İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA KEYİFLİ BAŞLANGIÇ

Fen Lisesi 10/B Öğrencileri Sınıf Öğretmenleri ve Rehber Öğretmenleri ile birlikte eğitim öğretim yılına keyifli bir akşam yemeği ile başlangıç yaptılar. Hoş sohbetlerin edildiği yemeğin ardından bowling oynayan öğrenciler birlikte zaman geçirmenin keyfiyle geceyi sonlandırdılar.

Images

AKILLI SINIFLARA AKILLI TAHTA

Özel Atayurt Okulları teknolojiyi öğrenme alanlarına taşıyarak etkili ve interaktif öğrenmeler sağlamak amacıyla sınıflarını akıllı tahta ile donattı. Akıllı tahtalar içerdiği teknoloji ile derslerin öğrenme stillerine uygun (görsel,işitsel,kinestetik) işlenmesini sağlamaktadır. Tüm duyu organları ile öğrenme ortamına katılan öğrencilerimiz kalıcı ve eğlenceli öğrenmeler yaşamaktadırlar.

Images

RİTİM SAZLARIN TANITIMI

20 Eylül Salı günü Atayurt Kültür Merkezi’nde öğrencilerimize yönelik düzenlenen etkinlikte öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte ritim sazları tanıdılar ve çaldılar

Images

İÇİMİZDEKİ RİTİM DUYGUSU

zel Atayurt İlköğretim Okulu öğretmenleri yoğun seminer çalışmaları içerisinde yapılan ritim etkinliğiyle yorgunluk giderdiler. 15 Eylül 2011 Perşembe günü Atayurt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen “ Eğitimde Güzel Örnekler/ Serbest Kürsü” çalışmalarının arasında müzik öğretmenleri tarafından “İçimizdeki Ritim Duygusu” etkinliği yapıldı.