İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Eğitim / Spor Takımları

ATLETİZM

      Atletizm dünyanın en eski sporu ve bütün öteki sporların temelidir. İnsanın koşma, yürüme, atma ve atlama gibi en doğal hareketlerindeki gücünü, dayanıklılığını, süratini, çabukluğunu, hünerlerinin geliştirmek ve artırmak için yaptığı çalışmalara, kurallara bağlanmış spor yarışmalarının tümüne ATLETİZM denir.



YILDIZ ERKEK TAKIMI

100m Engelli     Çağdaş ÇOBANOĞLU
100m                Sinan DOĞAN
200m                Sinan DOĞAN
400m                Burak EROĞLU
800m                Merthan DEMİR
1500m              Merthan DEMİR (Orkun ÖZTÜRK)
3000m              Burak EROĞLU (Ahmet KÖRPINAR)

Gülle Atma        Furkan KAHYALAR (Atakan EKİCİ)
Disk Atma         Selçuk ORAL
Cirit Atma          Sefacan GÜLER

Uzun Atlama      Sefacan GÜLER
3 Adım Atlama   Beren GÜVEN
Yüksek Atlama  Beren GÜVEN

4x100 Bayrak 
Takımı                Merthan DEMİR, Sinan DOĞAN, Burak EROĞLU, Beren GÜVEN

GENÇ ERKEKLER FERDİ TAKIMI

110m Engelli       Serdar YURTCAN
100m                  Ozan ŞAHİNTÜRK
3 Adım Atlama     Sarp Arda DURKAYA
Yüksek Atlama    Mehmet CEYLAN
Cirit Atma            Batuhan ESEN
Disk Atma           Cihan ARLI
100m                  Doğa GÜNDEM

BASKETBOL


Yıldız Erkek Basketbol Takımı

 

  1. Beren GÜVEN                       Guard              1.71                 1996
  2. Akın KÖSE                            Guard              1.66                 1997
  3. Ataberk ÖZKARATAY           Guard              1.60                 1997
  4. Can Doğa TOPALOĞLU        Guard              1.62                 1997
  5. Yunusemre GÜLER               Forvet             1.71                 1996
  6. Safacan GÜLER                    Forvet             1.79                 1996
  7. Burak KUZU                          Forvet             1.65                 1996
  8. Alperen ÇETİN                     Forvet             1.67                 1997
  9. Rıdvan YANAR                     Forvet             1.70                 1996
  10. Merthan DEMİR                   Pivot                1.81                 1996
  11. Cemil Emre ŞEN                   Pivot                1.82                 1996
  12. Berk ALBAYRAK                   Pivot                1.76                 1997
  13. Ömer Ege ISIYEL                 Pivot                1.74                 1997

 

  

Genç Erkek Basketbol Takımı

 

  1. Efe KARADUMAN              Guard               1.81                 1995
  2. Mert GÜNAYDIN                Guard               1.72                 1993
  3. Hasancan DÖNERTAŞ       Guard               1.82                 1993
  4. Ozan ŞAHİNTÜRK             Forvet              1.73                 1995
  5. Mert ÇAKIRLAR                 Forvet              1.75                 1995
  6. Enes YAZICI                      Forvet              1.78                 1995
  7. Atakan ÜNAL                     Forvet              1.83                 1995
  8. Baran MUTLUM                  Forvet              1.82                 1995
  9. Kubilay MERCAN                Forvet              1.83                 1995
  10. Ömer Alican ARIS               Forvet             1.84                 1995
  11. Cihan ARLI                         Forvet              1.85                 1995
  12. Tarık MİL                             Pivot                1.84                 1993
  13. Sercan ÖNEN                      Pivot                1.93                 1993
  14. Selim DOĞAN                       Pivot                1.91                 1995
  15. Ömer ŞAHAN                       Pivot                1.95                 1995

 



 

YÜZME

2009-2010 YÜZME TAKIMLARI



KÜÇÜKLER       ( 25-26 MART 2010)

SAMET FERE                   2000        50 M  SIRT
                                                       50 M SERBEST
                                                     100 M. KURBAĞA
                                                     100 M. SERBEST

YILDIZLAR     (31 MART 1-2 NİSAN 2010)

ALPEREN SARIKAYA     1996      50 M. SERBEST
                                                   50 M. KURBAĞA
                                                   50 M. KELEBEK
                                                  100M. SERBEST

EROKAY GÜRZ              1997      50 M SERBEST
                                                  400 M SERBEST
                                                  200 M KURBAĞA
                                                  200 M SERBEST

MUSTAFA OĞUZ KARA 1997       50 M SERBEST
                                                    50 M KELEBEK
                                                  100 M SERBEST
                                                  200 M SERBEST

MELİKE TAKIL                 1996   200 M KELEBEK
                                                    50 M KELEBEK
                                                  100 M SERBEST
                                                    50 M SIRT

MASA TENİSİ


BADMİNTON