İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

DOĞAN CÜCELOĞLU ATAYURT VELİLERİYLE BULUŞTU

Eğitimci yazar ve iletişim uzmanı Doğan CÜCELOĞLU Atayurt Okullarının misafiri olarak Eskişehir’e geldi. Atayurt Okulları Rehberlik ve Danışma Birimi yetkilileri tarafından organize edilen ve 20 Şubat 2011 Pazar günü Anemon Oteli Eskişehir Salonunda gerçekleştirilen “Başarıya Götüren Aile” konulu seminere katılım oldukça yüksekti.

Images

2.DÖNEM BAŞLADI

Özel Atayurt Okulları olarak 2010 – 2011 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin okulumuz, tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz için başarılarla dolu geçmesini diliyoruz.

Images

ATAYURTLULAR ANTALYA’DAN DÖNDÜ

Özel Atayurt Okulları 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği Antalya Yarıyıl Kampını bu sene de gerçekleştirdi. İlköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan yaklaşık 450 kafile 2 ayrı otelde çalışmalarını başarıyla tamamlayarak ilimize döndüler.

Images

ATAYURTLULAR YARIYIL KAMPI İÇİN ANTALYA’DA

Özel Atayurt Okulları 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği Antalya Yarıyıl Kampını bu sene de gerçekleştirdi. İlköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan yaklaşık 450 kafile 2 ayrı otelde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Images

KARNE HEYECANI

Özel Atayurt İlköğretim Okulu 28 Ocak 2010 Cuma günü karne sevinci yaşandı. Özelikle ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencileri bu sene ilk kez karne almanın heyecanını yaşadılar.