İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

ATAYURT'TA GELENEKSEL 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

16.04.2018

15 Nisan 2018 Pazar günü Atayurt Okulları Bahçesinde geleneksel “23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ” düzenlendi. Büyük Önder Atatürk’ün 98 yıl önce Çocuklara armağan armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yakışır bir şekilde kutlanan şenlik Eskişehir'in üst düzey yöneticileri, öğretmen, öğrenci ve velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. yılı okulumuzda büyük bir coşku ile kutlandı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet ATAÇ çocuk bayramımızı onurlandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Okulumuz 3.sınıf öğrencilerinin hazırladığı halkoyunları ve dans gösterileri ile bayram şenliğimiz başladı.

Anasınıflarımızın 23 Nisan Bayramı ile ilgili koro şarkı ve marşları, 3. ve 4. sınıflarımızın melodika ve gitar eşliğinde söyledikleri marşlar, şarkılar, geleneksel oyun yarışmaları, şiirler ve konuşmalarla devam etti. Biz çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ e balonlarla mektup göndererek saygımızı ifade ettik. Töreni büyük bir keyif ve gururla izleyen velilerimiz ve konuklarımız öğrencilerimizi coşku ile alkışladılar.

Programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen, öğrenci ve personelimize çok teşekkür ederek programımız sonlandı.