İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURTTAN 10 GÜNDE DEVRİ ALEM

İlimizin kültür elçisi Atayurt Okulları 35 kişilik kafilesi ile tarihle modernizmin iç içe olduğu Macaristan�ın Kasposvar şehrinde düzenlenen �International County-Wandering� festivaline halk dansları ve vurmalı çalgılar grupları ile katılarak kültürümüzü Avrupa�ya bir kez daha tanıttı. 10 gün süren Avrupa turunda Atayurtlular Bükreş, Budapeşte, Viyana, Belgrat ve Sofya gibi Avrupa�nın büyük başkentlerini de ziyaret etme fırsatı buldu.

Images

YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİMİZ CARREFOURSA DA

Atayurt Okullarında 2 dönemden oluşan Yaz Okulunun 2. dönemi 02 Ağustos 2010 Pazartesi günü başladı. Basketbol, yüzme, voleybol, futbol, beyzbol gibi sportif faaliyetlerin yanında İngilizce, seramik, sorgulayıcı okuma, izcilik ve kampçılık faaliyetlerinin de gerçekleştirildiği Atayurt Yaz Okulunda öğrenciler hem eğleniyorlar hem de yaz tatillerini aktivitelerle değerlendiriyorlar.

Images

ESKİŞEHİR’İN KÜLTÜR ELÇİLERİ MACARİSTAN YOLCUSU

İlimizin kültür elçisi Atayurt Okulları 34 kişilik kafilesi ile Macaristan’ın Kasposvar şehrinde düzenlenecek olan “International County-Wandering” festivaline katılmak üzere 17 Ağustos 2010 Salı günü yoğun bir veli topluluğu tarafından sabahın ilk saatlerinde Eskişehir’den yolcu edildi.

Images

LYS DE ATAYURT FARKI

2010 LYS yerleştirme sonuçlarına göre Atayurt Okulları %83'lük yerleştirme oranı ile yine büyük bir başarıya imza atmanın onurunu yaşıyor.