İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT TÜRKİYE OKÇULUK FİNALLERİNDE

Eskişehir’de gerçekleşen okullar arası Okçuluk İl Birinciliğinde Şampiyon olarak İlimizi ve Okulumuzu Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanan öğrencimiz İpek ÖZKAN, 06-09 Mayıs tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’na katıldı.

Images

DOĞRU BESLEN … MUTLU OL …

Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 11. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, Kariyer Planlama Programı kapsamında düzenlenen “Bir Başarı Öyküsü” adlı konferansa, 2002 Atayurt Okulları mezunumuz ünlü diyetisyen İpek AĞACA ÖZGER konuşmacı olarak katıldı.

Images

ATAYURT TİYATRO TOPLULUĞU GURURLA SUNDU

3 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde Lise Edebiyat Öğretmenlerimiz Hasip GÜLER ve Aykut İNCE’nin yönetmiş olduğu ve Ray Cooney’in yazmış olduğu “KARMAKARIŞIK” adlı oyun sahnelenmiştir.

Images

“GELECEKTE BİR BEN” RESİM YARIŞMASI

Özel Atayurt İlkokulu'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu, okulumuz 1,2, 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katılımına açık olan "GELECEKTE BİR BEN" konulu resim yarışması sonuçlandı.

Images

ATAYURT YARINLARINI YEŞERTİYOR

Fen Bilimleri Kulübünün yürütmekte olduğu “Atayurt Yarınlarını Yeşertiyor” adlı proje kapsamında öğrencilerimiz I.dönem meşe palamudu tohumlarını çimlendirmek üzere toprağa ekmişlerdi.