İLKOKUL TANITIM FİLMİ     
 ONLINE BİLGİLENDİRME ve BAŞVURU FORMU 

• 2020 YKS’DE ATAYURT’TAN BÜYÜK BAŞARI • ATAYURT OKULLARI ESKİŞEHİR’DE “BENİM OKULUM TEMİZ” BELGESİNİ, ALAN “İLK” OKUL OLDU • YÜZ YÜZE EĞİTİM SÜRECİNDE ALINAN TEDBİRLER • LİDERLERİN OKULU ATAYURT ANADOLU VE FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR • AGGZ ONLİNE ZİRVE BAŞARIYLA TAMAMLANDI! • ATAYURTLU GENÇLER DÜNYA ÜNİVERSİTELERİNDE • HİPPO ULUSLARARASI İNGİLİZCE DİL SINAVINDA BÜYÜK BAŞARI • ATAYURT OKULLARI BİRİNCİ SINIFLAR ROBOBİLİM ŞENLİĞİMİZ • ATAYURT’LU GENÇ DİPLOMATLAR ONLİNE MİNİ KONFERANS İLE MEZUNLARLA BULUŞTULAR • AGGZ ONLİNE MİNİ ZİRVE BAŞARIYLA TAMAMLANDI! • ONLİNE EĞİTİMDE KÜTÜPHANE HAFTASI • ATAYURT OKUL AİLE BİRLİĞİN’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK • COVİD-19 GÜNLERİNDE EBEVEYN OLMAK • HARUN CAN İLE BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ • ATAYURTLU GENÇ DİPLOMATLAR HARVARD ÜNİVERSİTESİ MUN KONFERANSI’NDA • ATAYURT’TAN KING’S COLLEGE LONDON’A • ATAYURTLU GENÇLERDEN MUHTEŞEM SONUÇ • MUHTEŞEM BİLİM ŞENLİĞİ • ATAYURTLU İPEK MATEMATİKTE DÜNYA ŞAMPİYONU • BAŞARI KÜRSÜSÜ BAŞARI İÇİN TER DÖKENLERİNDİR • ATAYURT ANADOLU & FEN LİSESİ HARVARD MODEL MUN KONFERANSINDA • MASA TENİSÇİLERDEN YİNE ÇİFTE KUPA • ÖZEL ATAYURT ANADOLU VE FEN LİSESİ Y-MUN’DA • ÜNLÜ SİNEMA VE TİYATRO OYUNCUSU ALTAN ERKEKLİ ATAYURT'TA • ATAYURT ANADOLU/FEN LİSESİ BİLİMİN KALBİ’’CERN’’DE • ATAYURT OKULLARI TEDx İSTANBUL’DA • 2018 YKS’DE ATAYURT’TAN BÜYÜK BAŞARI • 14. BİLİM TEMELLİ BİLGİ OLİMPİYATLARINDA ATAYURT DÜNYA ŞAMPİYONU • MUHTEŞEM BİLİM ŞENLİĞİ • 14. BİLİM TEMELLİ BİLGİ OLİMPİYATLARINDA ATAYURT DÜNYA ŞAMPİYONU

 


ÖZEL ATAYURT 2019- 2020 - LİSE VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
           
MATEMATİK PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
SERDAR YİĞİT     11:00 - 12:00   11:00 - 12:00
ERKAN SEREN                             11:00 - 12:00   11:00 - 12:00
MÜCAHİT ÖZTÜRK   11:00 - 12:00   13:40 - 14:20  
DENİZ UMUR 13:20 - 14:20       09:20 - 10:20
EVRİM SÜNEÇLİ   11:00 -12:00      
YELİZ AKAR   12:00 - 13:40 13:40 - 14:20    
EMİR BARİK 13:40 - 15:00 12:00 - 13:20      
BUSE YAŞAR 09:40 - 11:00       09:40 - 11:00
HARUN ÇOLPAN 09:40 - 11:00       09:40 - 11:00
EMRE EZENTAŞ     12:00 - 13:20    
MESUT ERDEM AYMELEK 13.20 - 15.00 13.20-15.00      
FİZİK PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
CENK MURAT ŞEN     09:20 - 10:20   08:00 - 09:30
ÖZLEM ÇILDIR 08.00 - 09.20     08.00 - 09.20  
HAKAN AKBAYIR       08.00 - 08.40
12.40 - 13.20
08.30-09.40
KİMYA PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
MUSTAFA GÖKTANIR 13.20 - 15.20        
FERİŞTAH KESKİN       14.20 - 15.00 08:40 - 09:20
EMİNE TÜRKYAMAN       14.20 - 15.00 08.00 - 09.20
BİYOLOJİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
A. EREN ŞİMŞEK     11.30 - 12.30   11.30-12.00
EFSUN CANBEKEN         09.40-11.00
AYFER OĞUZ   12.20 - 13.20      
EDEBİYAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
TOLGAHAN AKIN   13.40 - 15.00   09:40-11:15  
HİLAL DUMAN 09.40 - 11.00 13.40 - 15.00      
HASİP GÜLER     10.20 - 11.00   08.30 - 09.20
AYKUT İNCE     13.40-15.00    
HÜSEYİN ŞEN     08.00 - 11.00    
TARİH PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
İ.BİLAL BACAKSIZ   09.40-11.00      
HATİCE UZUN       15.00-16.20  
COĞRAFYA PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
ENGİN GÜDER       11.00-12.00 11.00-12.00
NURSEN AÇAR 15.00-16.30        
FELSEFE PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
EMEL ÇALAPKULU SEREN  11.00-12.00 11.00-12.00      
İNGİLİZCE PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
SERDAR MERCAN 09.40-11.00 08.00-09.20      
SELDA YETER 11.00-12.00       11.00-12.00
CEYHAN COŞKUN 11.00-12.00       11.00-12.00
ALMANCA PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
BELGİN KAÇMAZ 09.40-11.00   09.20-10.20