4.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu     8.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

5N1F "POTANSİYELİNİ ARTIRMA VE FARKINDALIK EĞİTİMİ" İLE DEVAM EDİYOR

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 9. sınıf öğrencileri, Kişisel Gelişim Seminerler Programının konuğu Nilgün AKYÜZ ARI tarafından "Potansiyelini Artırma ve Farkındalık Eğitimi"ni aldılar. Öğrencilerimiz katılmış oldukları eğitimde hayatları boyunca karşılaşmış oldukları engellerin neden ve kimden kaynaklandığını, hedef koymanın, yola çıkmanın, başarıya ulaşmanın farkındalığa ulaşma ile mümkün olduğunu ve bu farkındalığın potansiyelini arttırmadaki en önemli adım olduğunu fark ettiler.

Images

YENİ YIL YENİ UMUTLAR

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 11. sınıf öğrencileri Sosyal Duyarlılık Projesi kapsamında Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü işbirliğiyle gelişimsel geriliği/yetersizliği bulunan çocuklara yönelik “Yeni Yıl Yeni Umutlar” adında toplumsal duyarlılık etkinliği gerçekleştirdi. Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü aracılığıyla okulumuzda düzenlenen yeni yıl partisine Enstitüden 23 çocuk katıldı.

Images

ŞİMDİ KÜRSÜ SİZİN...

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi Münazara Takımlarımız geçtiğimiz hafta sonu Türkiye genelinden Açı Okulları, Irmak Okulları, Gaziantep Kolej Vakfı, Sanko,Eskişehir TED Koleji gibi birçok okulun katıldığı TÜRKİYE MÜNAZARA ŞAMPİYONASINDA BAŞARI GÖSTEREREK BİR ÜST TURA KATILMAYA HAK KAZANDILAR.

Images

ATAYURT’TA FELSEFEYİ YAŞAMSALLAŞTIRDIK

Biz bir grup düşün ve bilim insanlarıyız. Bizden ve bizim yaptıklarımızdan haberdar olmanızı istiyoruz. Dünyaya iz bırakmış bizden sonraki yaşantıları değiştiren dönüştüren insanlarız. Bizlerle tanışıp bilginin ve bilimin ışığında yeni nesillere yol göstermek istedik.

Images

MESLEK SOHBETLERİNDE BU HAFTA CANAN OYTAN’I AĞIRLADIK

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 11.sınıf öğrencilerimize Kariyer Planlama Programı kapsamında bu hafta Mimarlık bölümü tanıtıldı. Eskişehir Mimarlar Odası Şube Başkanı Canan OYTAN’ın katılımıyla gerçekleşen programda öğrencilerimiz Mimarlık eğitimi, çalışma alanları ve mesleğin gerektirdiği kişilik özellikleri hakkında bilgi aldı.

Images

YILIN YÖNETİCİSİ VE SPOR DEĞERLERİ ATAYURT’TAN

Sakarya gazetesinin düzenlediği yarışmada yılın en iyi yöneticisi seçilen Okulumuzun Anadolu/ Fen Lisesi Müdürü ZEVRİ BİNGÜL’e ve yılın en başarılı spor değeri seçilen Dünya 3. Kros Atletizm takımımıza Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan törenle plaket ve onur belgeleri verildi.

Images

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Atayurt Okulları olarak önemsediğimiz ve düzenli bir şekilde sürdürdüğümüz, çocuklarımızın geleceğine ışık olacak konukları davet ettiğimiz “Bir Başarı Hikayesi” söyleşi programında bu hafta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ali Arslantaş’ı ağırladık.