İLKOKUL TANITIM FİLMİ     29 EKİM CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞVURUSU    

Eğitim / Başarılar

2013 - 2014
BASKETBOL MEM Okullar arası yıldız kızlar il birincisi
BASKETBOL MEM OKULLAR ARASI YILDIZ KIZLAR GRUP BİRİNCİSİ
BASKETBOL MEM OKULLAR ARASI YILDIZ KIZLAR YARIFİNAL ÜÇÜNCÜSÜ
BASKETBOL MEM Okullar arası yıldız erkekler il dördüncüsü
BASKETBOL MEM Okullar arası genç erkekler il ikincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası genç kızlar  il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası yıldız kızlar il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası genç kızlar il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası yıldız erkekler il üçüncüsü
BASKETBOL MEM OKULLAR ARASI MİNİK KIZLAR ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası genç erkekler il üçüncüsü
YÜZME MEM Okullar arası genç erkekler ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
YÜZME MEM Okullar arası genç erkekler YARIFİNAL BEŞİNCİ
MASA TENİSİ MEM KÜÇÜK  ERKEKLER İL  BİRİNCİSİ
MASA TENİSİ ÖZEL TURNUVA MİNİK ERKEKLER İL İKİNCİSİ
MASA TENİSİ GSİM MİNİK ERKEKLER İL BİRİNCİSİ
MASA TENİSİ MEM MİNİK ERKEKLER İL İKİNCİSİ
MASA TENİSİ MEM GENÇ ERKEKLER İL ÜÇÜNCÜSÜ
MASA TENİSİ GSİM CUMHURİYET KUPASI MİNİK ERKEKLER İL İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM Okullar arası kros 5000 metre  il birincisi  (RAMAZAN  BARBAROS )
ATLETİZM MEM Okullar arası kros 5000 met.  TÜRKİYE YARI FİNAL BEŞİNCİ (RAMAZAN BARBAROS)
ATLETİZM MEM 1500 Metre GENÇ ERKEKLER  ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ  (RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 1500 Metre GENÇ ERKEKLER  YARIFİNAL  BİRİNCİSİ  8RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 1500 Metre GENÇ ERKEKLER  TÜRKİYE   BİRİNCİSİ  8RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 3000 Metre GENÇ ERKEKLER  ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ  (RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 3000 Metre GENÇ ERKEKLER  YARIFİNAL  BİRİNCİSİ  8RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 3000 Metre GENÇ ERKEKLER  TÜRKİYE   BİRİNCİSİ  8RAMAZAN BARBAROS )
ATLETİZM MEM 800 METRE GENÇ KIZLAR ESKİŞEHİR İKİNCİSİ (BEYZA MERCAN )
ATLETİZM GSİM 800 METRE 16 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONU  (BEYZA MERCAN )
ATLETİZM MEM 3 ADIM ATLAMA GENÇ ERKEKLER ESKİŞEHİR ÜÇÜNCÜSÜ ( ERKUT SAKA)
ATLETİZM MEM 100 METRE ENGEL  YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİCİ
ATLETİZM MEM 100 METRE ENGEL YARIFİNAL ÜÇÜNCÜSÜ
ATLETİZM MEM 300 METRE YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM 800 METRE YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM UZUN ATLAMA YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM UZUN ATLAMA YILDIZ ERKEK YARIFİNAL ÜÇÜNCÜSÜ
ATLETİZM MEM ÜÇ ADIM ATLAMA YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
ATLETİZM MEM ÜÇ ADIM ATLAMA YILDIZ ERKEK YARIFİNAL İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM YÜKSEK ATLAMA YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM DİSK ATMA YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ATLETİZM MEM ÇİRİT ATMA YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
ATLETİZM MEM 4*100 METRE BAYRAK YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
STEP-AEROBİK MEM OKULLAR ARASI GENÇ KIZLAR ESKİŞEHİR BİRİNCİSİ
STEP-AEROBİK MEM OKULLAR ARASI GENÇ KIZLAR TÜRKİYE  ÜÇÜNCÜSÜ
ORYANTİRİNG MEM OKULLAR ARASI  KÜÇÜK ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ORYANTİRİNG MEM OKULLAR ARASI KÜÇÜK KIZ ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ORYANTİRİNG MEM OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
ORYANTİRİNG MEM OKULLAR ARASI GENÇ ERKEK ESKİŞEHİR İKİNCİSİ
HENTBOL MEM OKULLAR ARASI MİNİKLER ŞENLİĞİ ESKİŞEHİR DÖRDÜNCÜLÜĞÜ
2012 - 2013
BASKETBOL MEM Okullar arsı küçük kızlar il üçüncüsü
BASKETBOL MEM Okullar arası yıldız kızlar il üçüncüsü
BASKETBOL MEM Okullar arası yıldız erkekler il birincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası genç erkekler il birincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası grup ikincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası genç erkekler il birincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası genç erkekler grup birincisi
BASKETBOL MEM Okullar arası genç erkekler yarı final  grup ikincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası küçük erkekler il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası yıldız kızlar il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası genç kızlar il birincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası yıldız erkekler il ikincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler arası genç erkekler il ikincisi
YÜZME MEM Okullar arası genç erkekler M.Can Kırbaş 100 Kelebek il üçüncüsü
YÜZME MEM Okullar arası genç erkekler M. Can Kırbaş 100 sırt il Üçüncüsü
YÜZME MEM Okullar arası genç erkekler Erokay Gürz 100 m. Kurbağalama il üçünçüsü
MASA TENİSİ ÖZEL TURNUVA MİNİK ERKEKLER İL ÜÇÜNCÜSÜ
MASA TENİSİ GSİM MİNİK ERKEKLER İL ÜÇÜNCÜSÜ,
MASA TENİSİ MEM MİNİK ERKEKLER İL DÖRDÜNCÜSÜ
MASA TENİSİ MEM GENÇ ERKEKLER İL ÜÇÜNCÜSÜ
MASA TENİSİ GSİM MİNİK ERKEKLER İL DÖRDÜNCÜSÜ
MASA TENİSİ GSİM CUMHURİYET KUPASI MİNİK ERKEKLER İL İKİNCİSİ
BADMİNTON MEM Okullar arası küçük takım il üçüncüsü
ATLETİZM MEM Okullar arası kros 5000 metre  il birincisi (SÜLEYMEN BEKMEZCİ)
ATLETİZM MEM Okullar arası kros 5000 metre  TÜRKİYE YARI FİNALBirincisi (SÜLEYMEN BEKMEZCİ)
ATLETİZM GSİM 1500 Metre kapalı salon yıldızlar TÜRKİYE rekoru 
ATLETİZM GSİM 800 Metre kapalı salon yıldızlar TÜRKİYE rekoru 
ATLETİZM GSİM 3000 Metre kapalı salon Gençler  TÜRKİYE rekoru 
ATLETİZM MEM 6000 metre de Macaristan da yıldızlar BALKAN ŞAMPİYONU
2011 - 2012
BASKETBOL MEM Okullararası küçük kızlar  İl ikincisi
BASKETBOL MEM Okullararası küçük erkekler  İl ikincisi
BASKETBOL MEM Okullararası yıldız  kızlar  İl Şampiyonu
BASKETBOL MEM Okullararası yıldız erkekler   İl ikincisi
BASKETBOL MEM Okullararası genç kızlar  İl Şampiyonu
BASKETBOL MEM Okullararası genç erkekler il üçüncüsü
BASKETBOL MEM Okullararası Yıldız Kızlar Grup Şampiyonu (ANKARA)
BASKETBOL MEM  Okullararası Yıldız Kızlar Yarı Final Grup 3.sü (ELAZIĞ)
BASKETBOL MEM Okullararası Genç Kızlar Grup 3.sü (BAlikeSİR)
BASKETBOL GSİM Kulüpler  küçük kızlar  İl Şampiyonu
BASKETBOL GSİM Kulüpler  yıldız kızlar kızlar  İl Şampiyonu
BASKETBOL GSİM Kulüplerarası Yıldız Kızlar Grup 2.si (BOLU)
BASKETBOL GSİM Kulüplerarası Küçük Kızlar Grup 2.si (KASTAMONU)
BASKETBOL GSİM Kulüpler  küçük erkekler  İl ikincisi
BASKETBOL GSİM Kulüpler  genç erkekler  İl üçüncüsü
BASKETBOL GSİM Kulüpler  yıldız erkekler  İl Şampiyonu
BASKETBOL GSİM Kulüpler yıldız erkekler Merkez kuzey grubu Grup Şampiyonu (ZONGULDAK)
BASKETBOL GSİM Kulüpler yıldız erkekler Yarıfinal  GRUP üçüncüsü (ÇANAKKALE)
BASKETBOL ÖZEL TURNUVA Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Uluslar arası Genç Kızlar Üçüncüsü
YÜZME GSİM Okullar arası Gençler yüzme Gizem Öner 50m kurbağa il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar arası Gençler yüzme Dilara Ebru Uçar 50 m. Serbest il Birincisi
YÜZME GSİM Okular arası Gençler yüzme Dilara Ebru Uçar 100 m Serbest il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar arası Gençler yüzme Dilara Ebru Uçar 200 m. Serbest il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar Arası Gençler yüzme Dilara Ebru Uçar 50m. Kelebek il Birincisi
YÜZME GSİM Gençler Türkiye Şampiyonası Dilara Ebru UÇAR 50m. Serbest Türkiye 10. su
YÜZME GSİM Okullar Arası Gençler yüzme Ümit Büyükkoca 50m. Kurbağa il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar Arası Gençler yüzme Ümit Büyükkoca 100 m. Kurbağa il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar Arası Gençler yüzme Ümit Büyükkoca 200 m. Kurbağa il Birincisi
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Mehmet Can Kırbaş 200 m F.K İL  Üçüncüsü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Mehmet Can Kırbaş 200 m. Sırt İL  dördüncüsü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Berşe Deveci 50 m. Serbert il üçüncüsü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Berşe Deveci 200 m. Serbest il ikincisi
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme  Berşe Deveci 50m. Kelebek il. 4.sü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Berşe Deveci 100m Serbest il. 4.sü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Canberk Uğurlu 400m. Serbest il 4. Sü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme 4 x 100 serbest bayrak il. 2.si
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme 4x 200 serbest bayrak il. 2.si
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme 4x 100 karışık bayrak il. 3. sü
YÜZME GSİM Okullar Arası Yıldızlar yüzme Takım Halinde il Üçüncülüğü
MASA TENİSİ ÖZEL TURNUVA Okullar arası minikler özel turnuva il dördüncüsü
MASA TENİSİ GSİM  23 Nisan Kupası Küçük Erkek İl üçüncüsü
MASA TENİSİ MEM Okullar arası küçük erkek  il beşincisi
MASA TENİSİ MEM Okullar arası yıldız  erkek  il beşincisi
MASA TENİSİ MEM Okullar arası genç  erkek  il dördüncüsü
MASA TENİSİ GSİM Kulüpler arası küçük erkek  il beşincisi
MASA TENİSİ GSİM Kulüpler arası yıldız  erkek  il beşincisi
MASA TENİSİ GSİM Kulüpler arası genç  erkek  il beşincisi
BADMİNTON MEM Okullar arası  Küçük Karışık il beşincisi
BADMİNTON ÖZEL TURNUVA Uluslar arası Genç Kızlar Üçüncüsü
BADMİNTON MEM Okullar arası  yıldız kızlar il altıncısı
ATLETİZM MEM Okullar arası Atletizm Kros Süleyman Bekmezci il birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Atletizm Kros Türkiye Grup Birinciliği Süleyman Bekmezci grup birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Atletizm Kros TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ Süleyman Bekmezci TÜRKİYE dördüncüsü
ATLETİZM MEM Liseler arası Dünya Şampiyonası Süleyman Bekmezci DÜNYA 32.
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  AYBERK YILDIRIM 100 Metre  il ikincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Efe özveren 100 Metre Engelli il ikincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Ata Ünlüce 200 Metre  il ikincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Yiğit Nart 400 Metre il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Yiğit Nart 800 Metre il ikincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Ayberk Yıldırım Uzun Atlama il Üçünçüsü
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Erkut Saka 3 Adım Atlama  il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Erkut Saka Yüksek  Atlama il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Utku Biricik Gülle Atma il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Utku Biricik Disk  Atma il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  Taha Özturhan Çirit  Atma il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  4*100 metre il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası Yıldızlar Atletizm  TAKIMI ESKİŞEHİR 1.
ATLETİZM MEM Okullar arası  Gençler Atletizm  1500 Metre Süleyman Bekmezci il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası  Gençler Atletizm  3000 Metre Süleyman Bekmezci il Birincisi
ATLETİZM MEM Okullar arası  Gençler Atletizm  Çirit Atma Batuhan Esen  il İkincisi
ATLETİZM MEM Okullar Yıldızlar Atletizm  Erkut Saka 3 Adım Atlama TÜRKİYE Yarıfinal 2.
ATLETİZM MEM Okullar Yıldızlar Atletizm  Yiğit Nart  400 Metre TÜRKİYE Yarıfinal 2.
ATLETİZM MEM Okullar Yıldızlar Atletizm  4*100 Metre Bayrak TÜRKİYE Yarıfinal 2.
ATLETİZM MEM Okullar arası  Gençler Atletizm  1500 Metre Süleyman Bekmezci TÜRKİYE Yarıfinal 1.
ATLETİZM MEM Okullar arası  Gençler Atletizm  300 Metre Süleyman Bekmezci TÜRKİYE Yarıfinal 1.
ATLETİZM MEM Okullararası Gençler Atletizm 1500 m. Süleyman BEKMEZCİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2010 - 2011
BASKETBOL
MEM
Okullararası Genç Erkekler İl Birincisi
BASKETBOL
MEM
Okullararası Genç Kızlar İl Birincisi
BASKETBOL
MEM
Okullararası Yıldız Erkekler İl Birincisi
BASKETBOL
MEM
Okullararası Yıldız Kızlar İl İkincisi
BASKETBOL
GSİM
Kulüplerarası Küçük Erkekler İl İkincisi
BASKETBOL
GSİM
Kulüplerarası Yıldız Kızlar İl Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Kulüpler arası küçük kızlar il birincisi
BASKETBOL
GSİM
Kulüplerarası Yıldız Erkekler İl İkincisi
BASKETBOL
GSİM
Kulüplerarası Yıldız Erkekler İl Üçüncüsü (Vişnelikspor)
BASKETBOL
GSİM
Kulüplerarası Yıldız Kızlar İl Üçüncüsü (Vişnelikspor)
BASKETBOL
MEM
Okullararası Genç Kızlar Grup 3.sü
BASKETBOL
MEM
Okullararası Genç Erkekler Grup 3.sü
YÜZME
MEM
Okullararası Küçükler Ferdi Derecelerimiz 50 m İl 2.si, 100 m İl 3.sü
YÜZME
MEM
Okullararası Genç Bayanlar Takım Halinde İl Birincisi
YÜZME
MEM
Okullar arası yıldızlar il üçüncüsü
MASA TENİSİ
ÖZEL TURNUVA
Okullararası Yıldızlar İl 2. si
SATRANÇ
GSİM
Ferdi İl 5.si
SATRANÇ
GSİM
Cumhuriyet Kupası Yıldızlar ve Küçüklerde İl 1.si, il 2.si, il 3.sü Ferdi Sporcular
SATRANÇ
GSİM ve TSF
Çocuk Ligi: 2 takım Halinde Katıldık.4,5 ve 6. sınıflarımız İl Birincisi. 2 ve 3. Sınıflarımız il 3.lüğü bekleniyor.
BASKETBOL
MEM
Küçük kızlar il 2.
BASKETBOL
MEM
Küçük erkekler Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Genç erkekler Batuhan Esen Cirit Atma ESKİŞEHİR 1.
ATLETİZM
MEM
Genç erkekler Batuhan Esen Cirit Atma GRUP 2.
ATLETİZM
MEM
Genç erkekler MEHMET CEYLAN YÜKSEK ATLAMAESKİŞEHİR 2.
ATLETİZM
MEM
Genç Bayanlar Doğa GÜNDEM 100 metre Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Erkut SAKA 200 metre Eskişehir 3.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Yiğit NART   400 metre Eskişehir 2.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Yiğit NART  800 metre Eskişehir 3.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Mert EROĞLU Güller Atma Eskişehir 2.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Mert EROĞLU Cirit Atma Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Mert EROĞLU Cirit Atma Grup 3.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Engin CAN Disk ATMA Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Enes ÖZATA Üç Adım Atlama Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Enes ÖZATA Uzun Atlama Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Erkut SAKA Yüksek Atlama Eskişehir 1.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Erkut SAKA Yüksek Atlama Grup 3.
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler 4*100 metre Eskişehir 1
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekleri. Takım Halinde ESKİŞEHİR 1.
2009 - 2010
BRANŞ
KATEGORİ
YARIŞMA ALANI
İL DERECESİ
GRUP DERECESİ
Masa Tenisi
Genç Erkek Masa Tenisi Takımı
MEM
İL 4.SÜ
 
Masa Tenisi
Yıldız Erkek Basketbol Takımı
MEM
İL 3.SÜ
 
Masa Tenisi
Yıldız Erkek Basketbol Takımı
Özel Turnuva
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Küçük Erkek Basketbol Takımı
MEM
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Küçük Kız Basketbol Takımı
MEM
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Yıldız Erkek Basketbol Takımı
MEM
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Yıldız Kız Basketbol Takımı
MEM
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Genç Kız Basketbol Takımı
MEM
ESKİŞEHİR ŞAMPİYONU
Grup 3.sü(Balıkesir)
Basketbol
Küçük Erkek Basketbol Takımı
GSİM
İL 2.Sİ
 Grup 2.Sİ(Çorum)
Basketbol
Küçük Kız Basketbol Takımı
GSİM
İL 2.Sİ
 
Basketbol
Yıldız Erkek Basketbol Takımı
GSİM
il 3.SÜ
 
Basketbol
Yıldız Kız Basketbol Takımı
GSİM
ESKİŞEHİR ŞAMPİYONU
Grup Şampiyonu   Türkiye 5.si
Basketbol
Genç Kız Basketbol Takımı
GSİM
ESKİŞEHİR ŞAMPİYONU
Grup Şampiyonu Türkiye 4. sü
Basketbol
Genç Erkek Basketbol Takımı
GSİM
İL 3.SÜ
 
Yüzme
Genç Kız Yüzme Takımı
MEM
ESKİŞEHİR ŞAMPİYONU
27-29 Mayıs Kayseri
Atletizm
Yıldız Erkek Basketbol Takımı
MEM
ESKİŞEHİR ŞAMPİYONU
22-23 Mayıs İzmir
AtletizmFerdi
Sefacan GÜLER (Cirit)
MEM
İL 1.Sİ
 
AtletizmFerdi
Burak EROĞLU 400 m
MEM
İL 1.Sİ
 
AtletizmFerdi
4x100 Bayrak Yarışı
MEM
İL 1.Sİ
 
AtletizmFerdi
Çağdaş ÇOBAN (100 m engelli)
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Mehmet CEYLAN(yüksek Atlama)
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Merthan DEMİR 800 m
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Furkan KAHYALAR Gülle Atma
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Selçuk EROL Disk Atma
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Beren GÜVEN 3 Adım Atlama
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Beren GÜVEN Yüksek Atlama
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Beste ERCAN 100 m
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Beste ERCAN 200 m
MEM
İL 2.Sİ
 
AtletizmFerdi
Sinan DOĞAN 200 m.
MEM
İL 3.SÜ
 
AtletizmFerdi
Batuhan ESEN (Cirit)
MEM
İL 3.SÜ
 
AtletizmFerdi
Sefacan GÜLER Uzun Atlama
MEM
İL 3.SÜ
 
Yüzme Ferdi
Erokay GÜRZ (200m Serbest)
MEM
İL 3.SÜ
 
Yüzme Ferdi
Mustafa Oğuz KARA 50 m.srbst
MEM
İL 3.SÜ
 
Yüzme Ferdi
Mustafa Oğuz KARA 50 m.Klbk
MEM
İL 2.SÜ
 
Yüzme Ferdi
Mustafa Oğuz KARA 100m. Srbst
MEM
İL 2.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Mustafa Oğuz KARA 200 m.srbst
MEM
İL 2.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Alperen SARIKAYA 50 m srbst
MEM
İL 1.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Alperen SARIKAYA 100 m srbst
MEM
İL 1.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Alperen SARIKAYA 50 m. Klbk
MEM
İL 1.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Alperen SARIKAYA 50 m Krbğa
MEM
İL 1.Sİ
 
Yüzme Ferdi
Melike TAKIL (200m Kelebek)
MEM
İL 1.Sİ
 
2008 - 2009
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
BASKETBOL
MEM
KÜÇÜK KIZ İL İKİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
YILDIZ KIZ İL İKİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
YILDIZ ERKEK GRUP BİRİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
KÜÇÜK ERKEK   İL BİRİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
KÜÇÜK ERKEK GRUP İKİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
GENÇ KIZLAR GRUP BİRİNCİSİ
BASKETBOL
MEM
GENÇ KIZLAR TÜRKİYE YARI FİNAL ÜÇÜNCÜSÜ
BASKETBOL
GSİM
KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL İL BİRİNCİSİ-BOLU GRUP ÜÇÜNCÜSÜ
BASKETBOL
GSİM
KÜÇÜK KIZ BASKETBOL İL BİRİNCİSİ
BASKETBOL
GSİM
GENÇ ERKEK BASKETBOL İL İKİNCİSİ
BASKETBOL
GSİM
YILDIZ ERKEK BASKETBOL İL DÖRDÜNCÜSÜ
ATLETİZM
MEM
YILDIZ ERKEKLER TAKIMI İL BİRİNCİSİ
     FERDİ DERECELER
MEM
110 METRE ENGELLİ İL ÜÇÜNCÜSÜ MEHMET CEYLAN
MEM
YÜKSEK ATLAMA İL BİRİNCİSİ MEHMET CEYLAN
MEM
100 METRE İL ÜÇÜNCÜSÜ MERT ÇAKIRLAR
MEM
200 METRE İL ÜÇÜNCÜSÜ MERT ÇAKIRLAR
MEM
4*100 METRE BAYRAK İL BİRİNCİSİ               MERT ÇAKIRLAR, SARP ARDA DURKAYA, BATUHAN ESEN, OZAN ŞAHİNTÜRK
MEM
CİRİT ATMA İL BİRİNCİSİ BATUHAN ESEN
MEM
UZUN ATLAMA İL BİRİNCİSİ BATUHAN ESEN
MEM
3 ADIM ATLAMA İL BİRİNCİSİ SARP ARDA DURKAYA
MEM
GÜLLE ATMA İL İKİNCİSİ CİHAN ARLI
MEM
DİSK ATMA İL BİRİNCİSİ CİHAN ARLI
MEM
4*100 METRE TÜRKİYE 3. MERT ÇAKIRLAR SAP ARDA DURKAYA BATUHAN ESEN OZAN ŞAHİNTÜRK
MEM
 DİSK ATMATÜRKİYE 4. CİHAN ARLI
MEM
UZUN ATLAMA TÜRKİYE 4 BATUHAN ESEN
MEM
ÇİRİT ATMA TÜRKİYE 2. BATUHAN ESEN
MEM
100 METRE İL İKİNCİSİ MAVİNUNN POLATOĞLU
 YÜZME
MEM
GENÇ KIZLAR TAKIM İL İKİNCİSİ
 
 
FERDİ DERECE
MEM
50M KURBAĞA İL BİRİNCİSİ ESKİŞEHİR REKORU GİZEM ÖNER
MEM
50M SERBEST İL BİRİNCİSİ GİZEM ÖNER
MEM
200M KURBAĞA İL BİRİNCİSİ GİZEM ÖNER
MEM
100M KURBAĞA İL BİRİNCİSİ GİZEM ÖNER
MEM
200M KELEBEK İL İKİNCİSİ FULDEN ORAKOĞLU
MEM
50M SIRT İL İKİNCİSİ FULDEN ORAKOĞLU
MEM
50M SIRT İL ÜÇÜNCÜSÜ EZGİ ŞİŞ
MEM
4X100 SERBEST BAYRAK İL BİRİNCİSİ
 GİZEM ÖNER,FULDEN ORAKOĞLU,SİMAY SARP,      EZGİ ŞİŞ
MEM
4X100 KARIŞIK BAYRAK İL BİRİNCİSİ
GİZEM ÖNER,FULDEN ORAKOĞLU,SİMAY SARP,EZGİ ŞİŞ
MEM
200M KELEBEK İL BİRİNCİSİ AYBÜKE TEZEL
MEM
50M SERBEST İL BİRİNCİSİ ALPEREN SARIKAYA
MEM
100M SERBEST İL İKİNCİSİ ALPEREN SARIKAYA
MEM
50M SIRT İL İKİNCİSİ ALPEREN SARIKAYA
MEM
100M SERBEST İL İKİNCİSİ ALPEREN SARIKAYA
MEM
100M KURBAĞA İL BİRİNCİSİ ÜMİT BÜYÜKKOCA
MEM
50M KURBAĞA İL İKİNCİSİ ÜMİT BÜYÜKKOCA
MEM
50M SERBEST İL İKİNCİSİ ÜMİT BÜYÜKKOCA
BADMİNTON
MEM
GENÇ KIZ İL DÖRDÜNCÜSÜ
BADMİNTON
MEM
GENÇ ERKEK İL DÖRDÜNCÜSÜ
SATRANÇ/FERDİ
MEM
GENÇ ERKEK EFE HAFIZ İL ÜÇÜNCÜSÜ
MEM
YILDIZ ERKEK M.OĞUZ KARA İL DÖRDÜNCÜSÜ
MEM
YILDIZ KIZ BURÇİN VATANSEVER İL İKNCİSİ
KKTC
ULUSLAR ARASI SATRANÇ YILDIZ TAKIM İKİNCİSİ
JUDO
MEM
JUDO GENÇ ERKEK 90+ ÖNDER ÇAĞAN İL BİRİNCİSİ
2007 - 2008
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Minikler Kategorisinde Murat ÖZGÜR İl Onbirincisi
FERDİ DERECELER
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde Mustafa Oğuz KARA İl Sekizincisi
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde Burçin VATANSEVER İl Yedinicisi
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde Cihan KARAKAYA İl Altıncısı
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde Efe HAFIZ İl Dördüncüsü
ATLETİZM
MEM
Gülle Atma Eskişehir Birinciliği UTKU YÖRÜK
FERDİ DERECELER
MEM
3 Adım Atlama Eskişehir İkinciliği ALPEREN DÖNBEKÇİ
MEM
Uzun Atlama Eskişehir İkinciliği ALPEREN DÖNBEKÇİ
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir Üçüncülüğü SERDAR YURTCAN
MEM
100 mt. Engelli Eskişehir İkinciliği SERDAR YURTCAN
MEM
Cirit Atma Eskişehir Üçüncülüğü BATUHAN ESEN
MEM
800 mt. Eskişehir İkinciliği YASİN ÖNAL
MEM
Disk Atma Eskişehir Dödüncülüğü TAYLAN ÖZVEREN
MEM
Yüksek Atlama GENÇLER Eskişehir İkinicisi GÖKER KAYNARCA
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kız İl Birinciliği
BASKETBOL
MEM
Yıldız Erkek İl Birinciliği
BASKETBOL
MEM
Genç Kız İl Birinciliği
BASKETBOL
MEM
Genç Erkek İl Birinciliği
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kız Grup Üçüncülüğü
BASKETBOL
MEM
Yıldız Erkek Grup Üçüncülüğü
BASKETBOL
MEM
Genç Kız Grup Üçüncülüğü
BASKETBOL
GSİM
Genç Kızlar İl Birinciliği
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Kızlar İl Birinciliği
BASKETBOL
GSİM
Küçük Kızlar İl İkinciliği
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler İl Dördüncülüğü
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler İl Birinciliği
BASKETBOL
MEM
Küçük Kız İl Üçüncülüğü
BASKETBOL
MEM
Küçük Erkekler İl Dördüncülüğü
YÜZME
MEM
Genç Kız Takım İl İkincisi
FERDİ
DERECELER
MEM
50 mt. Kurbağa Eskişehir Birincisi SİMAY SARP
MEM
200 mt. Kelebek Eskişehir Birincisi SİMAY SARP
MEM
200 mt. Eskişehir Birincisi SİMAY SARP
MEM
100 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi SİMAY SARP
MEM
4x100 Serbest Eskişehir Üçüncüsü SİMAY SARP
MEM
4x100 Karışık Bayrak Eskişehir İkincisi SİMAY SARP
MEM
4x200 Serbest Eskişehir Üçüncüsü SİMAY SARP
MEM
400 mt. Serbest Eskişehir İkincisi EZGİ ŞİŞ
MEM
100 mt. Kelebek Eskişehir İkinicisi EZGİ ŞİŞ
MEM
4x100 Serbest Eskişehir Üçüncüsü EZGİ ŞİŞ
MEM
4x100 Karışık Bayrak Eskişehir İkinicisi EZGİ ŞİŞ
MEM
4x200 Serbest Eskişehir Üçüncüsü EZGİ ŞİŞ
MEM
200 mt. Ferdi Karışık Eskişehir Üçüncüsü FULDEN ORAKOĞLU
MEM
100mt. Sırt Eskişehir Üçüncüsü FULDEN ORAKOĞLU
MEM
200 mt. Sırt Eskişehir İkinicisi FULDEN ORAKOĞLU
MEM
4x100 Serbest Eskişehir Üçüncüsü FULDEN ORAKOĞLU
MEM
4x100 Karışık Bayrak Eskişehir İkincisi FULDEN ORAKOĞLU
MEM
4x200 Serbest Eskişehir Üçüncüsü FULDEN ORAKOĞLU
MEM
4x100 Serbest Eskişehir Üçüncüsü İREM NUR BAŞARAN
MEM
4x100 Karışık Bayrak Eskişehir İkincisi DUYGU TÜRK
MEM
4x200 Serbest Eskişehir Üçüncüsü DUYGU TÜRK
YÜZME
MEM
Küçük Erkek İl İkincisi
YÜZME
MEM
Yıldız Kız İl Dördüncülüğü
BADMİNTON
MEM
Genç Kız-Erkek İl Dördüncülüğü
JUDO
MEM
Onurkan ÜNAL 73. KG İl İkinciliğ
2006 - 2007
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
SATRANC
MEM
Gençler Kategorisinde İl Yedincisi ATALAY ULUAKAY
SATRANC
MEM
Yıldızlar Kategorisinde İl Beşincisi EGEMEN ELMAS
SATRANC
MEM
Yıldızlar Kategorisinde İl Dokuzuncusu BURÇİN VATANSEVER
SATRANC
MEM
Yıldızlar Kategorisinde İl OnDördüncüsü MELİH YAĞCI
SATRANC
MEM
Yıldızlar Kategorisinde İl Onyedincisi BATUHAN ÖZTÜRKTEN
SATRANC
MEM
Küçükler Kategorisinde İl İkincisi M.OĞUZ KARA
SATRANC
MEM
Küçükler Kategorisinde İl Sekizincisi BERK ONRAT
SATRANC
MEM
Küçükler Kategorisinde İl Onuncusu KEMAL PARLAKTUNA
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Minikler Kategorisinde İl Dördüncüsü ALİ KEMAL BİÇER
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Minikler Kategorisinde İl Beşincisi BERKAY BÖR
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Minikler Kategorisinde İl Altıncısı HALİL KARACAN
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde İl Üçüncüsü M.OĞUZ KARA
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde İl Onuncusu KEMAL PARLAKTUNA
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İl İkincisi CİHAN KARAKAYA
SATRANC
Gelişim Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İl Beşincisi BURÇİN VATANSEVER
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde İl Dördüncüsü ATALAY ULUAKAY (FL10/C)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde İl Altıncısı CAN KARAMANLI (FL10/C)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İl İkincisi BURÇİN VATANSEVER (6/C)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İl Beşincisi EGEMEN ELMAS (7/B)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İl Yedincisi BATUHAN ÖZTÜRKTEN (6/B)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde İl Yedincisi M.OĞUZ KARA (4/C)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde İl Sekizincisi BERK ONRAT (4/A)
SATRANC
Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde İl Onuncusu PELİN MİNSİN (4/B)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Minikler Kategorisinde Ali Kemal BİÇER İl Üçüncüsü
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde Mustafa Oğuz KARA İl Birinci ve İkincisi
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde Koray KUPA İl Üçüncüsü ve Altıncısı
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde Cem KARAMANLI İl Yedinicisi ve Onuncusu
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Küçükler Kategorisinde Berk ONRAT İl Yedincisi ve Onuncusu
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde Cihan KARAKAYA İl Dördüncüsü ve Yedincisi
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde İbrahim Enes YAZICI İl Sekizincisi ve Onuncusu
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde Atalay ULUAKAY İl Dördüncüsü ve Altıncısı
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Gençler Kategorisinde Can KARAMANLI İl Dördüncüsü ve Altıncısı
ATLETİZM
MEM
100 mt. Türkiye Üçüncülüğü FURKAN NURİ ŞEN
ATLETİZM
MEM
110 mt. Engelli Eskişehir ikinciliği ALİ SERDAR YURTCAN
ATLETİZM
MEM
100 mt. Eskişehir İkinciliği FURKAN NURİ ŞEN
ATLETİZM
MEM
200 mt. Eskişehir Birinciliği FURKAN NURİ ŞEN
ATLETİZM
MEM
400 mt. Eskişehir İkinciliği OĞUZHAN MACAR
ATLETİZM
MEM
800 mt. Eskişehir Üçüncülüğü OĞUZHAN MACAR
ATLETİZM
MEM
Gülle Atma Eskişehir Üçüncülüğü HASAN CAN ÖNERTAŞ
ATLETİZM
MEM
Disk Atma Eskişehir Üçüncülüğü HASAN CAN ÖNERTAŞ
ATLETİZM
MEM
Cirit Atma Eskişehir Üçüncülüğü KEREM ULUKAYA
ATLETİZM
MEM
3 Adım Atlama Eskişehir İkinciliği ALPEREN DÖKMECİ
ATLETİZM
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir Birinciliği EMRE TEZİŞÇİ
ATLETİZM
MEM
Uzun Atlama Eskişehir İkinciliği EMRE TEZİŞÇİ
ATLETİZM
MEM
Küçükler Fırlatma Topu Eskişehir İkinciliği SEFA CAN GÜLER
ATLETİZM
MEM
Küçükler Yüksek Atlama Eskişehir Üçüncülüğü SEFA CAN GÜLER
ATLETİZM
MEM
Gençler Gülle Atma Eskişehir Üçüncülüğü ONUR AYRANCI
ATLETİZM
MEM
Gençler Yüksek Atlama Eskişehir Üçüncülüğü GÖKER KAYNARCA
BASKETBOL
MEM
Yıldız Erkek Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kız Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Genç Kız Eskişehir Birincisi, Grup Dördüncüsü
BASKETBOL
MEM
Küçük Kız Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kız A Kategorisinde Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kız B Kategorisinde Eskişehir İkincisi
BASKETBOL
MEM
Küçük Erkek Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Genç Erkek Eskişehir İkincisi
YÜZME
MEM
50 mt. Serbest Eskişehir Birincisi SERAY BURUK
YÜZME
MEM
50 mt. Sırt Eskişehir Üçüncüsü EZGİ ŞİŞ
YÜZME
MEM
4x50 Ferdi Karışık Eskişehir Birincisi SİMAY SARP, DENİZ YARCAN, SERAY BURUK, EZGİ ŞİŞ
YÜZME
MEM
50 mt. Kurbağa Eskişehir Birincisi SİMAY SARP
YÜZME
MEM
50 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi İREM NUR BAŞARAN
YÜZME
MEM
50 mt. Kelebek Eskişehir Birincisi SİMAY SARP
YÜZME
MEM
50 mt. Kelebek Eskişehir İkincisi SERAY BURUK
YÜZME
MEM
6x50 mt. Serbest Bayrak Eskişehir İkincisi EZGİ ŞİŞ, İREM NUR BAŞARAN, IŞIN SELEN ÖZSEL, DENİZ YARCAN, SERAY BURUK, SİMAY SARP
YÜZME
MEM
Yıldızlar 50 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi FURKAN ÖZKAN
YÜZME
MEM
Yıldızlar 200 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi FURKAN ÖZKAN
YÜZME
MEM
Yıldızlar 4x200 Serbest Kız Eskişehir Üçüncüsü GİZEM CEYLAN, ELİF UTEŞ, CEYDA ÖZ, ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Yıldızlar 4x100 Kelebek Kız Eskişehir İkincisi CANSU BOZKURT, ELİF UTEŞ, CEYDA ÖZ, ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Küçükler 50 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi EROKAY GÜRZ
YÜZME
MEM
Küçükler 200 mt. Kurbağa Eskişehir İkincisi EROKAY GÜRZ
BADMİNTON
MEM
Yıldız Kız Erkek Eskişehir Dördüncüsü
JUDO
MEM
Gençler 60 Kiloda Eskişehir İkincisi ONURKAN ÜNAL
KARETE
MEM
Küçükler 1997 Doğumlularda Eskişehir İkincisi ŞEYMA AYDIN
2005 - 2006
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
SATRANC
GSİM
Yıldız ve genç grup kızlarda il birincisi-EZGİ ŞİŞ                                  ( Atayurt Fen Lisesi)
SATRANC
GSİM
Yıldız ve genç grup erkeklerde il ikincisi-CAN KARAMANLI       (Atayurt F.L.)
SATRANC
GSİM
Minik Kızlar grubu il ikincisi-IŞILAY IŞIK (Atayurt İlköğretim Okulu)
SATRANC
GSİM
Minik Kızlar grubu il üçüncüsü-PELİN MİNSİN                          (Atayurt İlköğretim Okulu)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde il üçüncüsü-BURÇİN VATNSEVER (5C)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldıızlar Kategorisinde il dördüncüsü-IŞILAY IŞIK (4A)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde il beşincisi-OĞUZ KARA (3C)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde il beşincisi-FURKAN KÜSKÜN (7C)
SATRANC
Çağdaş İlköğ. Okulu Satranç Turnuvası
Yıldızlar Kategorisinde il sekizincisi-EGEMEN ELMAS (6B)
ATLETİZM
MEM
Disk Atma Türkiye Altıncılığı ÖMER PEHLİVAN
ATLETİZM
MEM
10 Metre Engel Eskişehir İkinciliği MAZLUM DELİL SERİM
ATLETİZM
MEM
110 Metre Eskişehir İkinciliği Furkan SAVTEKİN
ATLETİZM
MEM
200 Metre Eskişehir Üçüncülüğü EMRE TÜRKER
ATLETİZM
MEM
400 Metre Eskişehir İkinciliği MERT BURAK KARACA
ATLETİZM
MEM
800 Metre Eskişehir Üçüncülüğü MERT BURAK KARACA
ATLETİZM
MEM
Uzun Atlama Eskişehir İkinciliği MERT OĞUZ
ATLETİZM
MEM
3 Adım Atlama Eskişehir Üçüncülüğü MERT OĞUZ
ATLETİZM
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir İkinciliği MAZLUM DELİL SERİM
ATLETİZM
MEM
Disk Atlama Eskişehir Birinciliği ÖMER PEHLİVAN
ATLETİZM
MEM
4x100 metre bayrak Takım halinde Eskişehir İkinciliği                                       MAZLUM, FURKAN, MERT, EMRE
ATLETİZM
MEM
Gülle Atlama Eskişehir Birinciliği ONUR AYRANCI
ATLETİZM
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir Birinciliği GÖKER KAYNARCA
BASKETBOL
MEM
Minik Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Küçük Kızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Küçük Kızlar Bölge İkincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Erkekler Eskişehir İkincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Yıldız Kızlar Bölge İkincisi
BASKETBOL
MEM
Genç Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEM
Genç Erkekler Bölge Birincisi
YÜZME
MEM
Genç Kızlar takım halinde Eskişehir İkinciliği
YÜZME
MEM
100 mt. Sırt Eskişehir İkinciliği-HÜRREM ÇIKIKÇILIOĞLU
YÜZME
MEM
4x100 mt. Serbest bayrak Eskişehir İkinciliği-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
200 mt. Ferdi karışık Eskişehir Üçüncülüğü-HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU
YÜZME
MEM
400 mt. Serbest Eskişehir ikinciliği-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
200 mt. Kurba Eskişehir İkinciliği-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
200 mt. Sırt Eskişehir Üçüncülüğü-HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU
YÜZME
MEM
4x100 mt. Karışık Eskişehir üçüncülüğü-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
100 mt. Kurba Eskişehir Birinciliği-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
100 mt. Kelebek Eskişehir ikinciliği-SİMAY SARP
YÜZME
MEM
100 mt. Kelebek Eskişehir üçüncülüğü-HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU
YÜZME
MEM
4X100 mt. Serbest Eskişehir İkinciliği-HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU
YÜZME
MEM
4X100 mt. Karışık Bayrakta Eskişehir Üçüncülüğü-HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU
YÜZME
MEM
4X100 mt.Serbest Bayrak Eskişehir İkinciliği-EZGİ ŞİŞ
YÜZME
MEM
4X100 mt.Karışık Bayrakta Eskişehir Üçüncülüğü-EZGİ ŞİŞ
YÜZME
MEM
4x100 mt.Serbest Bayrak Eskişehir İkinciliği-DENİZ YARCAN
YÜZME
MEM
4X100 mt.Karışık Bayrakta Eskişehir Üçüncülüğü-DENİZ YARCAN
YÜZME
MEM
Yıldız Kızlar takım halinde Eskişehir üçüncülüğü
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 4x100 mt. Bayrak Eskişehir ikinciliği-SERAY BURUK,BEGÜM KAYILIOĞLU,NÜLİFER ERDÖL,ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 50 mt. Kurba Eskişehir üçüncülüğü-SERAY BURUK
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 200 mt. Ferdi karışık Eskişehir Birinciliği-SERAY BURUK
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 400 mt. Serbest Eskişehir ikinciliği-ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 4x200 mt Serbest Bayrak Eskişehir Birincisi-SERAY BURUK,BEGÜM KAYILIOĞLU,NÜLİFER ERDÖL,ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 100 mt. Serbest Eskişehir Birincisi-BEGÜM KAYILIOĞLU
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 200 mt. Serbest Eskişehir Birincisi-SERAY BURUK
YÜZME
MEM
Yıldız Kız 4x100 mt. Karışık Bayrak Eskişehir İkinciliği-SERAY BURUK,BEGÜM KAYILIOĞLU,NÜLİFER ERDÖL,ASLI MANDIRACI
YÜZME
MEM
Yıldız Erkek 50 mt. Kurba Eskişehir ikincisi-FURKAN ÖZKAN
YÜZME
MEM
Yıldız Erkek 200 mt. Kurba Eskişehir Birincisi-FURKAN ÖZKAN
YÜZME
MEM
Yıldız Erkek 100 mt. Kurba Eskişehir Üçüncüsü-FURKAN ÖZKAN
2004 - 2005
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
ATLETİZM
MEM
Yıldız Erkekler Takım Halinde Eskişehir İkinciliği
ATLETİZM
GSGM
Yüksek Atlama Türkiye Birincisi- GÖKER KAYNARCA
ATLETİZM
GSGM
Cirit Atma Türkiye İkincisi-EMRE UZER
ATLETİZM
GSGM
3 Adım Atlama Türkiye İkincisi- Talha Özdemir
ATLETİZM
MEM
110 mt. Engel Eskişehir İkincisi-MAZLUM DELİL SEVİM
ATLETİZM
MEM
200 mt. Eskişehir İkinciliği-OĞULCAN AYDOĞAN
ATLETİZM
MEM
400 mt. Eskişehir İkinciliği-AHMETCAN KARABEY
ATLETİZM
MEM
800 mt. Eskişehir Üçüncülüğü-AHMETCAN KARABEY
ATLETİZM
MEM
Gülle Atma Eskişehir Birinciliği-MELİH ÖZKÜTÜK
ATLETİZM
MEM
Disk Atma Eskişehir İkinciliği-MELİH ÖZKÜTÜK
ATLETİZM
MEM
Cirit Atma Eskişehir Birinciliği-EMRE UZER
ATLETİZM
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir Birinciliği-GÖKER KAYNARCA
ATLETİZM
MEM
Uzun Atlama Eskişehir Birinciliği-TALHA ÖZDEMİR
ATLETİZM
MEM
3 Adım Atlama Eskişehir Birinciliği-OĞULCA AYDOĞAN
ATLETİZM
MEM
4x100 mt. Eskişehir İkinciliği-OĞULCAN AYDOĞAN,                                           MAZLUM DELİL SEVİM,GÖKER KAYNARCA,EMRE UZER
ATLETİZM
MEM
Küçük Erkeklerde Takım Halinde Eskişehir İkinciliği
ATLETİZM
MEM
75 mt. Eskişehir Birinciliği-CANBERK YILDIRIM
ATLETİZM
MEM
Uzun Atlama Eskişehir İkinciliği-GÖRKEM KIRDAR
ATLETİZM
MEM
Yüksek Atlama Eskişehir Birinciliği-GÖRKEM KIRDAR
ATLETİZM
MEM
Fırlatma Topu Eskişehir Birinciliği-TAYLAN ÖZVEREN
ATLETİZM
MEM
Küçük Kızlarda 75 mt. Eskişehir İkinciliği-N. JÜLİDE ERDÖL
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Kız Bölge Birincisi
BASKETBOL
MEB
Yıldız Kız Yarı Final Üçüncüsü
BASKETBOL
MEB
Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEB
Genç Erkekler Eskişehir Üçüncüsü
BASKETBOL
MEM
Minik Kızlar Eskişehir Birincisi
YÜZME
MEM
Yıldız Kızlar Takım Halinde Eskişehir Birincisi
YÜZME
MEM
50, 100, 200 mt. Kurbağalama İl Birincisi, 100 mt Kelebek                                             İl İkincisi- SİMAY SARP
YÜZME
MEM
50,100,200 mt Kurbağalama İl İkincisi, 200 mt Ferdi Karışık                                           İl İkincisi- SERAY BURUK
YÜZME
MEM
100,200 mt Sırt Üstü İl Birincisi, 50 mt Sırt Üstü İl Üçüncüsü,                     200 mt Ferdi Karışık İl Birincisi- ŞERARE AZADE
YÜZME
MEM
50 mt Serbest İl Dördüncüsü, 100 mt Serbest İl Beşincisi,100 mt Kelebek İl Üçüncüsü,50 mt Kelebek İl Dördüncüsü - BEGÜM KAYILIOĞLU
YÜZME
MEM
4X100 mt Serbest Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
YÜZME
MEM
4X200 mt Serbest Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
YÜZME
MEM
4X100 mt Karışık Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
2003 - 2004
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
SATRANC
Öğrt. Günü Cum. Kupası Satranç Tur.
Küçükler Birincisi - Özgür Çatalkılıç
SATRANC
Öğrt. Günü Cum. Kupası Satranç Tur.
Küçükler Beşincisi - Çağıl Köroğlu
SATRANC
Eskişehir Lions Kulübü Turnuvası
1993-1994 Doğumlular Birincisi Özgür Çatalkılıç
SATRANC
Eskişehir Lions Kulübü Turnuvası
1993-1994 Doğumlular Birincisi Özgür Çatalkılıç
SATRANC
Türkiye Yaş Grupları Şampiyonası İzmir
14 Yaş Birincisi - Ziya Koçak
ATLETİZM
M.E.B
Fırlatma Topu İl Dördüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
4X75 Anıl Hallı - Tunç Aktaş - Nesij Cankurt - Kerem Ulukaya İl Üç
ATLETİZM
M.E.B
Uzun Atlama Anıl Hallı İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
75 m. Jülide Erdöl İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Takım Halinde Yıldızlar İl Üçüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Gülle Atma Harun Bozkurt İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Disk Atma Melih Özkütük İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Cirit Atma Emre Uzer İl İkincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 110 Engelli Mazlum Delil Sevim il Dördüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 100 m Oğulcan Aydoğan İl Üçüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 200 m Göker Kaynarca İl Üçüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 400 m Ahmet Can Karabey İl Beşincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 800 m Ahmet Can Karabey İl Dördüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 1500 m Bilal Denk İl Altıncısı
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 3000 m Bilal Denk İl Yedincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Yüksek Atlama Göker Kaynarca İl Birincisi (1.65 m)
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Uzun Atlama Talha Özdemir İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar Üç Adım Atlama Talha Özdemir İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Yıldızlar 4X100 m O. Aydoğan-G.Kaynarca-T.Özdemir-M.Özkütük İl Birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Takım Halinde Yıldızlar İl Üçüncüsü
ATLETİZM
M.E.B
Gençler Gülle Atma Gençler Serkan Köroğlu İl birincisi
ATLETİZM
M.E.B
Gençler Uzun Atlama Tolga Güler İl Beşincisi
ATLETİZM
M.E.B
Gençler Üç Adın Atlama Tolga Güler İl İkincisi
ATLETİZM
GSİM
15 yaş Altı Kulüpler Türkiye Atletizim Şampiyonası
ATLETİZM
GSİM
Uzun Atlama Türkiye Beşincisi Talha Özdemir
ATLETİZM
GSİM
3 Adım Atlama Türkiye Dördüncüsü Talha Özdemir
ATLETİZM
GSİM
Yüksek Atlama Türkiye Dördüncüsü Göker Kaynarca
ATLETİZM
GSİM
Disk Atma Türkiye Dördüncüsü Melih Özkütük
ATLETİZM
GSİM
Gülle Atma Türkiye Yedincisi Harun Bozkurt
ATLETİZM
GSİM
100 m türkiye Yedincisi Oğulcan Aydoğan
ATLETİZM
GSİM
300 m Türkiye Dokuzuncusu Göker Kaynarca
ATLETİZM
GSİM
300 m Engelli Türkiye Yedincisi Oğulcan Aydoğan
ATLETİZM
GSİM
110 m Engelli Türkiye Sekizincisi Mazlum Sevim
ATLETİZM
GSİM
4X100 m Bayrak Yarışı Türkiye Altıncısı O.Aydoğan-G.Kaynarca -T.Özdemir-M.Özkütük
ATLETİZM
GSİM
60 mt Türkiye Altıncısı- Mert OĞUZ
ATLETİZM
GSİM
60 mt Engel Türkiye Altıncısı- MAZLUM DELİL SEVİM
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Eskişehir İkincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Erkekler Grup Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Erkekler Yarı Final Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Erkekler Bölge İkincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Erkekler Yarı Finali
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldız Kızlar Eskişehir Üçüncüsü
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Kızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Erkekler Grup Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Kızlar Grup Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Erkekler Yarı Final Grubu
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Kızlar Yarı Final Grubu İkincisi
BASKETBOL
GSİM
Liseli Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Kızlar Eskişehir Şampiyonu
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçük Erkek Eskişehir Şampiyonu
BASKETBOL
GSİM
.İlköğretim Yıldız Kız Takımı-Eskişehir İkinciliği
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldız Erkek Takımı-Eskişehir Birinciliği
BASKETBOL
GSİM
Lise Erkekler-Eskişehir Şampiyonu ve Yarı Final Üçüncüsü
BASKETBOL
GSİM
Küçük Kızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Kızlar Bölge İkincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Kız Eskişehir Birincisi
YÜZME
GSİM
100 mt kurbağalama Türkiye İkinciliği, 200 mt kurbağalama Türkiye Üçüncülüğü- SİMAY SARP
YÜZME
GSİM
100 mt kurbağalama,200 mt kurbağalama,200 mt kelebek, 200 ferdi karışık İL BİRİNCİLİĞİ - SİMAY SARP
YÜZME
GSİM
100 mt sırt il Birinciliği,50 mt sırt il ikinciliği,100 mt sırt il ikinciliği,50 mt sırt il ikinciliği - ŞERARE AZADE
YÜZME
GSİM
50 mt kelebek il üçüncülüğü,100 mt kelebek il birinciliği,200 mt serbest il üçüncülüğü,400 mt serbst il üçüncülüğü -BEGÜM KAYILIOĞLU
YÜZME
GSİM
200 mt kurbağalama il üçüncülüğü,50 mt kurbağalama il ikinciliği,100 mt serbset il üçüncülüğü,50 mt serbest il üçüncülüğü - SERAY BURUK
YÜZME
GSİM
4X100 mt Serbest Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
YÜZME
GSİM
4x200 mt Serbest Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
YÜZME
GSİM
4X100 mt Karışık Bayrak İl Birincisi-Yıldız Kız Takımı
2002 - 2003
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Bölge Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Yarı Final Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
Büyük Erkekler Eskişehir Birinciliği
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Bölge Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Yarı Final Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Kızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Kızlar Grup Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
HENTBOL
MEB.
Yıldız Kızlar Eskişehir Üçüncülüğü
YÜZME
GSİM
GSİM 50 m Kelebek İl İkincisi - Simay Sarp
YÜZME
GSİM
GSİM 100 m Kelebek İl Üçüncüsü - Simay Sarp
YÜZME
GSİM
GSİM 200 m Kelebek İl İkincisi - Simay Sarp
YÜZME
GSİM
GSİM 400 m Serbest İl İkincisi - Simay Sarp
YÜZME
GSİM
GSİM 100 m Kurbağa İl İkincisi - Şerare Azade
YÜZME
GSİM
GSİM 100 m Serbest İl İkincisi - Şerare Azade
YÜZME
GSİM
GSİM 100 m Sırt Üstü İl Üçüncüsü - Şerare Azade
YÜZME
GSİM
GSİM 200 m Sırt Üstü İl Üçüncüsü - Şerare Azade
2001 - 2002
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Bölge Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Yarı Final Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Bölge İkincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Bölge Birincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Yarı Final Dördüncüsü
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Küçükler Eskişehir Üçüncüsü
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Eskişehir Birincisi
HENTBOL
MEB.
Yıldız Kızlar Eskişehir İkinciliği
HENTBOL
MEB.
Genç Erkekler Eskişehir Üçüncülüğü
YÜZME
GSİM
100 mt kelebek il birincisi,100 mt sırt il ikincisi,200 mt ferdi karışık                    il birincisi - SİMAY SARP
YÜZME
GSİM
4X100 Serbest bayrak,4x100 karışık bayrak il üçünçüsü-SİMAY SARP
2000 - 2001
BRANŞ
DÜZENLEYEN
DERECE/DERECE ALAN/KONU
SATRANC
DSİ Satranc Turnuvası
Masa Birinciliği
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Genç Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
MEB
Yıldız Erkekler Grup İkincisi
BASKETBOL
GSİM
İlköğretim Yıldızlar Eskişehir Üçüncüsü
BASKETBOL
GSİM
Küçük Kızlar Eskişehir İkincisi
HENTBOL
MEB.
Yıldız Erkekler Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
MEB.
Yıldız Kızlar Eskişehir İkinciliği
HENTBOL
MEB.
Yıldız Erkekler Balıkesir Grup Üçüncülüğü
HENTBOL
MEB.
Küçük Erkekler Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
MEB.
Küçük Kızlar Eskişehir Birinciliği
YÜZME
GSİM
MEM.Yüzme Ferdi İl Birinciliği
YÜZME
GSİM
100 mt kelebek il ikincisi ,200 mt serbest il birincisi,200 mt ferdi karışık il birinciliği- SİMAY SARP
YÜZME
MEM
4X100 serbest bayrak il ikincisi, 4x100 karışık bayrak il ikincisi-SİMAY SARP
YÜZME
GSİM
MEM.Yüzme Takım İl Birinciliği
1999 - 2000
ATLETİZM
M.E.B
Takım Halinde İl Üçüncüsü
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Eleme Grubu Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yldız Erkekler Bölge Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Eskişehir Birincisi
BASKETBOL
GSİM
Küçük Erkekler Grup İkincisi
HENTBOL
MEM
Yıldız Erkekler Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
MEM
Yıldız Kızlar Eskişehir İkinciliği
HENTBOL
MEM
Küçük Erkekler Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
MEM
Küçük Kızlar Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
GSİM.
Küçük Kızlar Eskişehir Birinciliği
HENTBOL
GSİM.
Küçük Erkekler Eskişehir Birincililiği
HENTBOL
GSİM.
Yıldız Erkekler Eskişehir Üçüncülüğü
HENTBOL
GSİM.
Minik Kızlar Eskişehir Üçüncülüğü
HENTBOL
MEB.
Küçük Erkekler Grup Birinciliği
HENTBOL
MEB.
Küçük Kızlar Grup İkinciliği
HENTBOL
MEB.
Yıldız Erkekler Grup Üçüncülüğü