İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

ÖZEL ATAYURT ORTAOKULU TAM BAŞARI SORU ÇÖZÜM KAMP PROGRAMINI BAŞARIYLA TAMAMLADI

31.01.2019

Özel Atayurt Ortaokulu olarak “Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil, rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir” sözünün doğruluğuna inanarak 21 yıldır yarıyıl tatillerinde düzenlediği Tam Başarı Soru Çözüm Kampı bu yılda beklenen şekilde başarıyla gerçekleşti.

Özel Atayurt Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri tam başarı için tatilde de çalışmaya devam ettiler.

21-25 Ocak tarihleri arasında Antalya Belek’te bulunan Spice Otel’de gerçekleşen kampımızda 5.ve 6. sınıfların İngilizce aktivite ağırlıklı programları, onların İngilizceyi yaşamalarını sağlarken, 7.ve 8.sınıf öğrencilerimiz öğretmenleri gözetiminde binlerce soru çözerek hem öğrendikleri konuları tekrar ettiler hem de ileride girecekleri sınavlara en iyi şekilde hazırlandılar.

Ders programlarının dışında yapılan çeşitli etkinliklerle öğrencilerin eğlenceli bir tatil geçirmeleri ve hem kendi aralarında hem de öğretmenleriyle aralarındaki birlik ve beraberliklerinin arttırılması sağlandı.

Tatillerini en verimli şekilde geçirmenin ve Atayurtlu olmanın mutluluğu içinde Eskişehir’e dönen öğrenci ve öğretmenlerimiz bir sonraki kampta buluşma sözü vererek ayrıldılar.