İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

MASA TENİSİNDE ATAYURT RÜZGARI ESTİ

04.12.2017

02-03 Aralık tarihlerinde Özel Çağdaş Okullarının düzenlediği Masa Tenisi turnuvasında Özel Atayurt Okulları rüzgarı esti.

Minikler, Küçükler,Yıldızlar olmak üzere üç farklı yaş grubunda kız ve erkeklerde toplam altı kategoride düzenlenen turnuvaya, dört kategoride yedi takımla katılan Özel Atayurt Okulları Masa Tenisi takımları turnuvayı bir ŞAMPİYONLUK, iki ikincilik ve iki de dördüncülük alarak toplamda beş kupayla tamamladı.

Adeta bir masa tenisi ordusuyla müsabakalara katılan Atayurt Okulları, turnuvanın en kalabalık katılımcısı oldu.

Beş takımıyla yarı finallere kalan Atayurt Okulları, üç kategoride finale kalırken, Minik Erkeklerde ŞAMPİYON oldu.

Katılan tüm sporcularımız, sergiledikleri mücadele ve centilmence davranışlarıyla göz doldururken, ilkokul takımlarımızın performansları gelecek için büyük umut verdi.

Yaptıkları çalışmaların karşılığını aldıkları için çok mutlu olduklarını belirten Antrenörümüz ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Hande UYAR “Çok çalıştık. Ancak bu başarı bir Atayurtlu için yeterli olmaz. Daha büyük başarılar için daha çok çalışacağız. Başta Kurucu temsilcimiz Ahmet YALÇIN olmak üzere tüm Atayurt Ailesinin desteğini hissediyoruz ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan bu büyük aileye çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sporcularımızı, çalıştırıcıları Beden Eğitimi Öğretmeni Hande UYAR'ı ve Beden Eğitimi Bölümünü kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.