BAŞARILAR / Sportif Başarılar

2017 Ortaokullar arası Küçük Erkekler Puanlı Atletizmde Eskişehir 2.si

Küçük Erkek Atletizm Takımı

2017 Genç Erkekler Atletizm İl Şampiyonu

Genç Erkek Atletizm Takımı

2017 Küçükler Yüzme 50 metre ve 100 metre Kurbağalama ile 50 metre Kelebekte Eskişehir Şampiyonu

Hasan Emir SU

2017 Gülle Atma 18.70 metrede Yıldızlar Türkiye Şampiyonu

Alperen KARAHAN

2017 Taekwondo Türkiye Şampiyonu

Gülsena Karakuyulu

2017 Küçük Kızlar Badminton Takımı Eskişehir 2.si

Küçük Kızlar Badminton Takımı

2017 Küçük Kız Voleybol Takımı Eskişehir 2.si

Küçük Kız Voleybol Takımı

2017 Eskrim Yıldızlar Eskişehir 1.si

Erkut KANDEMİR

2016 Minik Raketler Eskişehir 2.si

Minik Erkek Masa Tenisi Takımı

2016 Lise Genç Erkek Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

Lise Genç Erkek Basketbol Takımı

2016 Liseli Gençler Tenis İl Turnuvasında Eskişehir 2.liği

Lise Erkek Tenis Takımı

2016 Uluslararası Altın Madalya

Burçak Meşelikaş

50 metre Kelebek ve 50 metre Sırtta

2016 Minik Erkekler Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Minik Erkek Basketbol Takımı

2016 Genç Kız Voleybol Eskişehir Şampiyonu

Genç Kız Voleybol Takımı

2016 Genç Kızlar Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Genç Kızlar Basketbol Takımı

2016 Küçük Kızlar Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Küçük Kızlar Basketbol Takımı

2016 Taekwondo Dünya Şampiyonu

Gülsena Karakuyulu

2016 Atletizm Eskişehir Şampiyonu

Ortaokul Atletizm Takımı

2016 Kros Dünya 3.lüğü

Kros Takımı

2016 Küçük Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonu

Küçük Kızlar Basketbol Takımı

2016 800 metrede Türkiye 1.si Kezban DEMİRALP

2016 1500 metrede Türkiye 2.si Pınar Demirtaş

2016 Atletizm Ortaokul Takımı Türkiye 5.si

Atletizm Ortaokul Takımı

2016 Tekvando Avrupa Şampiyonu

Gülsena Karakuyulu

Altın Madalya

2016 Kros Türkiye Yarı Final Birincisi

Kros Takımı

3 Adım Atlama Türkiye Şampiyonu

Buğra Saltuk Kabeloğlu

2016 Kros Türkiye Şampiyonu

Kros Takımı

2016 3000 metre Yıldızlar Türkiye Rekoru

Ramazan Barbaros

2015 Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı

2015 Minik Raketler Eskişehir Şampiyonu

Minik Erkek Masa Tenisi Takımı

2015 Genç Kız Kros İl Şampiyonu

Genç Kız Atletizm Takımı

2015 Liseli Gençler Kros İl Şampiyonu

Ramazan Barbaros

2015 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Genç Kız Basketbol Takımı

2014 Küçük Erkek Masa Tenisi İl Şampiyonu

Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı

2014 Kulüplerarası Küçükler Masa Tenisi İl Birinciliği Şampiyonu

2014 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Kız Basketbol Takımı

2014 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Erkek Basketbol Takımı

1500 metre 2014 Atletizm Türkiye Şampiyonu

Ramazan Barbaros

2014 Step Aerobik Türkiye 3.sü

Genç Kızlar Step Aerobik Takımı

2014 Atletizm Türkiye Şampiyonu

Beyza Mercan

2014 Atletizm Kulüpler Arası 16 Yaş Altı Türkiye Şampiyonu

2014 Küçükler Masa Tenisi İl Şampiyonu

Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı

2014 Türkiye Basketbol Şampiyonu

Yıldız Kız Basketbol Takımı

2014 Türkiye Okullar Arası Basketbol Şampiyonu

2014 Puanlı Atletizm İl Şampiyonu

Ramazan Barbaros

2014 Liseli Gençler Puanlı Atletizm İl Şampiyonu

2014 Türkiye Yıldız Satranç Ligi Şampiyonu

Şahın Aslanları Satranç Takımı

2014 Yıldız Atletizm İl 1.si

Atayurt Ortaokulu Yıldız Erkek Atletizm Takımı

Okullar Arası Yıldızlar Puanlı Atletizm İl Birincisi

2014 Basketbol Okullar arası Bölge 2.si

Genç Kız Basketbol Takımı

2014 Yüzme Türkiye Kurbağalama 4.sü

Ayça Nur Erad

2014 Yüzme Türkiye Yarı Finali 50m Kurbağalama 4.sü

2014 Yüzme Türkiye Kelebek 3.sü

İrem Doyduk

2014 Yüzme Türkiye Yarı Finali 50m Kelebek 3.sü

2014 Liseli Gençler Kros İl Şampiyonu

Ramazan Barbaros

Liseli Gençler Kros İl Birinciliği

2013 Masa Tenisi İl 4.sü

Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı

Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvasında

2013 Masa Tenisi İl 2.si

Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı

Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvasında

2013 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Kız Basketbol Takımı

Ortaokullar arası Yıldız Kız Basketbol İl Birinciliği

2013 Atletizm Türkiye Şampiyonu

Süleyman Bekmezci

2012-2013 Atletizm Türkiye Şampiyonu- Balkan Şampiyonu- Avrupa İkincisi

2013 Atletizm İl Şampiyonu

Atletizm Takımı

2012-2013 Atletizm Takımı Eskişehir Şampiyonu

2013 Atletizm İl 1.si

Atletizm Genç Erkek Takımı

2012-2013 Atletizm Genç Erkek Takımı Atletizm İl Birinciliği

2013 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Genç Erkek Basketbol Takımı

2012-2013 Genç Erkek Basketbol İl Şampiyonu

2013 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Kız Basketbol Takımı

2012-2013 Yıldız Kız Basketbol İl Şampiyonu

2013 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Yıldız Erkek Basketbol Takımı

2012-2013 Yıldız Erkek Basketbol İl Şampiyonu

2013 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

Genç Kız Basketbol Takımı

2012-2013 Genç Kız Basketbol İl Şampiyonu

2013 Eskişehir Şampiyonu

Beyza Mercan

2013 -2014 Cumhuriyet Koşusu 200 metrede Eskişehir Şampiyonu

2013 Atletizm İl Şampiyonu

Atletizm Yıldız Erkek Takımı

2012-2013 Atletizm Yıldız Erkek Takımı İl Şampiyonu

2013 Masa Tenisi İl 2.si

Minik Erkekler Masa Tenisi Takımı

2013-2014 Kulüpler arası İl 2.si

2013 Basketbol Eskişehir 3.sü

Yıldız Kız Basketbol Takımı

2012-2013 Yıldız Kız Basketbol İl 3.sü

2013 Badminton Eskişehir 3.sü

Minikler Badminton Takımı

2012-2013 Minikler Badminton Eskişehir 3.sü

2013 Basketbol Eskişehir 3.sü

Küçük kız Basketbol Takımı

2012-2013 Küçük kız Basketbol İl 3.sü

2012 Satranç Gençler Kategorisi İl 1.si

Yiğit Arıcı

2011-2012 OKULLAR ARASI SATRANÇ GENÇLER KATEGORİSİ İL BİRİNCİSİ

2012 Çocuk Satranç Ligi İl 1.si

Çocuk Satranç Takımı

2011-2012 ÇOCUK SATRANÇ LİGİ İL BİRİNCİSİ

2012 Satranç Yıldız Kategorisi İl 1.si

Onur Taşçı

2011-2012 OKULLAR ARASI SATRANÇ YILDIZ KATEGORİSİ İL BİRİNCİSİ

2012 Kros Eskişehir Şampiyonu

Süleyman Bekmezci

2011-2012 Atletizm Kros İl Birincisi

2012 Yıldız Satranç Ligi Türkiye 7.si

Yıldız Satranç Takımı

2011-2012 YILDIZ SATRANÇ LİGİ TÜRKİYE 7.Sİ

2012 Satranç Ligi İl 1.si

Yıldız Satranç Takımı

2011-2012 YILDIZ SATRANÇ LİGİ İL BİRİNCİSİ

2012 Satranç İl Şampiyonu

Küçükler Satranç Takımı

2011-2012 Satranç Küçükler Kategorisi İl Şampiyonu

2012 Satranç Yıldız Kategorisi İl 2.si

Berke Oğuz

2011-2012 OKULLAR ARASI SATRANÇ YILDIZ KATEGORİSİ İL İKİNCİSİ

2011 Satranç Eskişehir Şampiyonu

Çocuk Satranç Takımı

2010-2011 Satranç Çocuk Ligi Eskişehir Şampiyonu

2011 Türkiye Satranç Şampiyonu

Onur Taşçı

2011 TÜRKİYE 13 YAŞ SATRANÇ ŞAMPİYONU

2011 Atletizm Eskişehir Şampiyonu

Atletizm Takımı

2010-2011 Atletizm Eskişehir Şampiyonu

2011 Atletizm İl Şampiyonu

2010-2011 Yıldız Erkekler Atletizm Eskişehir Şampiyonu

2011 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

2010-2011 Genç Erkekler Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

2011 Disk Atma Esk. 1.si

2010-2011 Yıldız Erkek Disk Atma Esk. 1.si

2011 Basketbol Eskişehir 2.si

2010-2011 Basketbol Küçük Kızlar Eskişehir 2.si

2011 Yüzme Eskişehir 3.sü

2010-2011 Yıldız Erkek Yüzme Takımı Eskişehir Üçüncüsü

2011 Atletizm Türkiye 9.su

Atletizm Takımı

2010-2011 Atletizm Türkiye 9.su

2011 Basketbol Takımı Eskişehir 2.si

2010-2011 Küçük Kız Basketbol Takımı Eskişehir İkincisi

2011 Badminton Eskişehir 3.sü

Badminton Takımı

2010-2011 Badminton Eskişehir 3.sü

2011 Yüzme Eskişehir Şampiyonu

2010-2011 Genç Kız Yüzme Takımı Eskişehir Şampiyonu

2011 Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

2010-2011 Yıldız Erkek Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

2011 Basketbol Eskişehir Şampiyonu

2010-2011 Küçük Erkek Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

2011 Yüksek Atlama İl Birincisi

2010-2011 Yıldız Erkek Yüksek Atlama İl Birincisi

2011 Basketbol Takımı Eskişehir Şampiyonu

Genç Kız Basketbol Takımı

2010-2011 Eskişehir Şampiyonu

2011 Cirit Atma İl 1.si

2010-2011 Yıldız Erkek Cirit Atma Eskişehir 1.si

2011 Yıldız Kız Basketbol Takımı Eskişehir 2.si

2010-2011 Yıldız Kız Basketbol Takımı Eskişehir İkincisi

2011 Yıldız Erkekler Basketbol Eskişehir 1.si

Yıldız Erkekler Basketbol Takımı

2010-2011Yıldız Erkekler Basketbol Eskişehir 1.si

2010 Yüksek Atlama İl 1.si

2009-2010 Yıldız Erkek Yüksek Atlama Eskişehir 1.si

2010 Kurbağalama Türkiye 3.sü

Gizem Öner

2010 Kurbağalama Türkiye 3.sü

2010 Masa Tenisi Eskişehir 3.sü

2009-2010 Yıldızlar Masa Tenisi Eskişehir 3.sü

2010 Masa Tenisi İl 3.sü

Genç Erkekler Masa Tenisi Takımı

2009-2010 GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ İL 3.SÜ

2010 Atletizm Türkiye 3.sü

Atletizm 4x100 Bayrak Yarışı Türkiye 3.sü

2010 Atletizm Türkiye 9.su

2009-2010 Yıldız Erkekler Atletizm Türkiye 9.su

2009 Disk Atma Türkiye 4.sü

Cihan Arlı

2009 Cirit Atma Türkiye 2.si

Batuhan Esen

2008 Atletizm İl Birincisi

2008 Atletizm Türkiye 2.si

Atletizm Üç Adım Atlama Türkiye 2.si

2008 Cirit Atma Türkiye 2.si

Atletizm Cirit Atma Türkiye 2.si

2008 Yüksek Atlama Türkiye 1.si

Atletizm Yüksek Atlama Türkiye 1.si

2007 Atletizm İl 1.si

Atletizm Yıldızlar İl Birinciliği

2005 Atletizm İl 2.si