İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

GENÇ ATAYURTLU ATA ATAŞ YGA ZİRVESİNDE

“LAFTA KALAN DEĞİL, HAYATA GEÇEN PROJELERE İHTİYAÇ VAR” YGA; Uluslararası bir sivil toplum örgütüdür. 2000 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hayal eder. Bu hayalini geleceğin liderlerini keşfederek ve onları eşsiz liderler olarak yetiştirerek gerçekleştirir. YGA Liderleri, liderlik kabiliyetlerini, daha iyi bir dünya için birlikte hayal kurup, projelendirilip, hayata geçirirken, hayatın içinde geliştirirler.

Images

ATAYURT ROBOTA TAKIMI ÖĞRENCİLERİMİZDEN MEB VE OGÜ ZİYARETİ

Eskişehir Atayurt Anadolu/Fen Lisesi Robotik kulüp takımı ROBATA, takım koçlarımız Nil Pınar ATIL, Evrim SÜNEÇLİ, Genel Müdürümüz Hikmet ERTÜRK ve Lise Müdürümüz Zevri BİNGÜL, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT’ı ve Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kemal ŞENOCAK, Rektör Yardımcısı Ali ARSLANTAŞ ve Rektör Yardımcısı Ahmet ÇABUK’u makamlarında ziyaret ederek Robotik Kulübünün çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Images

IB PYP RESMİ DANIŞMAN ZİYARETİ

Özel Atayurt İlkokulu yönetici ve öğretmenleri, Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (IB PYP) kapsamındaki resmi danışman denetimini 13-14 Şubat tarihlerinde başarıyla tamamladı.

Images

BİR MADALYADA ATICILIKTAN

Liseler arası Atıcılık müsabakasında yarışan 9.sınıf öğrencimiz Batuhan KAYA henüz 5.müsabakasına katılmış olmasına rağmen ESKİŞEHİR 3.sü olarak yarışmayı tamamlamıştır. Atayurt Ailesi olarak öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Images

EN GÜÇLÜSÜ YİNE ATAYURT

Liseler arası Bilek Güreşi Turnuvası’nda yarışan 11.sınıf öğrencimiz Ozan BEYAZKUŞ 85 kilo ve 10.sınıf öğrencimiz Kıvanç TATLIDİL 75 kiloda madalyaları topladı.