İLKOKUL TANITIM FİLMİ     29 EKİM CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞVURUSU    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

GELECEĞİN LİDERLERİ UYGULAMA ALANLARINDA

Atayurt Anadolu / Fen Lisesi 11. Sınıf öğrencilerine yönelik Rehberlik Birimi tarafından başlatılmış olan Kariyer Planlama sürecinin 1. Aşamasında Mühendislik dallarını tanıyan öğrenciler, 2. Aşamada da Mühendislik mesleğinin teknik ortamda gözlemleme, mühendislerle çalışma ortamlarında sohbet etme ve üretim süreçlerini bir mühendis gözüyle izleme imkanı buldular.

Images

ATAYURTTA GDO SEMİNERİ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü öğretim üyeleri, Dr.Ferhan KORKMAZ ve Dr.Ercan ÇATAK tarafından Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi Sayısal 11. Sınıf öğrencilerine, “Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar” hakkında bilgiler aktarıldı.

Images

ATAYURT’TA MÜNAZARA EĞİTİMİ

Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen Eskişehir Bölgesi Münazara Eğitim Seminer Programı Atayurt Okullarının ev sahipliğinde gerçekleşmiştir. Münazara Eğitim Seminerine Özel Atayurt Anadolu – Fen Lisesi Münazara Takımı, Eskişehir Ted Koleji ve Özel Gelişim Koleji öğrencilerinden oluşan Münazara Takımları katılmıştır.

Images

BAYRAM DUYURUSU

Kurban Bayramı 05 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 13.00’de başlayıp, 09 Kasım 2011 Çarşamba günü sona erecektir. 10 Kasım 2011 Perşembe günü eğitim-öğretim devam edecektir, dönüşte okulumuzda 10 Kasım törenleri yapılacağından öğrencilerimiz her zaman alındıkları saatlerden 5 dakika daha erken alınacaklardır.