Fen Lisesi / Başarılar

2017
1 FATMA ŞULE DAYANÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
2 TUFAN ERDEM EMEKLİKOL ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
3 BATUHAN UYANIK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
4 RAMAZAN ÖZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TIP
5 CANBERK UĞURLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
6 ÖMER SİNAN TARIM KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP
7 FİKRET TEKİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
8 NURAN VEYSELOĞLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
9 DOĞA YAĞIZ YURDDAŞ UNIVERSITY OF SEMMELWEIS(BUDAPEST) TIP
10 İREM TARINÇ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
11 GÜLEN ÇELİKKAYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ TIP
12 BARIŞ DOKTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
13 İPEK TEZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
14 ZEYNEP OĞRAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (İNGİLİZCE)
15 CANSU GEDİK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (İNGİLİZCE)
16 İLAYDA KUNDİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
17 ALİ KEMAL BİÇER ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
18 ECE DANACI ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 BİLGE ÇİÇEK DURAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
20 SILA AYRANCI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
21 ZEYNEP AYHAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
22 SEMİH ÖZCAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
23 ÖZGEHAN BİNGÖL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
24 TUNAHAN UYANIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
25 ZEYNEP ÇAĞLA KARA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
26 BULUT BORU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
27 SUDENAZ ÖZEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
28 HAKAN CAN ONRAT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
29 AYŞE SERRA ÜNALDI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
30 EVRİM AYDOĞDU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
31 MEHMET BATUHAN PERKGÖZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
32 SARAY EDANUR ERDOĞAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
33 GÜLÇİN ECE ÇOŞKUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
34 TOPRAK KOYUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
35 DİLARA KOŞAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
36 SABRİ EMİR KARAÇALI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
37 ALARA GİTMEZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
38 BERKER ÖZER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
39 ALARA YILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
40 AYBERK BAKIRLIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
41 BİHTER TANDOĞDU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
42 SELİN ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
43 SERAP KÖRLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
44 EGE ARINÇ TAŞEL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
45 EGEMEN ÖZİL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
46 NADİR BERKE AKDENİZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
47 SENA ÇAM MARMARA ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 BERŞE DEVECİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
49 MELDA UYAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
50 ARDA EFE CANDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
51 ATA CAVKAYTAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY CORTLAND)
52 COŞKUN CEM KIZILTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
53 GAMZE NUR ORLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
54 SELİN BAYRAÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
55 YAVUZ TÜRKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RAYLI SİSTEMLER YOL TEKNOLOJİSİ
56 MUZAFFER ASLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
57 BAŞAR EĞİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
58 İBRAHİM TURAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
59 ŞAHİNDE NUR YEREŞEN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
60 SENA YÜKSEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
61 ZEYNEP KÜÇÜKKÖSELECİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
62 ERKUT SAKA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
63 BEYDA ÇAĞLAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
64 BUĞRA ÇETİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
65 BUĞRAHAN AYDOST İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
66 ÖMER IŞIK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
67 BİLGEHAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER(%50 BURSLU)
68 HALİL UTKU SARITEKELİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
69 SEFA CAN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
70 GÖZDE KAYA ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
71 AHMET CAN FİLİZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
72 ATAKAN ALP ÖZGAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
73 BERİL ÇALLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
74 EMİN EDİZ ÖZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
75 ZEHRA ILGAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
76 CENAN POYRAZ ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)
77 EKİN GÜL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
78 ULAŞ DENİZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
79 MUSTAFA KAAN BİLGİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
80 MELİSA NUR ÖZDOĞANLI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
81 METE ÖZÇELİK ATILIM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
82 NURAN VEYSELOĞLU ATILIM ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
83 OSMAN ARDA YILMAZER ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
84 SELİN YAVUZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
85 SERCAN CAMBAZOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
86 BUSE NUR ÇETİN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
87 ALEYNA NAZ KALIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
88 DEFNE SÖNMEZ FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER
89 KEREM ERSÖZ UŞAK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
90 YUSUF ERSÖZ UŞAK ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
91 ALİ EREN YÜZÜGÜLLÜ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
92 ALPEREN ÜNALMIŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
93 GİZEM GÜZEL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
94 OKAN ESMER TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
95 OĞUZ YİĞİT YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
96 OKAN BATUHAN SÖĞÜTLÜ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
2016
1 MEHMET CAN KIRBAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP
2 AYÇA ÖZCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
3 BERK CEM MERCAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP
4 BURCU ATASEVEN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP
5 MİRAY YURDÇU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP
6 GÜRKAN SABANCI NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP
7 ÖYKÜ NUR ÖZDÖNGÜL BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP
8 AHSEN BAYRAKTAR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
9 M. OĞUZ SOLMAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP
10 DOĞA YAĞIZ YURDDAŞ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP
11 ÖYKÜ NAZ SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
12 BİLGESU ÇAKMAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
13 PINAR BAYSAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
14 MEHMET GÖRKEM CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
15 BATUHAN ÇELİKBİLEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
16 ELİF TAŞKIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
17 ÖYKÜ ERGÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
18 MEHMET FURKAN ÖZDEMİR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 MELİKE TÜRKAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
20 HAYDAR UTKU UYSAL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
21 GÜLCE DÜNDAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
22 NERGİS GİZEM VURUCU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
23 EDANUR YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İNGİLİZCE)
24 GİZEM KAYMAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
25 OĞUZKAN AKBAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE)
26 ELHAN OĞUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
27 FURKAN ŞAHBAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
28 TOLGA TEZCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
29 BERKAY ERŞEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK(TAM BURSLU)
30 NİL OSKAYLAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNGİLİZCE) (BURSLU)
31 BAŞAK İNCEELLİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (İNGİLİZCE)
32 GİRAY KESKİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
33 ŞÖLEN HOCAOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
34 EREN ERDOĞAN ÇAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
35 AKIN KÖSE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
36 MEHMET CAN DERNEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (SUNY NEW JERSEY)
37 UĞURKAN EFE ÖZVEREN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (BURSLU)
38 MEHMET TOLGA TOMRİS İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
39 BERKE OĞUZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
40 MUSTAFA YİĞİT KODAK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
41 ELİF ÇELENK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
42 GÜLNUR POSLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
43 ALİ EKBER BÜYÜKTURGAY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
44 ERCAN DİNCER SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
45 ADNAN TAHA ÖZKANLI SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
46 DENİZ BERBER MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
47 ESRA ÇAĞLA ÖZEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
48 KEREM CAN AKDAĞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE)
49 İREM ULUDİRİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
50 M.CENK MİRZA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
51 BERNA BİÇER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
52 KEREM ŞANAN EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
53 BESTE ÜNLÜ EGE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
54 FATİH IŞIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
55 ERKİN BAHAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
56 KARDELEN ÖZGÜZELBAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
57 DOĞUKAN İLHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
58 MERT GEZMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
59 ZEHRA KIRVELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
60 ASENA ALPER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
61 BAŞAK GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
62 ÖMER AKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
63 CANBERK TUNAKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
64 ATAKAN ELİAÇIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
65 BERKİN TAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
66 ENES ÖZATA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
67 PINAR BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
68 BERNA URAZEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
69 ATA ÜNLÜCE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
70 MERT EROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
71 EGE ÜSTÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKREASYON BÖLÜMÜ
72 HASAN OĞUZHAN KARAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
73 BURAK ÖZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
74 MURAT ULUDAĞLI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
75 YASİN ERCAN ÖZDEMİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
76 AHMET HAKAN YORGUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
77 FURKAN TAKIL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
78 BERİL PEKDEMİR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
79 ÖZAY EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (BURSLU)
80 KORAY ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
81 AYSEL DİLARA ÖZGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
82 YİĞİT DABANLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
83 KARDELEN ERSEÇEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
84 BİLGE SEVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (BURSLU)
85 ATALAY ÖZGÜN TAŞPOLAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (BURSLU)
86 EMİNE YALÇIN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (BURSLU)
87 EGE YELKEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
88 ZEYNEP SAVRUNLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
89 CANBERK TARHAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
90 ONUR TAŞCI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
91 NİL PEKTAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
92 ÖZGE TÜRKSEVEN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
93 DİLARA TANRIVERDİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
94 ÇAĞATAY BAHADIR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
95 ECE MELİSA TUNCA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
96 ENES YILMAZ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
97 ELİF SİNEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
98 KEREM FIRAT ATEŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
99 HALİL MUTLU YALIN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
100 KAMİL SEVİNÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ (İNGİLİZCE)
101 BUKET GÜLER ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
102 MEHMET EMİN GÜVENÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(İNGİLİZCE)
103 İLHAN BATUHAN KURUN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (BURSLU)
104 BATUHAN KOŞARSU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
105 BERKER NİYAZİ BİLGİN IŞIK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
106 ŞEVVAL ABAKHAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
107 NİHAN YETİK DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
108 SERRA SOLAK HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
109 MELİKE KUMAŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
110 FURKAN FATİHHAN GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (BURSLU)
111 SEMİH ŞENTÜRK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (BURSLU)
112 GÖKSENİN TOPAL İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (BURSLU)
113 ŞEVVAL ÖMERÜLFARUKOĞLU MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
114 ALPEREN BİNGÖL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
115 GÖZDE ECEM ILGAZ OKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
116 MURAT GÜNER OKAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (BURSLU)
117 SELVİ ÖĞ OKAN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (BURSLU)
118 NİSA İPEK YALÇIN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
119 ÖZLEM GÜNER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
120 EGE ERGİNEL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
121 ZEYNEP CAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
122 HAKTAN BİRSEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
123 EZGİ KIDAN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
124 VASIF KUTLU KANYILMAZ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
125 YAĞIZ GÜNAY BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
126 AYŞE NUR İLHAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
127 ALİHAN ERDEM YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
128 BARIŞ BAŞKAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
129 ÖZGEHAN BİNGÖL KOSOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
130 SERDAR SARITAŞ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ADALET (BURSLU)
131 EMİNE GÜLER UŞAK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK
132 HİLAL ŞEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
2015
1 MEHMET ALPER AYDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNGİLİZCE)
2 DAMLA TAŞCAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
3 BENGİSU DEĞİRMENCİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
4 İLAYDA KÜTÜKKIRAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
5 BERKE GEREN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 ELİF SEDA YURTCAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 İREM ÖZKAYNAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8 AYŞE ONRAT İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9 AYKUT HACIOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
10 HİLAL UÇKAÇ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11 ECE KÖKSALOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
12 GİZEM YILDIRIM GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
13 ELİF NUR ÖZTÜRK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
14 DENİZ GÖLPEK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
15 DESTE İPEK ERDEMGİL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
16 MERVE GAYE AKGÖK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
17 BUĞRA HAN KOCADORU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
18 CEM ÖZGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
19 BURAK ÇETİNKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE)
20 BATUHAN ENES GÜVEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
21 BURAK KÜNKÇÜ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
22 BÜŞRA OĞUZOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
23 EMİRHAN ÜSTÜNER İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE )(%50 BURSLU)
24 SILA ÖZÇELİK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
25 GAYE HAKKIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
26 MELİS KAĞNICIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
27 YEKTA CENGİZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
28 MERT KAYILIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
29 OĞUZ DİNDAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
30 SERVA PINARBAŞI KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
31 AYLİN KAÇMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
32 CAN ÖZCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
33 ELİF NAZLI ÖZTÜRK KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
34 BERK OKUTAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
35 MERT ERTAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
36 ONURALP ÇAKIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
37 DENİZ ÖZASLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
38 YASEMİN ÇİLDİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
39 EDA ALTINTEPE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
40 ALPER AKDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
41 BEKİRCAN DURUKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
42 ZEYNEP YETİŞTİREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
43 KORHAN AYDIN TOZMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
44 UTKU ARDA TÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
45 ALPER CAN AYDIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
46 ALBİNA ŞEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE)
47 BEYZA GÖNEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZA)
48 PELİN KASAP BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
49 CAN KURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
50 EGE BALCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
51 OZAN BUĞUR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
52 ARİF ONUR ÇALIŞKANGENÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
53 YAĞMUR CEREN TEKE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
54 CEMİL EMRE ŞEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
55 HANİFE ADAL ÜNAL YEDİTEPE ÜNİVESİTESİ Çeviribilim (İngilizce)
56 GÜLDENİZ ÖLMEZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
57 EMİRHAN ÇELİKOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
58 MELİSA YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
59 RIDVAN YANAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
60 ORHUN TÖRE YÜCEL TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği (%75 Burslu)
61 EKİN NURBAŞ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
62 GÜLBUĞ KÖSEOĞLU TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%50 BURSLU)
63 AHMET UZUN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
64 AHMET ONUR KAPLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
65 BATUHAN ŞENYURT GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
66 ONUR ALP DEMİRAL TED ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
67 ASİL FURKAN ÖZCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
68 BURAK ÜSTÜNDAĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
69 ATABERK ÖZKARATAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
70 EFE BATUHAN HALICI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
71 MERT KOREL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
72 TOPRAK MANTI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
73 İREM ŞENEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
74 OKAN ALTUĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
75 İREM TOPRAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
76 KUZEY YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
77 GÖKTUĞ UNCU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAVA TRAFİK KONTROL
78 YAĞMUR NİSA DİLEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI
79 BENGİSU ÖZER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
80 AHMET MELİH ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
81 ÖZGÜR ÖZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
82 RIZA ENES ŞORABATUR İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
83 MERT TETİK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
84 GÖZDE BEZEK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
85 AYTEKİN GENÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
86 FURKAN PINARLI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
87 A.TAYLAN TAŞLIGEDİK KIRIKKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
88 BERKER İKİZOĞLU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
89 ÖMER EGE ISIYEL YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
90 KAZİM AKYAZI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
91 SEZİN AYDIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
92 MEHMET İLHAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
93 İREM TEMİZSOY DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İÖ)
94 ALİ BERK DEMİR TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ (İNGİLİZCE)
95 EGE TOPÇU PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
96 NİL SENA DENLİ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
97 İPEK ATABEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
98 YAVUZ ÇINAR KARTALTEPE ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
99 CEVAHİR TUTKU BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
100 KUTLUHAN ÖZCAN KARATAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
101 TUĞBA SEVİK UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
102 SÜLEYMAN SAMED ÇETİNTAŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
103 YAĞMUR ÖLMEZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
104 BURAK ERTEM GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ KIBRIS HUKUK FAKÜLTESİ
105 BİCEM EZGİ CELLAT ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELETRİK-ELEKTRONİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
106 EGE SÖĞÜTLÜ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
107 ÇETİN KAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
108 İPEK İREM SAYHAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
109 ALİ BERK SÜMER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
110 EROKAY GÜRZ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
111 RENGİN SEZER İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
112 ATAKAN IŞIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY New Paltz)
113 BURCU SEZER İZMİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
114 BATUHAN SELVİ IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
115 BERFİN TURANLI ZİRVE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
116 BERAT KAAN TURGAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
117 FIRAT AÇIKYÜZ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
118 OZAN YAZICI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
119 AZİZ BURAK ERDEM LONDRA BRUNEL ÜNİVERSİTESİ BUSİNESS AND MANAGEMENT
120 CİHAD ÖZLÜ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%25 BURSLU)
121 SİNEM KIZILCIK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
122 GÜLENDAM ÇETİNKAYA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
123 EKREM POYRAZ KOCA OKAN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
124 ONURCAN SEYHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
125 ELİF KÖNKENTİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK
126 EREN YILMAZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
127 ŞUAYİP EMİRHAN GÜLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
128 BETÜL YAVAŞ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%50 BURSLU )
129 BARTU GÜVEN TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
130 GİZEM ÇALIŞKAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ADALET (%25 BURSLU)
131 SİNEM ERDEM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ADALET (%25 BURSLU)
132 BERKE KARACA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
133 DOĞUKAN SEZEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ
134 KAAN ÖNDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
2014
1 BEYZA CENGİZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
2 ALPEREN KAYAPINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 BERG EMİR ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
4 KARDELEN SOYİÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
5 SELÇUK EROL MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
6 SİNEM ÖNAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
7 ESİN TEMEL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
8 GİZEM GÜNGÖR EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
9 KADİR CAN YOLCU EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
10 OĞUZ TARHAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Tıp
11 ESİN ECE KORKMAZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Tıp (%50 Burslu)
12 MUSTAFA MELİH DÖLEK GAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
13 RÜVEYDE USLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
14 BEKİR BATUHAN CİNGÖZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
15 DOĞUKAN ATAKAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
16 ASEL SEZİ KEDİCİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
17 ONUR YILDIRIM SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Tıp
18 NUR YONCA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
19 HACER YASEMİN TÜRKTAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
20 BAŞAK ERHAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği (İngilizce) (Tam Burslu)
21 ÖZGE ÜNLÜOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
22 OĞUZHAN YETİMOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
23 BAHADIR ALP BARLAS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
24 DOĞA CAN ÖZİL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
25 GİZEM ÖNAL TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (Tam Burslu)
26 UTKU SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ Fizik (İngilizce) (Tam Burslu)
27 KEREM ÇEKİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
28 ARDA ÇEKİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
29 BAŞAK KUNDURACI KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
30 GÜL İÇEL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji
31 İLKİN ZEYNEP KESKİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
32 METİN CAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
33 AHMET KÖRPINAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
34 ŞEHNAZ GENÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği (İngilizce)
35 CAN AYTÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
36 ONURCAN ONURLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
37 UMUT EKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
38 HÜSEYİN SOYKAN CİVELEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
39 SİNA KAVAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
40 EDA ÖZKESER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik
41 ECE GÜNDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
42 EBRAR EKİN TÜYLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği(İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
43 EGEBERK DELİCELİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
44 GİZEM CEYLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İstatistik
45 DORUK KARALAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Biyoloji (İngilizce)
46 YAĞIZ KARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeoloji Mühendisliği
47 NİHAN ÜÇER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İngilizce)
48 YİĞİT PİLANCI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
49 ECE ÇAĞLAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
50 NESLİŞAH ÖZKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
51 ATAKAN KUNDURACI SABANCI ÜNİVERSİTESİ Üretim Sistemleri Mühendisliği Programları (İngilizce)
52 NURİYE KARDELEN BAŞAKINCI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
53 BATUHAN ÖZTÜRK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
54 PELİN ERMİŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
55 BETÜL AYDEMİR ATILIM ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
56 GÖKTÜRK ALŞAHİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
57 HAZAL KORKMAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik (İngilizce) (%50 Burslu)
58 EYLÜL SENEM YILDIRIM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
59 GİZEM GÜLCÜ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Reklamcılık (İngilizce) (%50 Burslu)
60 İSMAİL ÖZEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
61 HÜSEYİN VURUCU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
62 BEGÜM AYDOĞAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
63 SERRA AYVA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%25 Burslu)
64 BAŞAK KARIK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
65 İLKER FURKAN KAHYALAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yazılım Mühendisliği (İngilizce)
66 SAFA CAN GÜLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)
67 ENİSE EREL TEKİNER TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (%25 Burslu)
68 NAZLICAN ERSOY TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İşletme (%50 Burslu)
69 NECATİ HIZAL TAŞDELEN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (%50 Burslu)
70 TANSU DENİZ DURUSU GAZİ ÜNİVERSİTESİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
71 BUĞU ÖZBAY YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
72 SEDAT TORUN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Ekonometri
73 GİZEM ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık
74 EFE ÇIKMAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme(İngilizce)
75 ECEM SEZER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (%50 Burslu)
76 OĞUZ ACAR DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
77 MELİK KALKAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
78 UTKU ÖZTEKE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İngilizce)
79 HÜSEYİN EREN ÖZEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-Montana State Üniversitesi)
80 İDİL EKİN PERÇİN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
81 EYLÜL DİLAN AYDOĞAN KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
82 SEFA SAVAŞLI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
83 BÜRGE NİSA GÜNEŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İÖ)
84 CANSU TÜRKER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İÖ)
85 ÜMİT BÜYÜKKOCA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
86 MELİH DARCAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İÖ)
87 ASENA MAKİNACI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Turizm İşletmeciliği
88 ATİLLA ULUALAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
89 EDA KAPAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik (İngilizce) (%50 Burslu)
90 AYŞE ECEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
91 ŞAMİL ŞEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
92 ASİL KAAN TISIK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
93 NİLAY RALLAS YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
94 DUYGUSU GÜNEŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce) (%25 Burslu)
95 ETHEM ÜNAL ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
96 SEMİH SİPAHİOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
97 HAZAL DURAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
98 FURKAN EDİZKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
99 FURKAN ÖZLER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
100 ELİF ERAKMAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi (İngilizce)
101 MÜGE ÜNLÜOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ Tekstil Mühendisliği
102 ERKAN ENGİZ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
103 EMRE CEM TEZCAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi(Tam Burslu)
104 TUFAN KALTAKKIRAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
105 CEREN GÜNER IŞIK ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (%25 Burslu)
106 ÖMER FARUK SEVER AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (MAKEDONYA) Diş Hekimliği Fakültesi
107 SUNA VURUCU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
108 AYŞE DİDEM TEKİN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi
109 ÖVGÜ YAREN SOYDAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
110 ÖZGÜL SIKI İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
111 KÜBRA DÖNERCE BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
112 DEVRAN YILDIRIM MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
113 SEREN ÇATALÇAM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Medya ve İletişim Sistemleri (%50 Burslu)
114 DAMLA GÜCÜK NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
115 EGE CAN DEMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Tasarım(%50 Burslu)
116 AHMET DÖNERCE İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Uluslar Arası İlişkiler
117 VELİ ONUR ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Pazarlama
118 BUĞRA KARAKAYA İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Dış Ticaret (%50 Burslu)
119 ALİ ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
120 ALİ BEREN GÜVEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
121 TUĞÇE SEVİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
2013
1 ÇAĞDAŞ İSAHAN ERÜN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
2 BETÜL NALAN KÖSEOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 BATUHAN BULUT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
4 BORATAY ULUCAN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
5 BEGÜM SARITAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
6 GÖRKEM ARPAÇOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
7 BİLGE ÖZKAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
8 ONUR CANIGÜROĞLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ Tıp
9 CİHAN KARAKAYA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp
10 ERGE ASLAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp
11 BUĞRAHAN ÜNVER İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
12 HÜSEYİN ALPEREN SELVİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği
13 AYFER BÜŞRA BENKLİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Ezcacılık
14 KEMAL KAYA BAYRAMOĞLU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ Eczacılık (İngilizce)
15 HAMİ ERDEM BOZKAYA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
16 ABDULLAH ÜSKÜDAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce)
17 ALKIM DUMAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce)
18 ALİCAN AYDOĞDU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
19 BETÜL ASLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeoloji Mühendisliği (İngilizce)
20 BORA YILMAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
21 FURKAN ARAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
22 GÜRBÜZ YİĞİT ERKARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
23 NUMAN HASAN YARAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
24 MUTLU TAYGUT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
25 KUTLU KAĞAN ŞAHBAZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce)
26 MERT TEKTAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
27 NUR EKENEL EGE ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği (İngilizce)
28 CİHAN ARLI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)
29 ZAFER DOĞUKAN DEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Pilotaj
30 ELİF ALTINDAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
31 KÜBRA TUNÇEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce)
32 GÖZDE KÜPELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
33 ENES ÇOLPAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
34 GÜRDENİZ HÖKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
35 GÖRKEM UZER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
36 CEM BAYORUL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
37 FUNDA İREM ÇOPUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Gıda Mühendisliği
38 BURAK KAAN ŞENEL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
39 MERT MOLLAHALİLOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik
40 BURAK BAYAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
41 AHMET CAN KÜÇÜKKÖSELECİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
42 GAMZE NUR TÜBENÇOKRAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
43 ECE SU ILDIZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
44 BATUHAN CANTÜRK EREN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce)
45 ENVER ERSEN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce)
46 CİHAN KARLUK SABANCI ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce)
47 İBRAHİM ENES YAZICI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
48 ÖZGE ÖZDEMİREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
49 IRMAK ÜNLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
50 İPEK APAYDIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
51 ELİF ŞENGEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
52 GÖRKEM CİHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
53 EZGİ ENTOK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
54 AKIN KARGINOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
55 MERVENAZ ÜNVERDİ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (%50 Burslu)
56 TUTKU BESTE YILDIZ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (%75 Burslu)
57 MUSTAFA CAN ÖZDÖNGÜL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
58 MEHMET ALİ ÖZKAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
59 KUBİLAY GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
60 SENA BAŞGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
61 GAMZE ÖZBAHAR MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
62 BESTE GÜLLÜ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
63 AHMET KEREM YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL(Mimarlık (İngilizce)
64 YAĞMUR SON YAŞAR ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
65 DOĞUKAN KARANFİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
66 ÇAĞLA SOYUKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
67 GÜLÇİN AKAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
68 MELİS ÖZÇELİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
69 AYBÜKE TEZEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
70 ATALAY UÇAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk
71 DEFNE KARACA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk (%25 Burslu)
72 İLAYDA İREM ARSLANTAŞ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk (%25 Burslu)
73 AYŞE EFSUN BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
74 MERT SARICA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
75 MEHMET CEREN VAROL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Hukuk
76 ÇAĞDAŞ ÇELİK GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Hukuk
77 YUNUS GÖKER ERDİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
78 UMUT EROL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Felsefe (İngilizce)
79 BEGÜM BEKTÖRE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
80 DEFNE UZKESİCİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
81 SELİN TOPEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)
82 FURKAN BERKANT YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
83 BAHAR COŞKUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat (İngilizce)
84 BATUHAN ESEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İstatistik
85 BARIŞ GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
86 EMRE GEDİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
87 MERTER KUMAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (UOLP-Leeds Metropolitan)
88 CAN ELMAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
89 BERİL ÜLKÜSEVER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi
90 YEŞİM SAĞLAM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji
91 BURAK KAYA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İşletme
92 BATUĞHAN ARICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat
93 GÖKTUĞ KARAKAYA ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İşletme
94 SELİM DOĞAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ Ekonometri
95 HASAN GÖRKEM YURTSEVER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
96 MERT GÜNDOĞAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
97 BERK DOLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (Tam Burslu)
98 SEVGİ AKKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat (İngilizce) (%50 Burslu)
99 MUAMMER ONUR AYDINOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
100 YAĞMUR EKİN BİLİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) (%25 Burslu)
101 BÜŞRA ÖNBAS KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce)
102 HANDAN KUTLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ Yönetim Bilimleri Programları (İngilizce)
103 EREN TEKGÖZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)
104 CANSU ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
105 FATİH AKKOYUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
106 BERKİN ABBAS BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yeni Medya (İngilizce) (Tam Burslu)
107 MELİS SAYGI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
108 ÇAĞLA İŞCİBAŞI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
109 SİBEL ÖZKAN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İktisat (%50 Burslu)
110 FURKAN OĞUZ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Girişimcilik (%50 Burslu)
111 BATUHAN ÖZTÜRKTEN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%25 Burslu)
112 İBRAHİM ALPAY ARSLAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
113 MELİKE METİNTAŞ İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
114 BEGÜM ÖZERDEM DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İletişim Bilimleri (İngilizce) (%50 Burslu)
115 YAĞMUR ÇAKIROĞLU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı
116 CEMRE ESEL İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ TSM
117 SÜLEYMAN BEKMEZCİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi Öğretmenliği
118 BERKAY YENİLMEZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi
119 ATAKAN ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
120 CİHAD ARIKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
121 DİLARA EBRU UÇAR 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulu
2012
1 OĞUZHAN YETİMOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 SİMGE KOLBUDAK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
3 KORAY APAYDIN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 YASİN ÖNAL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 EZGİ ERDOĞAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
6 DİLAN GÜCÜK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 DOĞA GÜNDEM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
8 CEYDA ÖZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
9 ESRA NEHİR ORDU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
10 MİLHAN SENA MUTLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
11 İPEK TOPBAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
12 AYGEN BOZKURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
13 ABDULLAH CAN ÖZÇELİK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
14 MALHUN GEDİK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
15 UĞUR CAN KARA LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
16 UTKU OZAN YÖRÜK ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
17 ARDA ŞEKER ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
18 ZEYNEP YILMAZ UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
19 SİMA SİBEL DORUK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
20 EVİN ÖZKUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (TARİH)
21 GİZEM KALKAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (TARİH)
22 SAVAŞ ERDEM KARTAL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
23 EMRECAN UNAT TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
24 UĞUR CENK ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
25 FATİH AYDIN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
26 EMRE ŞAKAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
27 SERCAN KAPAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
28 MÜGE YAKIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
29 ALPER ONRAT TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
30 BURAK BÖR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
31 MUSTAFA BERKAY ŞENTÜRK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
32 KAMBOT NESİJ CANKURT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
33 AYLİN UYGUROĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
34 CANBERK YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
35 HÜSEYİN DEVİREN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
36 ERALP ÖZEN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
37 MUSTAFA CAN UZUN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
38 MERT GÜRKAYNAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
39 MUSTAFA İNCE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
40 AYDIN FURKAN KANLI IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
41 ECE TAVLAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
42 BATUHAN YAYLACI GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ( TAM BURSLU)
43 SELEN KARABULUT ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
44 DİLŞAD ELDEM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
45 ELÇİN GÜRCAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
46 BARIŞ ATLAS YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
47 HANDAN KÜNKCÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
48 ÇAĞATAY AYDIN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
49 FATMA YALÇIN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
50 SENA İNCE İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
51 ABDULLAH AYHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
52 CAN TOP BAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
53 ALP ERAY MUTLUYAZAR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
54 ALP EREN DÖNBEKCİ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
55 SIRAÇ DOĞUŞ TARI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
56 HACER GİZEM ÖNER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
57 DENİZ ÇELEBİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
58 İSMAİL SERDAR BAYRAÇ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
59 BURAK UĞURLUBİLEK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
60 GÖKHAN KARABAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
61 HATİCE YALÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
62 HAZAL KARAKAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
63 CEREN NUR GÜRLER IŞIK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
64 ELİF ADAYLAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
65 CEMRE GÜLMEZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
66 KUBİLAY MERCAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ( % 50 BURSLU)
67 KÜBRA ORTAKCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
68 ELÇİN KILIÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
69 SELİNAY KURUN TED ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
70 CANSU BALBAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
71 AYŞE GİZEM YILDIRIM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
72 ÇİĞDEM ÇÜVEN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
73 TAMARA VURGUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
74 ECEM NİHAN OĞUZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%50 BURSLU)
75 GÖZDE PİŞİREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
76 AYŞE İPEK EMEKSİZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
77 ELİF BUSE ŞENER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TÜRKÇE) (%50 BURSLU)
78 ERAY DEVOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
79 GÖZDE İNAMOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
80 ARİF HÜSNÜ ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME(İNGİLİZCE)
81 BERK KEÇECİOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 25 BURLU)
82 GÖKAY ŞİMŞEK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET ( % 50 BURSLU)
83 TUNCA KÖTERİN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (TAM BURSLU)
84 DENİZ ÖZER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (AÇIKÖĞRETİM)
85 HÜSEYİN MERT SARILAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
86 ONUR CURAOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
87 MERVE NUR ANDİÇ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
88 CANSU ERTAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE)
89 GÖRKEM PAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
90 KERİM ÇAKAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
91 BUKET BALCI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
92 CANSU KANIŞKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIM
93 MUSTAFA ALCAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
94 DUYGU SERPİCİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS (%50 BURSLU)
95 EGEMEN ÖZER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
96 KAZIM GÜRGEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
97 OĞUZ AKSOY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
98 BELEMİR ESİRGER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
99 FURKAN BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
100 BERÇİN EYECİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
101 JALE SELİN YILMAZ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ TARİH
102 İREM ERDEM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
103 SENA ATALAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ( % 50 BURSLU)
104 EMRE MERMUTLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
2011
1 BERKER BANAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
2 SAMED GÜRSES İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
3 CANSU TEKEL EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
4 CİHAN ÇUBUKCUOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
5 BURAK KENAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
6 GÖZDE İBAT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
7 ECEM DENİZ ŞEN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
8 HÜLYA MALALI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
9 EFE UĞUR ERHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
10 BEHLÜLCAN MERT ÇOTUK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11 GİZEM ESEL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
12 ZAFER ALTINSOY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
13 UMUR BİLİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
14 BERKAN ÖREN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
15 PINAR YILDIRIM BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
16 ONUR YÖRÜK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
17 SELİN TERZİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 50 BURSLU)
18 ANIL DUYGULU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKN. VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ ( % 50 BURSLU)
19 BURAK ÖRS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
20 BURAK ÖZKAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
21 EMRE TEZİŞÇİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
22 BÜŞRA GÜLEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE)
23 DİLARA SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( İNGİLİZCE) ( % 25 BURSLU)
24 DORUKHAN KURT SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
25 CENGİZ YEŞİLADA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ( % 50 BURSLU)
26 BURÇAK EMEKLİOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
27 ONUR SOYDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
28 TOLGA ERCEĞİZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
29 CANER TÜRKER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
30 GÜLSEDA ZEYBEK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE)( % 50 BURSLU)
31 ZEYNEP EKİN KILINÇ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
32 FULDEN ORAKOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
33 ERMAN YAFAY İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ BİLGİSAYAR MÜH ( İNG)
34 EFE İLHAN CEMALCILAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
35 İREM CAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (% 50 BURSLU)
36 UTKU KOÇAK YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
37 MEHMET TERZİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
38 GÖKÇE KOYGUN VİYANA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
39 MEHMET LÜTFİ YALÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
40 ALPER ÖZDEMİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
41 SERCAN ÖNEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
42 BURAK OTMAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
43 ASENA TÜRKAN ÖZMERT YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
44 ADAR MERT ALTUN ATILIM ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
45 ELİF ENGİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
46 FIRAT CAN KILIÇ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
47 UĞUR BURAK YÜCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
48 MURAT TARCAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
49 OKAN KARABULUT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
50 ALP KIYIK VİYANA EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
51 SEZAİ BATIN MIZRAKLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
52 ELİF ESEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
53 EMİRHAN YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
54 CEREN UĞIRSIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
55 KAAN YAZICI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
56 NESLİHAN KURUMLUER OKAN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (%50 BURSLU)
57 MERT GÜNAYDIN LONDON SCHOOL OF BUSİNESS AND FİNANCE HUKUK (%50 BURSLU)
58 DOĞUKAN BARUT KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK
59 DORUKHAN ÖZKIR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
60 ASLICAN ÖZGÜR İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
61 ASLIHAN OKUTUCU ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK
62 DENİZ ÜNALAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%25 BURSLU)
63 SENA ECE EROL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%50 BURSLU)
64 EKİN TÜRK VİYANA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
65 EMİNE GÜLSEN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
66 EZGİ GÜVEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
67 AYÇA SARAÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (% 25 BURSLU)
68 ÖMER ORKUN BAHÇE TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
69 BATUHAN TEZGİT KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
70 ÖNDER ÇAĞAN BEŞPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT ( İ.Ö.)
71 GÖKTUĞ AKKAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
72 ÖZGE GÜVEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
73 SİNAN KÖSE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
74 YUNUS EVRİM UZUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
75 TAYFUN MERT OSMALI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
76 MİKAİL KARAKAYA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KİMYA
77 TUGAY YAŞA EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
78 İMGE SARIBAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE)
79 MUSTAFA YAĞIZ ERKARA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
80 TOLGA ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (UOLP-LİVERPOOL ÜNİV.)
81 BATUHAN BUYAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
82 GÖRKEM ARI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
83 DUYGU TÜRK İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
84 EMRE KISACIK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
85 NUR BAYRAKTAROĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ (%50 BURSLU)
86 BOĞAÇHAN AHMET İLYAS UZUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNAMA TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
87 BAĞDA MİNE TÜREDİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
88 İPEK KİREÇCİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
89 OYA KOZAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
90 GÖKSEL ÖZTÜRK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
91 KEMAL DEMİRKAZIKSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK(İNGİLİZCE)
92 YAĞIZ UMUT AKSOY IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
93 BATUHAN DAR İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
2010
1 EYLÜL ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 EZGİ ŞİŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 BUĞRA YAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
4 CEREN KIZILDAĞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
5 ZEHRA SEDA KALYONCU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
6 ELİF GAMZE YANAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
7 ELİF ÇETİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
8 ASENA DUMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
9 MUSTAFA BURAK DEMİRCİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
10 ELİF ÖZDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
11 OZAN IŞIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ
12 FADİME ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
13 IŞIL IŞIK KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
14 ÖZGÜR ÖDÜBEK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
15 FATMA FULYA MALGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
16 ECE GENCE KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
17 YELİZ DEMİRKAYA SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
18 ASLIHAN ALTUNTAŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK (TAM BURSLU)
19 SEVGİCAN GEDİK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
20 HİKMET YİĞİT YÖNEY ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ PROTOHİSTORYA VE ÖN ASYA ARKEOLOJİSİ
21 GÖRKEM YÜKSEL DÖNER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
22 ADİL SAYGI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
23 PERİHAN KÖMÜRSU ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK (İÖ)
24 MERVE KUMAŞ TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
25 ASLIHAN YILDIZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
26 AYBÜKE ŞİMŞEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
27 ECE AÇIKGÖZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
28 DENİZ MUTLU Acıbadem Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
29 ELİF GÖKÇEN SAZAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL
30 İLAYDA PEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
31 BURAK KAZANÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-LEEDS METROPOLİTAN)
32 ECEHAN BİNGÖL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
33 EMİRHAN ÇOKAYGİL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-SUNY EMPİRE STATE COLLEGE)
34 CEREN ÜNLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ Y.O.
35 ECEM KOLCA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
36 CANSIN ÖZLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
37 MEHMET GÜNEY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
38 BERİL KUKUL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
39 ERMAN ÜZMEZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
40 ORKUN TOPRAKHİSAR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
41 MELİH ONRAT OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARLA BİTKİLERİ
42 MELİKE GÖNEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
43 CANSU KUŞCAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ (İÖ)
44 SÜLEYMAN SANBERK MIZRAKLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ
45 BETÜL KIRCA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (TAM BURSLU)
46 NİHAN GÖLPEK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA
47 BİLGE ALTINTAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA (İ.Ö)
48 HAKAN SOYİÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
49 MEHMET YAĞCI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
50 SELİN ÖZTEKİN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
51 ALPASLAN ASLAN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52 ONUR EMRE ÇORBACI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (TAM BURSLU)
53 AYHAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
54 BERKAN POLAT YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK (TAM BURSLU)
55 BÜŞRA YURTSEVEN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
56 ENES KETENCİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
57 BATIKAN SEZEN OKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
58 MERT KADİR ZİYREK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
59 KÜBRA KARAGÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
60 CEREN EROL İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
61 ZEYNEP OLUCAK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
62 ONURKAN ÜNAL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)
63 AYBÜKE İÇİM KARACA OKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
64 CAN PİRİNÇ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
65 BARIŞ SEZER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
66 ECEM SEVİM MUĞLA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE
67 VOLKAN DİNDAR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
68 EZGİ ARSLAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
69 MEHMET ÇAĞRI ÇOBANOĞLU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ AHMET KELEŞOĞLU EĞİTİM FAKÜLTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
70 BURCU KENAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ BAHÇE BİTKİLERİ
71 ZİYA SARIYILDIZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
72 BATUHAN YAYLACI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İSTATİSTİK (İÖ)
73 MURAT KARAKAYA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
74 OĞUZHAN YILMAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
75 ÖZLENEN KARAKUŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
76 ARDA SUAT IŞIL OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
77 MEHMET KAYAHAN (KKTC-GİRNE) GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
78 EMRE KARATEPE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
79 TURANCAN ERDEM YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
80 MERT OĞUZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
81 CAN KAPLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
82 ASLI NUR PEKER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
83 GÜL AĞAOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
84 ASLIHAN ŞERBETCİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
2009
1 ENGİN KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
2 ENGİN KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
3 FATMA BESTE ACAR ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLETİŞİM
4 CENK ÖZCAN ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
5 VOLKAN DİNDAR ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
6 BEREN AKYÜREK ANADOLU Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
7 BERİVAN BAYSAL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
8 MERVE KONÇAK YEDİTEPE Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ (DESTEK BURSLU)
9 ECE ÖZDEMİR YEDİTEPE Üniversitesi MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
10 OZAN ONURLU HACETTEPE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 MELEK YALÇIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
12 AYŞE İPEK ŞEMLİ YEDİTEPE Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (DESTEK BURSLU)
13 ARDA SUAT IŞIL YEDİTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
14 EDA MELİS ERGÖR YEDİTEPE Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ (DESTEK BURSLU)
15 ALPER TUNA GÜVEN HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
16 SABRİ ENGİN ALTINTOP HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
17 ONUR IRAK HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
18 ERAY ERDOĞAN ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
19 KUBİLAY KIRCI ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
20 GİZEM ÖZTEKİN ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
21 ATALAY ULUAKAY ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
22 ECEHAN AKSOY ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
23 CAN KARAMANLI BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
24 GİZEM CANSER BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
25 ECE İÇEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
26 MEHMET CAN ZEYBEK ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
27 ALPER SELİM KOCAOĞLU AFYON KOCATEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
28 YASEMİN ÇENGEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
29 SERHAN SEHA KOÇ ANKARA Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
30 NAZ İLAYDA UYAR ANADOLU Üniversitesi FEN FAKÜLTESİ FİZİK
31 YİĞİT MOĞOL YEDİTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (DESTEK BURSLU)
32 GÖZDE DÖNERTAŞ ANADOLU Üniversitesi AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (AÇIKÖĞRETİM)
33 İREM NUR BAŞARAN MALTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
34 SERKAN AKGÖZLÜOĞLU ANADOLU Üniversitesi FEN FAKÜLTESİ KİMYA
35 ECEM KOLCA ANADOLU Üniversitesi AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME YÖNETİMİ
36 KÜBRA DERYA BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
37 ÖZGÜN ÖZYÜREK BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
38 HANDE ÇABUK BİLKENT Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME
39 GÜLÇİN CAN BİLKENT Üniversitesi GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
40 ÖZLEM ÇABUK BİLKENT Üniversitesi GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
41 ÇİSEM ÖZTEKİN İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
42 SİMAY SARP İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
43 ORÇUN ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
44 AYBÜKE TAYARER GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
45 NESLİHAN GÜCÜYENER MARMARA Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
46 GÜLŞAH SEZEN İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ VE TASARIMI FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
47 ÖZGE ARIN YILDIZ TEKNİK Üniversitesi MAKİNE FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
48 ANIL ARI YILDIZ TEKNİK Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
49 SADIK ONUR AYRANCI ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
50 UFUK CEYLAN YILDIZ TEKNİK Üniversitesi MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
51 SALİH CAN AKDEMİR YILDIZ TEKNİK Üniversitesi MAKİNE FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52 BURAK ÇİÇEK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK (%50 BURSLU)
53 AYŞE PINAR GÜRE BAHÇEŞEHİR Üniversitesi MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
54 RANA ÖZEFE ANKARA Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
55 ZİYA YAĞIZ KOÇAK ANKARA Üniversitesi SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
56 BÜŞRA ŞENER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
57 MELİH YOLAŞAN BAŞKENT Üniversitesi TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ
58 GÖKAY GÖKŞEN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
59 ESRA ÖZBEK Balıkesir Üniversitesi TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
60 SAADET BİLGE KIRVELİ ANKARA Üniversitesi SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
61 OSMAN BARIŞ DİKER BAŞKENT Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
62 ELİF NUR ÇİFCİ EGE Üniversitesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
63 DOĞANCAN YAYLA DUMLUPINAR Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
64 MUHARREM SEVER BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU
65 YİĞİT CAN KAZAN BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU)
66 GÖKÇE KURTULMUŞ EGE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
67 VOLKAN BAŞKAYA EGE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
68 SİNEM DİKSU ERCİYES Üniversitesi İSVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
69 EDA ARMATLI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
70 CANSU DİNDAR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
71 İSMAİL ALDOĞAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
72 EFE HAFIZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
73 ÖZKAN BACAK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
74 HÜSEYİN BAHADIR OĞUZ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi MESLEK YÜKSEKOKULU FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
75 ELİF GÖKÇE UÇKAÇ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
76 BEKİR BURAK SARIÇAM OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
77 SEÇİL DİLEK PALA İSTANBUL AYDIN Üniversitesi ANADOLU BİL MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
78 EFE ERGÜN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
79 CANBERK ESEL İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
80 İREM ELİTOK İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
81 SİNEM KALKAN İSTANBUL Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
82 CANSIN AKÇASOY İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
83 SELİN KAPSIZ İSTANBUL Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
84 EMRE ERGEN İZMİR EKONOMİ Üniversitesi BİLGİSAYAR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
85 ASLIHAN YILDIZ İZMİR Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
86 SERHAT ÇEVİK NEVŞEHİR Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
87 BERKAY ÇİFTER KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
88 HALUK BALCI MALTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
89 DEMET KILAVUZ KILAVUZ KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
90 HAKAN SOYİÇ OKAN Üniversitesi UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
91 EMİNE ŞAHBAZ KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
92 BUSE ÖZGÖDE LEFKE AVRUPA Üniversitesi MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MİMARLIK (BURSLU)
93 ADİL SAYGI OKAN Üniversitesi UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
94 AHMETCAN KARABEY ÖZYEĞİN Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (BAŞARI BURSLU)
95 OĞUL CAN ZOR SAKARYA Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
96 ÇİĞDEM KOCA YAKIN DOĞU Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
97 ÖZGÜN KOÇ ULUDAĞ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMETRİ (İÖ)
98 IŞIN SELEN ÖZSEL ÖZYEĞİN Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BAŞARI BURSLU)
99 NERİMAN GAMZE ORHON YAŞAR Üniversitesi MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
2008
1 HAŞİM TAVUKCU AFYON KOCATEPE Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
2 ZEYNEP GÜRKAYNAK ANADOLU Üniversitesi KİMYA
3 ÖNDER ÖZKARA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
4 FURKAN AKGÖZLÜ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
5 YASİN KUMAŞ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
6 TUĞBA ŞERBETCİLER ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
7 CANER DÖŞER ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
8 EMRE KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
9 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
10 TOLGA ÖZEN ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
11 VEHBİ UTKU YILDIZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
12 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
13 ÇAĞDAŞ KAFALI DOĞU AKDENİZ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
14 UĞUR NİŞANCI BİLKENT Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
15 CEREN TUTAYSALGIR ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
16 NİLAY MUTLUYAZAR BEYKENT Üniversitesi KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (BURSLU)
17 MUSTAFA KORHAN KIRTIZ CELÂL BAYAR Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
18 OKAN KOÇGİL DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
19 EMİRHAN ŞAHBAZ DOĞU AKDENİZ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
20 HİCRİ SEZEN DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
21 ZEYNEP ŞENER DOĞUŞ Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
22 NAİL AKKOYUN DOĞUŞ Üniversitesi MİMARLIK
23 CEMAL GENCER GÜRKAN İSTANBUL AYDIN Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
24 EMRAH VARDAR GİRNE AMERİKAN Üniversitesi SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
25 AYÇA YILMAZ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
26 İBRAHİM MELİH KELERCİOĞLU ERZİNCAN Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
27 NUR İREM ATAMAN GAZİ Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
28 AYKUT ONLAT Işık Üniversitesi SAYISAL PROGRAMLAR (%50 BURSLU)
29 BURAK YILDIRIM İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
30 DUYGU BARUT İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
31 HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU MARMARA Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
32 DİLA NAZ MADENOĞLU İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON (BURSLU)
33 ÖZGE ÖZDİL Kırıkkale Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
34 ELVAN ONUR YAZICIOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
35 ELİF KORKUT ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi FİZİK
36 ASLI ŞEYDA ENGEL İSTANBUL Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
37 MELİKE HAZAL DİKMEN OSMANGAZİ Üniversitesi BİYOLOJİ
38 YAĞIZ ÖNEN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
39 TAYFUN GÜRCAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
40 GÖNENÇ ÇATALTUĞ YAKIN DOĞU Üniversitesi GÜVERTE (%50 BURSLU)
41 YİĞİT CAN UZUNKAYA SABANCI ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI
42 KUTLAY KALMAZ SÜLEYMAN DEMİREL Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
43 İPEK GÖKBER TRAKYA Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
44 HÜSEYİN KÖSE YEDİTEPE Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
45 FATMA PINAR MİRZA YEDİTEPE Üniversitesi ENDÜSTRİYEL TASARIM
46 CANSU ULUDAĞ YEDİTEPE Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
47 NOYAN ÜRERSOY YEDİTEPE Üniversitesi SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
48 YASEMİN KARASU YEDİTEPE Üniversitesi PSİKOLOJİ
49 DENİZ YARCAN YEDİTEPE Üniversitesi SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
50 HAZEL KARDELEN KOCA YEDİTEPE Üniversitesi SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
51 CANSU OKTAY YILDIZ TEKNİK Üniversitesi JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
2007
1 BURAK AYTAÇ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
2 SERKAN YAMAN AFYON KOCATEPE Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
3 NOYAN ÜRERSOY ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
4 MUSTAFA KALENDER ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
5 BATUHAN ÇALIŞIR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
6 ÇAĞIN AŞKAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
7 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
8 HALİL ANIL KÖROĞLU ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
9 MEHMET METE ELMAS ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
10 SEVCAN ÖZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
11 FULYA KURU ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
12 CANSU ERGÜN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
13 NAHİDE ZEYNEP BAYAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
14 GÖKHAN ÇALIŞKAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
15 AHMET SEVER ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
16 BURAK SAYIN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
17 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
18 BURAK YILDIRIM ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
19 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU Üniversitesi MUHASEBE
20 PINAR GÜLDÜR ANADOLU Üniversitesi MODA TASARIMI
21 CAN ERTAN ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
22 CEM DUMAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
23 TUĞÇE DEMİREZEN ANKARA Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
24 ORÇUN ORAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
25 ERSUN KARABULUT BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
26 YİĞİT TORUN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
27 AYÇA AĞALAR BALIKESİR Üniversitesi KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
28 AYŞENUR UZUN BAŞKENT Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
29 HANİFE BEYHAN BALIKESİR Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 İPEK KAZAN BAŞKENT Üniversitesi İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
31 DORUK KOÇ BAŞKENT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
32 BARIŞ YALÇINKAYA BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 ÖYKÜ TOMRİS BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
34 EZGİ ÇETİNKAYA BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
35 DİLARA ULUDAĞ BAŞKENT Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
36 ÇAĞLA AYDIN BAŞKENT Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 ASLI YAZICI BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
38 ÇAĞLAR DOĞAN BİLKENT Üniversitesi İŞLETME
39 ELİF SELİN SONEK BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
40 ÇAĞDAŞ ÇOBANOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi SOSYOLOJİ
41 AYÇA HALAÇ BİLKENT Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
42 ŞERİFE ECEM ÇILDIR BİLKENT Üniversitesi TİCARET VE YÖNETİM
43 BENGÜ KOCA ÇANKAYA Üniversitesi İŞLETME
44 NAZLI ECE TARHAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
45 CEM ERMAN TAMER DOĞU AKDENİZ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
46 SELCEN TEKER DUMLUPINAR Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
47 ECEM SÖĞÜTLÜ DUMLUPINAR Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
48 ZEYNEP ALTINDAŞ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
49 TOLGA SAĞAY DOĞUŞ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
50 HALİLCAN BÜYÜKCANGAZ DUMLUPINAR Üniversitesi İŞLETME
51 BUĞRA UNUTULMAZSOY FIRAT Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
52 MUSTAFA OKTAY ELUMAR HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
53 KEMAL KARADUMAN GİRNE AMERİKAN Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
54 ALP ŞEN Işık Üniversitesi FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
55 HAKAN ÇİLDİR FIRAT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
56 YİĞİTHAN ÖZTEZCAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
57 BERKAN DİNDAR FATİH Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
58 DİDEM BEĞENDİ İSTANBUL Üniversitesi TIP FAKKÜLTESİ
59 BERK KANBURLAR Işık Üniversitesi SAYISAL PROGRAMLAR
60 ATAKAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
61 İBRAHİM MERCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
62 GÖKSENİN ALAS İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MEDYA VE İLETİŞİM
63 TUĞBA SELAMET İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
64 AHMET OĞUZ KORUYUCU KADİR HAS Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
65 İHSAN YÜCE YETİŞKİN KADİR HAS Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
66 YELDEM KILIÇAL İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MODA TASARIMI
67 TOLGA KURTULUŞ KADİR HAS Üniversitesi İŞLETME
68 GONCA AYDÖRE KARADENİZ TEKNİK Üniversitesi DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
69 İSMAİL GÖKALP ELMAS İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
70 MURATCAN CIRIK İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
71 ANIL ÜZENGİ KOÇ Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (DESTEK BURSLU)
72 GÜRAY İNAÇ MELBOURNE MONASH UNİVERSTY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
73 SEADETTİN ESENLİK KOÇ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
74 KEREM TOPARLAR KOÇ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
75 BURAK KENAR LEFKE AVRUPA Üniversitesi İNŞAAT
76 FEVZİ YAHYA ARSOY KARADENİZ TEKNİK Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
77 MERVE KAYADUVAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
78 TUĞRA LEVENT MALTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
79 ONUR VAPURLUOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
80 DİLARA ALLAHMANLI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
81 DENİZ CAMUS ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
82 ÖZLEM SELER OSMANGAZİ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
83 SERHAN TUTAR SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (BAŞARI BURSU)
84 MÜJDE BALCI PAMUKKALE Üniversitesi SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
85 DENİZ KAŞIK OSMANGAZİ Üniversitesi MİMARLIK
86 TOYGARHAN YEŞİLCAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
87 MELİKE AYDOĞAN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
88 ZAHİDE GÖKÇE İNAN ULUDAĞ Üniversitesi YENİŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU
89 TURAN KAYA VARNA Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
90 EVRİM UYGUN YEDİTEPE Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
91 KAAN IŞINKARALAR SÜLEYMAN DEMİREL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
92 CANBEK TEKİN YEDİTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
93 BURAK GÜRTUNCA YAŞAR Üniversitesi MİMARLIK
94 SEVDA MAKİNECİ YEDİTEPE Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
95 MUSTAFA HULUSİ SAĞLAM YEDİTEPE Üniversitesi SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
96 SADIK ÇORAPSIZ YAŞAR Üniversitesi MİMARLIK
97 DİLEK GÜVEN YEDİTEPE Üniversitesi MODA TASARIM
2006
1 SAMET GÜNER OSMANGAZİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
2 ÖZKAN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
3 GÜRKAN ÜNALAN OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
4 GÖKÇEN ASLAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
5 MERVE FİŞEKCİ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 MERYEM ÖZGE KOLCUBAŞI OSMANGAZİ Üniversitesi İSTATİSTİK
7 İSMAİL BERAT ÇANTAŞ EGE Üniversitesi SU ÜRÜNLERİ FAKULTESİ
8 DUYGU TARHAN OSMANGAZİ Üniversitesi MALİYE
9 ÖZGÜR MUTLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
10 ASLI ÖZTÜRK DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İKTİSAT
11 ALPEREN TEKER BİLKENT Üniversitesi İKTİSAT
12 HÜSEYİN GÖKER AYKAÇ BOĞAZİÇİ Üniversitesi FELSEFE
13 AHMET ÖNALGİL BÜKREŞ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
14 CANBERK GÜLLER DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
15 ŞAFAK AĞACA DOĞU AKDENİZ Üniversitesi PSİKOLOJİ (BURSLU)
16 BURAK BANAZ BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
17 GÜLCE BİR BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
18 ÖMÜR ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM
19 GAMZE ERTOĞLU BALIKESİR Üniversitesi KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
20 AHMET KEREM ACAR BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM TASARIMI
21 DOĞUŞ BAŞKAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
22 İSMAİL BOZKAYA BAHÇEŞEHİR Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
23 ECEHAN YAVUZ İZMİR EKONOMİ Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
24 UYGAR YÖNTEM ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
25 LACİN CEM Adnan Menderes Üniversitesi KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
26 ÖZLEM TOP ANADOLU Üniversitesi ÇALIŞMA EKO. VE END.İLİŞKİLER
27 TOLGA KURTULUŞ ANADOLU Üniversitesi DIŞ TİCARET
28 ÖZLEM ÇETİNKAYA ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
29 FULYA KURU ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
30 ERCAN YILMAZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
31 CENGİZ TEKPINAR ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
32 İDİL ÜNLÜCE ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
33 MERVE GİZEM KAYARAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
34 İPEK KAZAN ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
35 SERCAN KELEBEK ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
36 SEDA UÇTU ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
37 MUSTAFA AYTUĞ ŞEN ANADOLU Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
38 MERVE ALTAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
39 MEHMETHAN ACIELMA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
40 SÜLEYMAN ASLAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
41 BURAK ÖZGÜL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
42 NİHAN DEMİRKAZIKSOY ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
43 ONUR ARICI ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
44 SEDA KÜÇÜKÇAKIR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
45 AYÇA HALAÇ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
46 TUĞBA ÇATIRLAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
47 SERHAT TEKGÖZ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
48 YAĞIZ ERKİN ÇETİN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
49 YALÇIN TOPKAYA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
50 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
51 TOYGARHAN YEŞİLCAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
52 ARDA ŞAMKAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
53 KÜBRA İPEK ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
54 ALP ŞEN ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
55 HÜSEYİN CENKER TORAL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
56 BURAK AYTAÇ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
57 NİDA ŞULE ŞAHBEY ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
58 OĞUZ ÇELİKADA ATILIM ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (BURSLU)
59 HANİFE GİZEM DAYI ANADOLU Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
60 DERYA DOBRİŞAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
61 PEMBE ELİF YÜRÜK İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
62 ECE TÜNERİR İSTANBUL BİLİM Üniversitesi TIP FAKULTESİ
63 ONUR AYDÖRE HİTİT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
64 AYŞEGÜL KUMAŞ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
65 GİZEM BAYRAKTAR İSTANBUL Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
66 BARKIN AYKANAT İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
67 ERSU LÖKÇÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
68 GİZEM ÇANAKÇI SÜLEYMAN DEMİREL Üniversitesi TIP FAKULTESİ
69 NURAY ALTINDAĞ Kırıkkale Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
70 PELİN ÖNCE İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MODA TASARIMI
71 ZÜBEYDE TEKİNTÜRK MARMARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
72 SERKAN KILIÇARSLAN MARMARA Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
73 GAMZE YALÇIN İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MEDYA VE İLETİŞİM
74 TARIK ÖZGÜR İSTANBUL Üniversitesi RUS DİLİ VE EDEBİYATI
75 MEHMET CEM YANIK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
76 ORKİDE AKGÜN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
77 SEFA GÖRKEM MAKAROÇ OKAN Üniversitesi BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ
78 SEHER BURCU KILIÇKAP ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
79 HİKMET SOYİÇ ST.GILES Üniversitesi EKONOMİ
80 GÜNEŞ İŞCAN ULUDAĞ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
81 VELİ GÖRKEM PALA PAMUKKALE Üniversitesi TIP FAKULTESİ
82 PINAR PEKER ULUDAĞ Üniversitesi TIP FAKULTESİ
83 SİNEM EGE ULUDAĞ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
84 YİĞİT UÇKUNER YAKIN DOĞU Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
85 OĞUZ KARAN YAŞAR Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
86 ALPER ÜNVERDİ YEDİTEPE Üniversitesi END.ÜRÜNLERİ TASARIMI
87 İRFAN ÇETİNKAYA YEDİTEPE Üniversitesi MİMARLIK
88 CEM ULUÇAĞAN YEDİTEPE Üniversitesi END.ÜRÜNLERİ TASARIMI(BURSLU)
89 AHMET DENİZ EROL YEDİTEPE Üniversitesi BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ
90 GÖZDE ARTAGAN YEDİTEPE Üniversitesi ANTROPOLOJİ (BURSLU)
2005
1 GÖKÇEM KOÇAK ANADOLU Üniversitesi ENDÜSTRİYEL TASARIM
2 EYLEM BAŞ ANADOLU Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
3 İLKNUR ÖNCÜLER ANADOLU Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 BAHAR MERDAN ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 MELİKE CİPİŞ ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 İLEM ÖZCAN ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
7 BERKAY ONARICI ANADOLU Üniversitesi İŞLETME(İÖ)
8 MEHMET ÇAĞRI ERSAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
9 GÜNEŞ OĞUZ EŞKİNAT ANADOLU Üniversitesi MİMARLIK
10 BERKCAN TUNCER ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
11 ECE GÜLER BİLKENT Üniversitesi KÜR.VE ULUS.İLİŞ.UOLP-SUNY BİNGHAMTON
12 İREM KILICAL ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
13 ÇAĞDAŞ GİZEM KIRDAR BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK
14 EZGİ KERMAN ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
15 MERVE ERTOĞLU BİLKENT Üniversitesi FELSEFE
16 BAŞAR ÖZKAN DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
17 FIRAT GÜRCÜOĞLU BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
18 SİNEM ÇALAPKULU DİCLE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
19 NİLAY GÜNEŞ DUMLUPINAR Üniversitesi İKTİSAT
20 SİMGE SÜLLÜ BOĞAZİÇİ Üniversitesi FELSEFE
21 KORCAN İVEDİ DOĞU AKDENİZ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
22 MEHMET EMİN EMİR DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
23 YASEMİN AKSÖZ EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
24 ALPER ERSÖZ BAŞKENT Üniversitesi İKTİSAT
25 DEFNE KIRMIZI BİLKENT Üniversitesi PSİKOLOJİ
26 MERVE GÜLER BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
27 GÜVEN ÖZMEN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
28 MEHMET ARDA İNAN GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
29 ÖZGÜR KAVŞUT DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
30 ZEYNEP SİDAL HACETTEPE Üniversitesi ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
31 LAÇİN AKYIL İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ
32 BÜŞRA ERKARA HACETTEPE Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
33 MEHMETCAN ÖRÜCÜ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İLETİŞİM SANATLARI
34 PELİN ÖZYÜKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
35 DOĞA ALP İSTANBUL Üniversitesi MÜTERCİM-TERCÜMANLIK(İNG)
36 EMİRHAN ÜLKEN İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
37 ŞAHİN YALÇIN MALTEPE Üniversitesi GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIM
38 ZEYNEP BOZKAYA MUĞLA Üniversitesi BİYOLOJİ(İÖ)
39 CEM BAYCAN KOCAELİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜH.(İÖ)
40 YİĞİT AYDOĞAN KOÇ Üniversitesi EKONOMİ(İNGİLİZCE)BAŞARI BURSLU
41 IRMAK MUTLU KOÇ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
42 NURDAN GÜNEŞ MARMARA Üniversitesi İŞLETME ENFORMATİĞİ(ALMANCA)
43 ALPER ERDEMLİ OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44 ENGÜRCAN GÜLER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
45 MEHMET MERMUTLU OSMANGAZİ Üniversitesi KİMYA(İÖ)
46 ASLI ATACAN OSMANGAZİ Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 EKİN GEDİK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
48 DUYGU ÇALIŞIR OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
49 SİMGE AYZIT OSMANGAZİ Üniversitesi İSTATİSTİK(İÖ)
50 S.UTKU ÜNLÜ OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
51 CEM AKAR OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
52 DOĞU EROĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
53 MEHMET KAAN ÜÇYILDIZ OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
54 ALİ ÇETİNKAYA OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
55 UMUTCAN ÜNLÜ OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
56 ONUR ÖZIRMAK OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
57 GÖKHAN ZİBEL OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
58 MUZAFFER ÇAĞRI KÜKRER OSMANGAZİ Üniversitesi MALİYE(İÖ)
59 TALAT GÜNDOĞAN OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
60 ÖMER GÖKHAN EYİSOY OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
61 BURAK SARIN SELÇUK Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
62 MUSTAFA AYTAV SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜH.VE DOĞA BİL.PROG.(BAŞARI BURSLU)
63 GÜÇLÜ GÜVEN YÖRÜK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
64 DOĞUKAN KARAGÖZ YEDİTEPE Üniversitesi GRAFİK TASARIM
65 BARIŞCAN YÖRÜK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
66 GÖKÇE ÖZTÜRK ULUSLARARASI KIBRIS Üniversitesi REK.VEHALKLA İLİŞ
67 ESİN SABUNCU ULUSLARARASI KIBRIS Üniversitesi TURZM VE OTEL İŞL
68 CANSU ÇAKMAK SELÇUK Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ(İÖ)
69 BAHADIR ÇILDIR YEDİTEPE Üniversitesi ULUSLARARASI TİC.VE İŞLETME
70 İREM TEKİN YEDİTEPE Üniversitesi MİMARLIK
71 ÖZGE UÇMAZBAŞ YILDIZ TEKNİK Üniversitesi ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
72 MEHMET ALTUĞ EKİZ YILDIZ TEKNİK Üniversitesi METALURJİ VE MAL.MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
2004
1 GENCAY ÇAKIR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ
2 İBRAHİM D. DEMİRCİ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT(İNGİLİZCE)
3 GÖZDE MELİS KILINÇ ATATÜRK Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
4 Z.GİZEM UZUN ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
5 GÖRKEM GÜN ANADOLU Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
6 MUSTAFA Ç.ACAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (A.Ö)
7 O.EKİN ZEYTİNLER ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (İNGİLİZCE)
8 ENGİN KURT ANKARA Üniversitesi HUKUK
9 ERCAN AÇIKPORTALI ANADOLU Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ(A.Ö)
10 UTKU ANGIN BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
11 FEYZA GÜREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK .
12 HÜSEYİN SAVAŞ BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEK.BİLİSİM SİSTEMLERİ
13 GÜL YÜCEL BİLKENT Üniversitesi İŞLETME
14 ÇİĞDEM SERRA DURAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
15 ÇAĞLAYAN N.TÜLEK BİLKENT Üniversitesi MÜTERCİM TERCÜMANLIK
16 GÜLFEM MAKAROÇ ÇANKAYA Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
17 İNCİ ÇİĞDEM ERTAN BİLKENT Üniversitesi HUKUK FAK.
18 ÇİSEM BUYAN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
19 TUBA ÖNDER BOĞAZİÇİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
20 MERVE KARABIYIKOĞLU EGE Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
21 YİĞİT DİKDERE BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
22 YAĞIZ ŞEHİRLİOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
23 ECE BULUT HACETTEPE Üniversitesi KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
24 EMİNE BAKILAN DUMLUPINAR Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
25 BURCU BİRAL HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
26 NERGİS ÇALIKOĞLU HACETTEPE Üniversitesi FELSEFE
27 GÖZDE KOŞ HACETTEPE Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
28 FEYZULLAH B.TECEN Işık Üniversitesi ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
29 HATİCE HANDE ORHON EGE Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
30 SÜHAN KARLUK İSTANBUL Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
31 GÖRKEM KEÇECİOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
32 MURAT K. DOĞRAMACI İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
33 ARİF ŞEKERCİOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
34 ONUR GÜNEŞ MARMARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
35 TUĞÇE UÇAR MARMARA Üniversitesi İŞLETME(İNGİLİZCE)
36 ANIL TAYFUN KINALIBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ LASTİK TEKNOLOJİSİ
37 AHMET CAN SEBER KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
38 BERİL ESKİ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK (BURSLU)
39 MELİH AKYILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞ.İŞ.MÜHENDİSLİĞİ
40 CANER YOSUNCIĞIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
41 SERHAT YAŞAR OSMANGAZİ Üniversitesi ÜNİVERSİTESİ FİZİK
42 OKŞAN BIYIKOĞLU İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ
43 AYŞE ŞEN İSTANBUL Üniversitesi VETERİNER FAKÜLTESİ
44 GÖZDE SÜNEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK.
45 MERT TAŞCIOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
46 MUSTAFA G. ATAR OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
47 EZGİ ÇEKİÇ MUĞLA Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 ÇAĞLAR DURMAZ OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
49 NESİBE AYDOĞAN OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
50 FİKRİ ARSOY OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
51 MERVE ÇÖMLEKÇİ SELÇUK Üniversitesi JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSLİĞİ
52 MELİKE YILDIRIM OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
53 ALPER ORTUĞ YEDİTEPE Üniversitesi GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK
54 ÖMER BANDIRMA YEDİTEPE Üniversitesi İKTİSAT
55 S.SAMED MİRZA OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
56 HANDE EROL SÜLEYMAN DEMİREL Üniversitesi ZİRAAT FAKÜLTESİ
57 ÇİĞDEM YURTSEVEN YEDİTEPE Üniversitesi İŞLETME(ALMANCA)
58 YİĞİT ÖZEN SÜLEYMAN DEMİREL Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
59 DERYA DAĞ YEDİTEPE Üniversitesi HUKUK
60 DERİN KANATLI YEDİTEPE Üniversitesi ULUSLARARASI LOJ.
61 ALPER YAZ YEDİTEPE Üniversitesi REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ
62 CANAN SIRATCA BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
63 ŞEBNEM DÜNDAR YEDİTEPE Üniversitesi İŞLETME(BURSLU)
64 KUBİLAY SABUNCU YEDİTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
65 HİLAL KESER YEDİTEPE Üniversitesi PEYZAJ MİMARLIĞI(BURSLU)
2003
1 H. BARBAROS ERENTÜRK ANADOLU Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE
2 EMRE ALPARSLAN ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
3 GÜLSEL YURTDAŞ ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
4 GÜLBİN SARIYILDIZ ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
5 ÖZGÜL ALDEMİR ANADOLU Üniversitesi İŞİTME ENBGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
6 NUR EDİGE ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
7 GAMZE GERÇEKER ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
8 DİLARA DEMİRBAŞ ANADOLU Üniversitesi İSTATİSTİK
9 CANKAT OĞUZ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
10 İNCİ İLKER ANADOLU Üniversitesi KİMYA
11 İPEK GİZEM ÖZDOĞRU ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
12 GÖKSEL KURT ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
13 CAN KIRAÇ BAHÇEŞEHİR Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
14 AYŞEGÜL ŞEN ANADOLU Üniversitesi KİMYA
15 ÇİĞDEM ALTAN ANKARA Üniversitesi VETERİNERLİK
16 MURAT ÇOLAK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK BURSLU
17 ÇAĞLAR SAKA BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
18 ALİ EFTAL BİNGÖL BAŞKENT Üniversitesi BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
19 GALİP ENİS ERDÖL BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
20 GÜLCE ALTINOK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi HUKUK
21 CANSU ULUKAYA BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 BÜRUCEN YÜCEYILDIZ BOĞAZİÇİ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
23 KORAY KIRIMTAY BİLKENT Üniversitesi MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
24 ZEYNEP ÖZEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSAT
25 KORAY KÖSE DOĞUŞ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
26 NİLSELİ BARAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
27 BURÇİN ŞENTUNA EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
28 BURÇİN MANAS DOKUZ EYLÜL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
29 AYŞE PINAR KÖSE DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
30 AYŞE GÜLÇİN GÜLER GAZİOSMANPAŞA Üniversitesi İKTİSAT
31 TUĞBA ÖZÜDOĞRU ERCİYES Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
32 GÖKSEL BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ
33 SELEN AYDOĞDU GAZİ Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 RECEP EMRAH SEVİM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
35 ŞAFAK ALPAT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP İNGİLİZCE
36 YİĞİT PAKEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
37 ONUR ORAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi ULUSLARARASI FİNANS
38 ONUR ÜNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
39 GÜLÇİN İPEK EMEKSİZ KADİR HAS Üniversitesi AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI BURSLU
40 GÖKHAN BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
41 M.YUSUF DÖNMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
42 UMUT AÇIKGÖZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
43 BENGİSU DİNÇER İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ BURSLU
44 DİRİM BİNBAŞIOĞLU KOÇ Üniversitesi HUKUK
45 PINAR GÜNGÖR KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
46 ESRA ELDEM İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi PSİKOLOJİ