Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

LİSE KURUL TOPLANTISINDA MOTİVASYON PASTASI KESİLDİ

2010 – 2011 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Lise Kurul toplantısı gerçekleştirildi. 2. dönemde gerçekleştirilecek eğitim öğretim faaliyetlerinin görüşüldüğü toplantıda Lise Bölümü Rehberlik Birimi tarafından öğretmenlere sürpriz gerçekleştirilerek pasta kesildi.

Images

AVRUPA BİRLİĞİN’DEN ATAYURT’A BİR ÖDÜL DAHA!!!

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, AB Bilgi Merkezleri ve Eskişehir Ticaret Odası’nın düzenlemiş olduğu özgürlük konulu AB Öykü Yarışması sonuçlandı. Türkiye’nin umut vadeden genç yazarları Sait Halim Paşa yalısında düzenlenen gösterişli törenle ödüllerini aldı.

Images

DOĞAN CÜCELOĞLU ATAYURT VELİLERİYLE BULUŞTU

Eğitimci yazar ve iletişim uzmanı Doğan CÜCELOĞLU Atayurt Okullarının misafiri olarak Eskişehir’e geldi. Atayurt Okulları Rehberlik ve Danışma Birimi yetkilileri tarafından organize edilen ve 20 Şubat 2011 Pazar günü Anemon Oteli Eskişehir Salonunda gerçekleştirilen “Başarıya Götüren Aile” konulu seminere katılım oldukça yüksekti.

Images

2.DÖNEM BAŞLADI

Özel Atayurt Okulları olarak 2010 – 2011 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin okulumuz, tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz için başarılarla dolu geçmesini diliyoruz.

Images

ATAYURTLULAR ANTALYA’DAN DÖNDÜ

Özel Atayurt Okulları 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği Antalya Yarıyıl Kampını bu sene de gerçekleştirdi. İlköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan yaklaşık 450 kafile 2 ayrı otelde çalışmalarını başarıyla tamamlayarak ilimize döndüler.