Anadolu Lisesi / Kayıt (9. sınıf)

Geleceğiniz İçin Doğru Adres

Bizleri daha yakından tanımak için okulumuzu ziyaret ettiğinizde, sizlere eğitim sistemimiz, hedeflerimiz, öğretim yöntemlerimiz ve çocuğumuz için gerekli olan zamanın nasıl kullanılacağı ve çocuğun kazanımlarının neler olacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Özel Atayurt Anadolu Lisesi

Atayurt Anadolu Lisesi öğrencileri eğitimleri sırasında, birer dünya vatandaşı olarak kendi tercihleri doğrultusunda yüksek öğrenimlerinin alt yapısını uluslararası standartlarda almakta olup, akademik ortam ve iş dünyası için eksiksiz hazırlanmaktadır.

Atayurt Anadolu Lisesi 9. Sınıflara öğrenci kaydı

  • ASS “Atayurt Bursluluk Sınavı”nda aldığı puan dikkate alınır. Rehberlik Birimi öğrenciyi gördükten ve olumlu görüş bildirdikten sonra, kontenjan dahilinde kaydı yapılır.
  • Lise Giriş Sınavında(LGS) aldığı puan dikkate alınır. Rehberlik Biriminin olumlu görüş bildirmesi halinde kontenjan dahilinde kaydı yapılır.
  • Atayurt Anadolu Lisesi’ne kayıt hakkı kazanan öğrencilere Yönetim Kurulunca hazırlanan Burs Yönergesi doğrultusunda, ASS ya da Lise Giriş Sınavında aldığı puana göre burs verilir.

Kayıt Tarihleri

  • Lise öğrenci kaydı için www.atayurt.com adresindeki online kayıt üzerinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.
  • ASS (Bursluluk sınavı) ya da LGS sonuçları ile hafta içi 09.00 - 17.30, Cumartesi günleri 09.00 - 16.30 saatleri arasında, Okul idaresi, Halkla İlişkiler, Muhasebe  ve Kayıt Birimine bizzat gelerek bilgi alınabilir.

İletişim: 0 222 315 03 60
E-Posta: atayurt@atayurt.com