İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT’TA KAR BAŞKADIR

Eskişehir’de uzun zamandır beklenen yılın ilk karının yağmasının ardından Atayurtlu öğrenciler kar topu oynayıp kardan adam yaparak doyasıya eğlendiler.

Images

ATAYURTLU ÖĞRENCİLER AVRUPA ULUSLAR ARASI CEZA MAHKEMELERİNDE

Avrupa Birliğinin desteklediği gençlik programlarından biri olan ‘ Avrupa Komisyonu’nun Gençlik Girişimleri Programı tarafından finanse edilen Kreisau Initiative Berlin e.V. tarafından yürütülen ve lise/üniversite öğrencilerinin uluslar arası hukuk ve insan hakları konularında bilinçlenmelerini temel alan Uluslar arası Suç Mahkemeleri Modelinde Programı ‘nda görevli 12 öğrenci ve 2 öğretmenimiz Almanya’nın Berlin Şehrinde iki eğlenceli gün geçirdikten sonra Polonya’nın Krozywa kasabasında bulunan Gençlik Merkezinde çalışmalara başlamıştır.

Images

2-C SINIFI VÜCUDUNU TANIYOR

Vücudumuzu tanıyalım konusu ile ilgili öğrencilerimiz sınıftaki arkadaşlarına sunum hazırladı. Sunumlar sonunda öğrenci velimiz olan Prof. Dr. Ali ARSLANTAŞ sınıfımıza gelerek öğrencilerimize beynimizin işlevleri hakkında bilgi verdi.

Images

ATAYURT’TA YENİ YIL ŞARKISI

Atayurt Okullarında 30 Aralık 2011 Cuma günü yeni yıl heyacanı vardı. Tüm sınıfları süsleyip dileklerini hazırlayan öğrencilerimiz bir de sürpriz gösteri hazırladılar.