İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Fen Lisesi / Kayıt (9. sınıf)

Geleceğiniz İçin Doğru Adres

Bizleri daha yakından tanımak için okulumuzu ziyaret ettiğinizde, sizleri eğitim sistemimiz hakkında bilgilendirmek, hedeflerimiz, öğretim yöntemlerimiz ve öğrenci için gerekli olan zamanın nasıl kullanılacağı hakkında paylaşımda bulunmak ve öğrencimizin kazanımlarının neler olacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
Matematik ve Fen Bilimleri alanlarında gereksinim duyulan, üstün nitelikli bilim adamlarının yetiştirilmesini hedefleyen Fen Lisemizde 3 adet fen ( Fizik, Kimya, Biyoloji ) Laboratuarlarımızda yer alan zengin donanımlarla öğrencilerimizin öğrenme hızları arttırılmaktadır. Ulusal Projeler üretilmekte olup, okullar arası ödüllü Proje yarışmaları düzenlenmekte, son yıllardaki gelişmiş bilimsel araştırmaları ile bilim dünyasını daha iyi kavramaları sağlanmaktadır.
Gözleme ve deneye dayanan bir eğitim modelini uygulayan Fen Lisemizde öğrencilerini en modern ölçme değerlendirme araçları ile yüksek öğretime hazırlamaktadır.

Fen lisesi 9. Sınıflara Kayıt

8. sınıflarda girdikleri Lise Giriş Sınavları sonucunda alınan puan dikkate alınarak, ön kayıt sistemine göre Atayurt Fen Lisesi'ne kayıt yaptırabilirler. Kayıt hakkı elde eden öğrencilere, Yönetim Kurulunun hazırladığı Burs Yönergesi doğrultusunda puana göre burs verilir.

Kayıt Tarihleri

  • 01 Temmuz 2019 tarihinden, 15 Eylül 2019 tarihine kadar,  hafta içi 09.00 - 18.00, Cumartesi günleri 09.00 - 17.00 saatleri arasında kayıt yapılır.
  • Okulumuz Halkla İlişkiler, Muhasebe ve Kayıt Birimine bizzat gelerek ya da telefon ile bilgi alınabilir.

İletişim: 0 222 315 03 60 - 315 04 64
E-Posta: atayurt@atayurt.com