İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

EĞİTİMDE GÜZEL ÖRNEKLER, SERBEST KÜRSÜ ETKİNLİĞİ

Özel Atayurt Okulları yine bir ilke imza attı. Atayurt Öğretmenleri 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıklarına hızla devam ediyor. “Eğitimde Güzel Örnekler” konulu seminerde öğretmenlerimiz uyguladıkları eğitim yöntem ve tekniklerini, hazırladıkları örnek sunumlarla paylaştılar. Eğitim hayatları boyunca kazandıkları birikimlerden güzel örnekleri coşkuyla sergileyen öğretmenlerin yeni ders yılında öğrencileriyle birlikte çok daha büyük projelere imza atacaklarını bir kez daha ortaya koydular.

Images

ATAYURT OKULLARI’NDAN YENİ DÖNEME MERHABA

Özel Atayurt Okulları, 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılına 12.09.2011 tarihinde anasınıfı ve 1.sınıflar oryantasyon programıyla merhaba dedi. Yoğun bir katılımın olduğu oryantasyon programında okula yeni başlayan öğrenciler kadar velilerinin de heyecanlı olduğu gözlendi.

Images

YİNE EN İYİ ÜNİVERSİTELERDEYİZ

2011 ÖSYS yerleştirme sonuçlarına göre Atayurt Anadolu/ Fen Lisesi %89'luk yerleştirme oranı ile yine büyük bir başarıya imza atmanın onurunu yaşıyor. Bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Images

ATAYURT’UN KÜLTÜR ELÇİLERİ DÖNDÜ

Atayurt kafilesi Ayrupa’yı karış karış gezmeye devam ediyor. Eskişehir’den 24 Temmuz’da hareket eden Atayurtlular Bulgaristan’ın başkenti Sofya,Sırbistanın başkenti Belgrad üzerinden 26 Temmuz sabahı Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’ye ulaştı.Burada bir gece iki gün kalan ekibimiz Budapeşte’de ve Atalarının yadigari olan Estargon Kalesi’nde tarihi canlı olarak yaşadılar. Kafile Macaristan gezilerini Tuna Nehri’nde keyifli ve sıcak bir tekne gezisiyle sonlandırdılar.