İLKOKUL TANITIM FİLMİ     29 EKİM CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞVURUSU    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

İYİ TATİLLER

Özel Atayurt Okulları öğrencileri, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının son günü olan 08 Haziran 2018 tarihinde karne heyecanını hep birlikte tattılar.

Images

ATAYURT ENGLISH WEEK

29 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında Okulumuz İlkokul İngilizce öğretmenleri tarafından “Atayurt English Week” etkinlikleri yapıldı.

Images

3/D TİYATRO FIRTINASI

17 Mayıs 2018 Perşembe günü 3/D öğrencilerinin muhteşem bir gösterisi gerçekleşti. Yazar Samed Bahrengi ’nin “Küçük Kara Balık” adlı eserini tiyatro şeklinde sunan öğrencilerimiz velileri tarafından büyük bir beğeni ile ve alkışlarla seyredildi. Büyük bir başarıya imza atan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Images

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ

Dünya Çevre Günü 5 Haziran günü kutlandı. Sabah gerçekleştirilen programda Eko Okullar üyesi öğrencilerimiz konu ile ilgili yazı ve şiir okudular. Yapılan etkinlikler bununla sınırlı kalmayıp Eko Okullar üyesi öğrencilerimiz pano düzenlendiler.

Images

GAUSS MATEMATİK YARIŞMASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Kanada Waterloo Üniversitesi'nin düzenlediği Gauss Matematik yarışması şampiyonları belli oldu. Her yıl yaklaşık 100.000 öğrencinin katıldığı matematik yarışmalarından öğrencilerimiz üstün başarı ve başarı diplomalarıyla geri döndüler. Sınav sonuçları önümüzdeki günlerde Gauss matematik yarışmasının internet sitesinde duyurulacaktır.