İLKOKUL TANITIM FİLMİ     29 EKİM CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞVURUSU    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

KUKLA TİYATROSU ATAYURTTA

İlimizde faaliyet gösteren Sihirli Pati Kukla Tiyatrosu 4 Kasım 2010 Perşembe günü ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencilerimize Sihirli Çiçek adlı kukla oyununu sergilediler.

Images

FUTBOLDA DA ATAYURT FIRTINASI

Okulumuz Öğretmenleri ve personeli tarafından oluşturulan kadroyla SÜREL IN SPORTS’un Düzenlediği kurumlar arası Halı saha Futbol turnuvasına katılan takımımız 2.ci oldu.

Images

ATAYURTTA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Özel Atayurt Okulları’nda Cumhuriyetimizin 87. Yıldönümü coşkuyla kutlandı. Atayurt Okulları Spor Salonunda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlama programı öğrencilerin yanı sıra yoğun bir veli katılımı gerçekleşti.

Images

MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZE DİŞ KONTROLÜ

Atayurt İlköğretim Okulu ana sınıfı ve 1. öğrencilerimize yönelik olarak, diş ve diş eti sağlığı ve bakımı konusunda hem bilgi vermek hem de genel bir kontrol taraması yapmak amacıyla diş hekimi Yaşar Yasin ÖZEL okulumuza geldi.

Images

ATAYURTLULARIN BOWLİNG HEYECANI

Atayurt Fen Lisesi 9/B sınıfı öğrencileri arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte gittikleri Cosmic Bowling Salonunda çekişmeli bir bowling mücadelesi gerçekleştirerek mutlu bir akşam geçirdiler.

Images

ATAYURTTA DEMOKRASİ KAZANDI

Özel Atayurt İlköğretim Okulu, Okul Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanı Seçimleri için “İSTİKBALİN GENÇLERİ” , “YILDIRIM” ve “CUMHURİYET” grupları arasında kıyasıya bir seçim yarışı gerçekleşti.

Images

CAMBRIDGE ESOL İNGİLİZCE SINAVLARINDA ATAYURT FARKI

Cambridge Üniversitesinin tüm dünya ülkelerinde yaptığı uluslararası geçerliliği olan İngilizce yeterlilik sınavlarına (Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet...) 22 Mayıs 2010 tarihinde katılan Özel Atayurt İlköğretim Okulu öğrencilerimizin tümü puan barajını aşarak sertifika almaya hak kazanmışlardır. Sertifikaları Türk-İngiliz kültür derneği tarafindan okulumuza gönderilen öğrencilerimiz, sertifikalarını ve ödüllerini İngilizce öğretmenlerinin elinden aldılar.