İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURTLU GENÇLERDEN MUHTEŞEM SONUÇ

Üniversite hazırlık süreci zor ve uzun soluklu bir yolculuktur. Bu yolculukta başarılı olmak için sabırlı olmak önemli etkendir. Bu başarı yolculuğunda Atayurt Anadolu / Fen Lisesi öğrencileri Eskişehir’in ve Türkiye’nin gururu oldular.

Images

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

Bundan 3 yıl önce, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin üzerinde oynanan hain bir oyun yüreklerimizi yaktı. O gece kalkışma hareketi başlatan hainlere karşı Türk Milleti sessiz kalmadı, vatanı müdafaa etmek üzere binlerce vatandaş tankların, silahların üzerine yürüdü. Onlarca şehit ve yüzlerce yaralımız oldu. Ulusumuzun azmi ve kararlı duruşu karşısında gerileyen teröristler püskürtüldü. Vatan hainleri bu sefer de emellerine ulaşamadılar. Aradan geçen 3 yıllık zaman içinde, vatan ve millet uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız.

Images

ATAYURT AVRUPA’YI TEKRAR FETHETTİ!

Özel Atayurt Okulları, 12 yıldır yaptığı gibi bu sene de halk oyunları ekibi ile uluslararası halk dansları festivaline katıldı. İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen “Uluslararası Halk Dansları Festivali”ne katılan okulumuz halk oyunları ekibi sergiledikleri performansları ile Rimini halkını ve diğer festival katılımcılarını kendilerine hayran bıraktılar ve dakikalarca ayakta alkışlandılar.

Images

ÖZEL ATAYURT ANADOLU/FEN LİSESİ MEZUNLARI İLE BULUŞTU

BİR ARAYA GELMENİN BAŞLANGIÇ, BİR ARADA DURABİLMENİN İLERLEME, BİRLİKTE ÇALIŞMANIN BAŞARI OLDUĞUNU BİLEREK; Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi Mezunlar Derneği; mezunlarını bir arada tutmak ve mezunlarının okulları ile ilişkilerini devam ettirmeleri amacıyla mezunlar buluşması için yola çıktı.