İLKOKUL TANITIM FİLMİ     
 ONLINE BİLGİLENDİRME ve BAŞVURU FORMU 

MUHTEŞEM BİLİM ŞENLİĞİ

23.05.2019

ATAYURTLU GENÇLER

ESKİŞEHİR’İN KALBİNDE

BİLİM PROJE FUARI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Okulumuz öğrencilerinin yıl içinde hazırladıkları projelerden oluşan geleneksel Bilim Proje Fuarımızı bu yıl Vilayet alanında gerçekleştirdik.

Fuarda öğrencilerimizin yıl içindeki eğitim öğretim sürecinde Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen ve Teknoloji ile Robotik alanlarındaki Tübitak ve benzeri yarışmalar ile Ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödül aldıkları proje ve eserler sergilendi.

Ayrıca ortaokul ve ilkokulda Robotik Kulübü öğrencilerimiz 3d tasarladıkları hediyelerini üç boyutlu yazıcıdan çıkararak valimize hediye ettiler. Anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimizde proje ve deneyleriyle fuara katkıda bulundular. Bilim temelli proje eğitimine anasınıflarından itibaren başladıklarını gösterdiler.

 

İlimizde ve bölgemizde daima ilklerin öncüsü durumunda olan Atayurt Okulları Eskişehir’imizin kalbi olan bir meydanda böyle muhteşem bir görsel şölene daha imza atmış oldu.

Emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor, fuara teşrif eden protokol ve tüm Eskişehirlilere şükranlarımızı sunuyoruz.