İLKOKUL TANITIM FİLMİ     29 EKİM CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞVURUSU    

Anadolu Lisesi / Kayıt (9. sınıf)

Geleceğiniz İçin Doğru Adres

Bizleri daha yakından tanımak için okulumuzu ziyaret ettiğinizde, sizlere eğitim sistemimiz, hedeflerimiz, öğretim yöntemlerimiz ve çocuğumuz için gerekli olan zamanın nasıl kullanılacağı ve çocuğun kazanımlarının neler olacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
Özel Atayurt Anadolu Lisesi
Atayurt Anadolu Lisesi öğrencileri eğitimleri sırasında, birer dünya vatandaşı olarak kendi tercihleri doğrultusunda yüksek öğrenimlerinin alt yapısını uluslararası standartlarda almakta olup, akademik ortam ve iş dünyası için eksiksiz hazırlanmaktadır.
Atayurt Anadolu Lisesi 9. Sınıflara öğrenci kaydı

  • Lise Giriş Sınavında veya Atayurt Seçme Sınavında (ASS), okulumuza başvuran öğrencilerin, aldığı puan dikkate alınarak kontenjan dahilinde kaydı yapılır.
  • Atayurt Anadolu Lisesi’ne kayıt hakkı kazanan öğrencilere Yönetim Kurulunca hazırlanan Burs Yönergesi doğrultusunda, Lise Giriş Sınavında aldığı puana göre burs verilir.

Kayıt Tarihleri

  • 01 Haziran 2018 tarihinden, 17 Eylül 2018 tarihine kadar, hafta içi 09.00 - 18.00, Cumartesi günleri 09.00 - 17.00 saatleri arasında, Okulumuz Halkla İlişkiler ve Kayıt Birimine bizzat gelerek ya da telefon ile bilgi alınabilir..

İletişim: 0 222 315 03 60 - 315 04 64
E-Posta: atayurt@atayurt.com