İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT OKULLARINDA İLK ZİL ÇALDI

Özel Atayurt Okulları 2010–2011 Eğitim-Öğretim yılına ilk zili çalarak merhaba dedi. Atayurt Okulları’nda ilk gün açılış töreni coşkuyla gerçekleştirildi. Okul Kurucuları, yöneticileri, öğretmenleri ve yüzlerce velinin katılımı ile gerçekleşen tören, hep birlikte İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

Images

ATAYURT AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

Atayurt Ailesinin tüm üyeleri okul bahçesinde toplanarak bayramlaştılar. Yönetim Kurulu Başkanı M.Fevzi YALÇIN, Kurucu Temsilcisi Ahmet YALÇIN, okul idarecileri, öğretmenler ve diğer tüm çalışanların katıldığı bayramlaşmada bayramın herkese sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesi temennisinde bulunuldu.

Images

2010 ORYANTASYON PROGRAMI

Atayurt Ailesine yeni katılan öğrencilerimiz için aşağıda belirtilen gün ve saatlerde oryantasyon çalışması yapılacaktır. Okulumuza yeni başlayacak olan öğrencilerimizin öğretmenleriyle ve yeni başlayacak arkadaşlarıyla tanışacakları bu programa katılmalarını önemle rica ederiz.

Images

ATAYURTTAN SERVİS ŞÖFÖRLERİNE EĞİTİM

Özel Atayurt Okullarında öğrencilerin her gün sağlıklı bir şekilde okula ulaşımının gerçekleştirilebilmesi amacıyla her ders yılı başında olduğu gibi 2010–2011 Eğitim-Öğretim Yılı başında da servis şoförlerine yönelik teorik ve pratik uygulamalar düzenlendi.