Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT’TA KARİYER GÜNLERİ

Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 11. sınıf öğrencileri, Sakarya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Üstün ÜNÜGÜR, Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Tuğrul KURAL ve Öğretim Görevlisi Sivil Pilot Ziya DÜZTEPELİLER ile Kariyer Planlama Programı kapsamında buluştu.

Images

BİR MADALYADA TAEKWONDO’DAN

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı okul sporlarının düzenlemiş olduğu Eskişehir İli Okullar arası Taekwondo müsabakalarında 53 kilo Yıldız Erkekler kategorisinde Zahid Ali MELEKOĞLU Eskişehir 2.si olarak gümüş madalya aldı.

Images

ATAYURT İLKOKULU VELİ AKADEMİLERİ DEVAM EDİYOR

Atayurt İlkokulu, Veli Akademisi ve öğretmen eğitimlerinin üçüncüsünü gerçekleştirdi. “Özel Öğrenme Güçlüğü / Disleksi” konularını içeren etkinlikte Özel Eğitim Uzmanı ve İzotomi Analisti Sevinç YILMAZ deneyim ve birikimlerini katılımcılarla paylaştı.

Images

ATAYURT ANADOLU/FEN LİSESİ İSTANBUL RCIMUN 2018'DE

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi öğrencileri THIMUN'a bağlı bir konferans olan ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların mevcut küresel sorunları tartışmak için bir araya geldiği lise öğrencilerine uluslararası bir platform sağlayan RCIMUN'un on birinci yıllık oturumu için 2-7 Nisan tarihlerinde İstanbul’dalar.

Images

Pİ GÜNÜNÜ KUTLADIK

Matematik Kulübü öğrencilerimizin Matematik Zümre Öğretmenleri rehberliğinde hazırlamış oldukları Pİ Günü Etkinlikleri gerçekleştirildi. Hazırlanan etkinlikler, atölye masaları ve eğlenceli yarışmalarla ortaokul öğrencileri keyifli bir öğle tatili geçirdi.