Türkiye 1.si

Alara Tüfekçi

2014 TEOG Türkiye 1.si

Ebru Ermiş

2014 Matematik Ligi Dünya Şampiyonu

Atayurt Ortaokul

Atlantıc-Pasıfıc Math League

2014 Matematik Ligi Dünya Şampiyonu

Atayurt Anadolu/Fen Lisesi

Atlantıc-Pasıfıc Math League Hıgh Scholl Dünya Şampiyonu

2014 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Furkan Şahbaz

2014 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Ezgi Buse Coşkun

2014 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Mert Ertan

2014 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Mehmet Can Kırbaş

2013 OYP İl 4.sü

Seda Halaç

2013 YGS Türkiye 319.su

Furkan Aral

2013 YGS Türkiye 441.si

Yunus Göker Erdiş

2013 YGS Türkiye 534.sü

Sevgi Akkaya

2013 YGS Türkiye 636.sı

Begüm Bektöre

2013 YGS Türkiye 1055.si

Selin Topel

2013 Matematik Ligi Dünya Şampiyonu

Atayurt Ortaokul

Atlantıc-Pasıfıc Math League Hıgh Scholl Dünya Şampiyonu

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Serva Pınarbaşı

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Türkçe Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 1.si

Mehmet Can Kırbaş

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Matematik Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 3.sü

Melda Doğan

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Almanca Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 3.sü

Oğuz Dindar

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Coğrafya Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 3.sü

Öykünaz Sağlam

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Türkçe Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 3.sü

Burak Künkçü

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Türkçe Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 4.sü

Mert ERTAN

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları İngilizce Dalında

2013 Bilim Olimpiyatları Dünya 4.sü

Aykut Girginer

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları İngilizce Dalında

2013 Olimpiyat Dereceleri

Atayurt Ortaokulu

Uluslararası 9.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Dereceleri

2012 YGS Türkiye 841.si

Evin Özkul

2012 SBS Türkiye 1.si

Canberk Tunakan

2012 OYP İl 2.si

Şebnem Turhan

2012 Matematik Ligi Dünya Şampiyonu

Atayurt Anadolu/Fen Lisesi

2012 Bilim Olimpiyatları Türkiye 1.si

Ezgi Özcan

Uluslararası 8.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Almanca Dalında

2012 Bilim Olimpiyatları Dünya 4.sü

Albina Şen

Uluslararası 8.Bilim Temelli Bilgi Olimpiyatları Coğrafya Dalında

2011 YGS Türkiye 17.si

Berker Banar

2011 YGS Türkiye 333.sü

Samet Gürses

2011 YGS Türkiye 749.su

Furkan Özkan

2011 SBS Türkiye 1.si

N. Ece Durkaya

2011 SBS Türkiye 1.si

Doruk Paksoy

2011 SBS Türkiye 1.si

Burak Kürkçü

2010 SBS Türkiye 1.si

Sinem Önal

2010 SBS Türkiye 1.si

Gizem Önal

2010 SBS Türkiye 1.si

M.Alper Aydemir

2010 SBS Türkiye 1.si

Gönenç Moğol

2010 SBS Türkiye 1.si

Cansu Tekgöl

2010 ÖSS Türkiye 478.si

İlayda Pektaş

2009 ÖSS Türkiye 19.su

Onur Irak

2009 ÖSS Türkiye 142.si

Can Karamanlı

2009 ÖSS Türkiye 208.si

Eray Erdoğan

2009 ÖSS Türkiye 234.sü

S. Engin Altıntop

2009 ÖSS Türkiye 296.sı

Neslihan Gücüyener

2009 ÖSS Türkiye 392.si

A.Tuna Güven

2009 ÖSS Türkiye 342.si

Barış Yalçınkaya

2009 ÖSS Türkiye 485.si

Ece İçel

2009 ÖSS Türkiye 525.si

Yasemin Çengel

2009 ÖSS Türkiye 621.si

Gizem Canser

2008 ÖSS Türkiye 562. si

Dilanaz Madenoğlu

2007 ÖSS Türkiye 30.su

M. Oktay Elumar

2005 OKS Türkiye 2.si

O. Ersoy Dokumacı

2005 ÖSS Türkiye 103.sü

Bahar Merdan

2005 ÖSS Türkiye 424.sü

Ekin Gedik

2005 ÖSS Türkiye 503.sü

Doğa Alp

2005 ÖSS Türkiye 578.si

Yiğit Aydoğan

2005 ÖSS Türkiye 890.sı

Büşra Erkara

2005 ÖSS Türkiye 899.sı

Melike Cibiş

2004 ÖSS Türkiye 54.sü

Utku Angın

2004 ÖSS Türkiye 60.sı

Burcu Biral

2004 ÖSS Türkiye 142.si

Tuğba Önder

2003 ÖSS Türkiye 5.si

Volkan Dedeoğlu

2003 ÖSS Türkiye 424.sü

Çağlar Saka