4.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu     8.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

MİNİK HAVACILAR UÇMAYI ÖĞRENİYOR

13-14 Aralık tarihlerinde Hava Müzesinde Minik Havacılar Uçmayı Öğreniyor Projesine katıldık. Öğrencilerimiz bir uçağın uçma prensiplerinden yola çıkarak hareket ve kuvvetle ilgili birçok deney yaptılar. Yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatını yakaladılar.

Images

ATAYURTLU BASKETBOLCULARDAN ÇİFTE KUPA

Özel Atayurt Okulları 2017-2018 Okul Sporları faaliyetlerine çifte kupayla başladı. 13-28 Kasım tarihleri arasında Ortaokullar arası Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Basketbol İl Birinciliğinde, Özel Atayurt Ortaokulu Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Basketbol Takımlarımız Eskişehir 3.sü oldu.

Images

KODLAMA HAYATIMIZDA

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğretim üyelerinden Doç.Dr. Yusuf Levent ŞAHİN, “ATAYURT HAYALLERİNİ KODLUYOR” projesi kapsamında düzenlediğimiz ‘Kodlama Hayatımızda’ konferansında Atayurtlu öğrencilerle buluştu.

Images

İNSAN HAKLARI HAFTASI

Atayurt Ortaokulu Sosyal Bilgiler Kulübünün hazırladığı, 10 Aralık İnsan Hakları Günü programı Sosyal Bilgiler öğretmeni Burcu Oğuz’un günün anlam ve önemini bildiren konuşmasıyla başladı.

Images

GELECEĞİNİ KEŞFET

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi 10.sınıf öğrencilerimize yönelik gerçekleştirilen Kariyer Planlama programı kapsamındaki GELECEĞİNİ KEŞFET adlı projemiz bu yıl 01 Aralık tarihi itibariyle ilk adımını atmıştır.