4.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu     8.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu    

Fen Lisesi / Atayurt'ta Hayali Gerçek Olanlar

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
1 DİLARA EBRU UÇAR 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulu
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ
1 CENAN POYRAZ ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)
Acıbadem Üniversitesi
1 BUKET GÜLER ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
2 DENİZ MUTLU Acıbadem Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
Adnan Menderes Üniversitesi
1 CANBERK UĞURLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
2 İREM ERDEM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
3 HÜLYA MALALI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP
4 LACİN CEM Adnan Menderes Üniversitesi KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
AFYON KOCATEPE Üniversitesi
1 SILA AYRANCI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 CİHAN KARAKAYA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 ELİF ENGİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
4 BATUHAN YAYLACI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İSTATİSTİK (İÖ)
5 ALPER SELİM KOCAOĞLU AFYON KOCATEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
6 HAŞİM TAVUKCU AFYON KOCATEPE Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
7 SERKAN YAMAN AFYON KOCATEPE Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
1 MELİSA NUR ÖZDOĞANLI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 MEHMET EMİN GÜVENÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(İNGİLİZCE)
3 SEDAT TORUN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Ekonometri
4 BURAK UĞURLUBİLEK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
5 BURAK KENAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
6 GÖZDE İBAT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
7 BÜŞRA ŞENER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
8 GENCAY ÇAKIR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ
9 ÖZGÜN KIREL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANADOLU Üniversitesi
1 ARDA EFE CANDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
2 ATA CAVKAYTAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY CORTLAND)
3 COŞKUN CEM KIZILTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
4 GAMZE NUR ORLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 SELİN BAYRAÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
6 YAVUZ TÜRKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RAYLI SİSTEMLER YOL TEKNOLOJİSİ
7 MUZAFFER ASLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 ELİF TAŞKIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 ÖYKÜ ERGÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 FATİH IŞIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM
11 ERKİN BAHAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
12 KARDELEN ÖZGÜZELBAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
13 DOĞUKAN İLHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
14 MERT GEZMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
15 ZEHRA KIRVELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
16 ASENA ALPER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
17 BAŞAK GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
18 ÖMER AKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
19 CANBERK TUNAKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
20 ATAKAN ELİAÇIK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
21 BERKİN TAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
22 ENES ÖZATA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
23 PINAR BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
24 BERNA URAZEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
25 ATA ÜNLÜCE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
26 MERT EROĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
27 EGE ÜSTÜN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKREASYON BÖLÜMÜ
28 HİLAL ŞEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
29 ASİL FURKAN ÖZCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
30 BURAK ÜSTÜNDAĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
31 ATABERK ÖZKARATAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
32 EFE BATUHAN HALICI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
33 MERT KOREL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
34 TOPRAK MANTI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
35 İREM ŞENEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
36 OKAN ALTUĞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
37 İREM TOPRAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
38 KUZEY YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
39 GÖKTUĞ UNCU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAVA TRAFİK KONTROL
40 YAĞMUR NİSA DİLEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI
41 İPEK ATABEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
42 ONURCAN SEYHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
43 ELİF KÖNKENTİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK
44 KAAN ÖNDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
45 PELİN ERMİŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
46 GİZEM ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık
47 EFE ÇIKMAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme(İngilizce)
48 SEMİH SİPAHİOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
49 HAZAL DURAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
50 ALİ ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
51 ALİ BEREN GÜVEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
52 TUĞÇE SEVİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
53 ZAFER DOĞUKAN DEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Pilotaj
54 ELİF ALTINDAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
55 KÜBRA TUNÇEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce)
56 GÖZDE KÜPELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
57 ENES ÇOLPAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
58 GÜRDENİZ HÖKMEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
59 ATALAY UÇAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Hukuk
60 BATUHAN ESEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İstatistik
61 BARIŞ GÖKSEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
62 EMRE GEDİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
63 MERTER KUMAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (UOLP-Leeds Metropolitan)
64 CAN ELMAS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
65 BERİL ÜLKÜSEVER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi
66 YEŞİM SAĞLAM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji
67 BERKAY YENİLMEZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme Yönetimi
68 ATAKAN ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
69 CİHAD ARIKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme
70 UĞUR CENK ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
71 CANSU BALBAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
72 TAMARA VURGUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
73 GÖZDE İNAMOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
74 ARİF HÜSNÜ ÜNAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME(İNGİLİZCE)
75 DENİZ ÖZER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (AÇIKÖĞRETİM)
76 HÜSEYİN MERT SARILAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
77 ONUR CURAOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
78 BUKET BALCI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
79 FURKAN BORÇA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
80 EMRE MERMUTLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
81 EFE UĞUR ERHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
82 CANER TÜRKER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
83 EMİRHAN YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
84 CEREN UĞIRSIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
85 ÖNDER ÇAĞAN BEŞPINAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT ( İ.Ö.)
86 SİNAN KÖSE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
87 YUNUS EVRİM UZUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
88 BAĞDA MİNE TÜREDİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
89 EYLÜL ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
90 AYBÜKE ŞİMŞEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
91 ECE AÇIKGÖZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
92 BURAK KAZANÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-LEEDS METROPOLİTAN)
93 ECEHAN BİNGÖL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
94 EMİRHAN ÇOKAYGİL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (UOLP-SUNY EMPİRE STATE COLLEGE)
95 CEREN ÜNLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ Y.O.
96 ECEM KOLCA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
97 CANSIN ÖZLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
98 MEHMET GÜNEY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT (AÇIKÖĞRETİM)
99 BERİL KUKUL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
100 ENGİN KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
101 ENGİN KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
102 FATMA BESTE ACAR ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLETİŞİM
103 CENK ÖZCAN ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
104 VOLKAN DİNDAR ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
105 BEREN AKYÜREK ANADOLU Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
106 BERİVAN BAYSAL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
107 NAZ İLAYDA UYAR ANADOLU Üniversitesi FEN FAKÜLTESİ FİZİK
108 GÖZDE DÖNERTAŞ ANADOLU Üniversitesi AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (AÇIKÖĞRETİM)
109 SERKAN AKGÖZLÜOĞLU ANADOLU Üniversitesi FEN FAKÜLTESİ KİMYA
110 ECEM KOLCA ANADOLU Üniversitesi AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME YÖNETİMİ
111 SADIK ONUR AYRANCI ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
112 ZEYNEP GÜRKAYNAK ANADOLU Üniversitesi KİMYA
113 ÖNDER ÖZKARA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
114 FURKAN AKGÖZLÜ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
115 YASİN KUMAŞ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
116 TUĞBA ŞERBETCİLER ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
117 CANER DÖŞER ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
118 EMRE KURT ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
119 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
120 TOLGA ÖZEN ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
121 VEHBİ UTKU YILDIZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
122 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
123 BURAK AYTAÇ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
124 NOYAN ÜRERSOY ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
125 MUSTAFA KALENDER ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
126 BATUHAN ÇALIŞIR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
127 ÇAĞIN AŞKAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
128 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
129 HALİL ANIL KÖROĞLU ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
130 MEHMET METE ELMAS ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
131 SEVCAN ÖZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
132 FULYA KURU ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
133 CANSU ERGÜN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
134 NAHİDE ZEYNEP BAYAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
135 GÖKHAN ÇALIŞKAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
136 AHMET SEVER ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
137 BURAK SAYIN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
138 GÖKÇE DOĞAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
139 BURAK YILDIRIM ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
140 ANIL TUGAY SAKARYA ANADOLU Üniversitesi MUHASEBE
141 PINAR GÜLDÜR ANADOLU Üniversitesi MODA TASARIMI
142 CAN ERTAN ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
143 UYGAR YÖNTEM ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
144 ÖZLEM TOP ANADOLU Üniversitesi ÇALIŞMA EKO. VE END.İLİŞKİLER
145 TOLGA KURTULUŞ ANADOLU Üniversitesi DIŞ TİCARET
146 ÖZLEM ÇETİNKAYA ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
147 FULYA KURU ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
148 ERCAN YILMAZ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
149 CENGİZ TEKPINAR ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
150 İDİL ÜNLÜCE ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
151 MERVE GİZEM KAYARAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
152 İPEK KAZAN ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT
153 SERCAN KELEBEK ANADOLU Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER
154 SEDA UÇTU ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
155 MUSTAFA AYTUĞ ŞEN ANADOLU Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
156 MERVE ALTAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
157 MEHMETHAN ACIELMA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
158 SÜLEYMAN ASLAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
159 BURAK ÖZGÜL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
160 NİHAN DEMİRKAZIKSOY ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
161 ONUR ARICI ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
162 SEDA KÜÇÜKÇAKIR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
163 AYÇA HALAÇ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
164 TUĞBA ÇATIRLAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
165 SERHAT TEKGÖZ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
166 YAĞIZ ERKİN ÇETİN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
167 YALÇIN TOPKAYA ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
168 YAŞAR ALPER KÖSE ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
169 TOYGARHAN YEŞİLCAN ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
170 ARDA ŞAMKAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
171 KÜBRA İPEK ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
172 ALP ŞEN ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
173 HÜSEYİN CENKER TORAL ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
174 BURAK AYTAÇ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
175 HANİFE GİZEM DAYI ANADOLU Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
176 GÖKÇEM KOÇAK ANADOLU Üniversitesi ENDÜSTRİYEL TASARIM
177 EYLEM BAŞ ANADOLU Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
178 İLKNUR ÖNCÜLER ANADOLU Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
179 BAHAR MERDAN ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
180 MELİKE CİPİŞ ANADOLU Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
181 İLEM ÖZCAN ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
182 BERKAY ONARICI ANADOLU Üniversitesi İŞLETME(İÖ)
183 GÜNEŞ OĞUZ EŞKİNAT ANADOLU Üniversitesi MİMARLIK
184 İREM KILICAL ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
185 EZGİ KERMAN ANADOLU Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
186 İBRAHİM D. DEMİRCİ ANADOLU Üniversitesi İKTİSAT(İNGİLİZCE)
187 Z.GİZEM UZUN ANADOLU Üniversitesi İLETİŞİM
188 GÖRKEM GÜN ANADOLU Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
189 MUSTAFA Ç.ACAR ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (A.Ö)
190 O.EKİN ZEYTİNLER ANADOLU Üniversitesi İŞLETME (İNGİLİZCE)
191 ERCAN AÇIKPORTALI ANADOLU Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ(A.Ö)
192 H. BARBAROS ERENTÜRK ANADOLU Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE
193 EMRE ALPARSLAN ANADOLU Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ AÖF
194 GÜLSEL YURTDAŞ ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
195 GÜLBİN SARIYILDIZ ANADOLU Üniversitesi BİYOLOJİ
196 ÖZGÜL ALDEMİR ANADOLU Üniversitesi İŞİTME ENBGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
197 NUR EDİGE ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
198 GAMZE GERÇEKER ANADOLU Üniversitesi ECZACILIK
199 DİLARA DEMİRBAŞ ANADOLU Üniversitesi İSTATİSTİK
200 CANKAT OĞUZ ANADOLU Üniversitesi İŞLETME
201 İNCİ İLKER ANADOLU Üniversitesi KİMYA
202 İPEK GİZEM ÖZDOĞRU ANADOLU Üniversitesi İŞLETME AÖF
203 AYŞEGÜL ŞEN ANADOLU Üniversitesi KİMYA
204 RABİA SEDA TİMUR ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
205 SELEN ATİKER ANADOLU Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
206 AYTAÇ AKBAL ANADOLU Üniversitesi FİZİK
207 İNCİ GÜLER ANADOLU Üniversitesi MALZEME BİLİMİ VE MÜH.
208 ÖZGE SAĞDİLEK ANADOLU Üniversitesi ÇALIŞMA EKONOMİSİ
209 SEKAN UZUNTAŞ ANADOLU Üniversitesi UÇAK MOTOR BAKIM
210 ALKIM ERSAN ANADOLU Üniversitesi SOSYOLOJİ
211 SEDA ŞAHİN ANADOLU Üniversitesi HUKUK
212 Z.TUBA KALYONCU ANADOLU Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANKARA Üniversitesi
1 TUFAN ERDEM EMEKLİKOL ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
2 ALİ KEMAL BİÇER ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 PINAR BAYSAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
4 MEHMET GÖRKEM CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
5 ECE KÖKSALOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
6 SİNEM ÖNAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
7 ESİN TEMEL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
8 ÇAĞDAŞ İSAHAN ERÜN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
9 BETÜL NALAN KÖSEOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ Tıp
10 GÜLÇİN AKAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
11 CEREN KIZILDAĞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 HİKMET YİĞİT YÖNEY ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ PROTOHİSTORYA VE ÖN ASYA ARKEOLOJİSİ
13 PERİHAN KÖMÜRSU ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK (İÖ)
14 SERHAN SEHA KOÇ ANKARA Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
15 RANA ÖZEFE ANKARA Üniversitesi ECZACILIK FAKÜLTESİ
16 ZİYA YAĞIZ KOÇAK ANKARA Üniversitesi SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
17 SAADET BİLGE KIRVELİ ANKARA Üniversitesi SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İŞLETME
18 TUĞÇE DEMİREZEN ANKARA Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
19 NİDA ŞULE ŞAHBEY ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
20 BERKCAN TUNCER ANKARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
21 ENGİN KURT ANKARA Üniversitesi HUKUK
22 ÇİĞDEM ALTAN ANKARA Üniversitesi VETERİNERLİK
23 GÖZDE TEKER ANKARA Üniversitesi PSİKOLOJİ
24 ÖZKAN ÖZEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İÖ)
25 CEREN GÜLER ANKARA Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
26 ZEYNEP AĞALAR ANKARA Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
27 FUNDA KARA ANKARA Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
ARSLAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
1 İBRAHİM ALPAY ARSLAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
1 M. OĞUZ SOLMAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP
2 GÖZDE MELİS KILINÇ ATATÜRK Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
1 ECE DANACI ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 METE ÖZÇELİK ATILIM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
3 NURAN VEYSELOĞLU ATILIM ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 OSMAN ARDA YILMAZER ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
5 ELİF SİNEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
6 KEREM FIRAT ATEŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
7 HALİL MUTLU YALIN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
8 KAMİL SEVİNÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ (İNGİLİZCE)
9 SÜLEYMAN SAMED ÇETİNTAŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
10 BİCEM EZGİ CELLAT ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELETRİK-ELEKTRONİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
11 EGE SÖĞÜTLÜ ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
12 BETÜL AYDEMİR ATILIM ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
13 AYŞE ECEM GÜRCAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
14 SELEN KARABULUT ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
15 MEHMET TERZİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
16 ADAR MERT ALTUN ATILIM ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
17 ASLIHAN OKUTUCU ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK
18 CEREN TUTAYSALGIR ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
19 CEM DUMAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU)
20 OĞUZ ÇELİKADA ATILIM ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (BURSLU)
21 DERYA DOBRİŞAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
22 GÖKSEL KURT ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (MAKEDONYA)
1 ÖMER FARUK SEVER AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (MAKEDONYA) Diş Hekimliği Fakültesi
BAHÇEŞEHİR Üniversitesi
1 AHMET CAN FİLİZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 ATAKAN ALP ÖZGAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BERİL ÇALLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
4 EMİN EDİZ ÖZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 ZEHRA ILGAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
6 EGE YELKEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
7 ZEYNEP SAVRUNLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
8 PELİN KASAP BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
9 CAN KURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
10 EGE BALCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 BEGÜM AYDOĞAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
12 SERRA AYVA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%25 Burslu)
13 BAŞAK KARIK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
14 İLKER FURKAN KAHYALAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yazılım Mühendisliği (İngilizce)
15 SAFA CAN GÜLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)
16 KÜBRA DÖNERCE BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
17 VELİ ONUR ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Pazarlama
18 ÖZGE ÖZDEMİREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
19 IRMAK ÜNLER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
20 İPEK APAYDIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
21 ELİF ŞENGEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
22 GÖRKEM CİHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
23 EZGİ ENTOK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
24 AHMET KEREM YILDIRIM BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL(Mimarlık (İngilizce)
25 BERKİN ABBAS BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Yeni Medya (İngilizce) (Tam Burslu)
26 MELİS SAYGI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
27 ÇAĞLA İŞCİBAŞI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
28 AYGEN BOZKURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
29 MÜGE YAKIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
30 CANSU ERTAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE)
31 OĞUZ AKSOY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
32 EFE İLHAN CEMALCILAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
33 SEZAİ BATIN MIZRAKLI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
34 EZGİ GÜVEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
35 GÖRKEM ARI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
36 ZEHRA SEDA KALYONCU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
37 ELİF GAMZE YANAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
38 GÖRKEM YÜKSEL DÖNER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
39 BURAK ÇİÇEK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK (%50 BURSLU)
40 AYŞE PINAR GÜRE BAHÇEŞEHİR Üniversitesi MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
41 GÖKAY GÖKŞEN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
42 ORÇUN ORAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
43 ERSUN KARABULUT BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
44 YİĞİT TORUN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
45 GÜLCE BİR BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
46 DOĞUŞ BAŞKAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
47 İSMAİL BOZKAYA BAHÇEŞEHİR Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
48 MEHMET ÇAĞRI ERSAN BAHÇEŞEHİR Üniversitesi YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
49 ÇAĞDAŞ GİZEM KIRDAR BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK
50 FEYZA GÜREL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK .
51 CAN KIRAÇ BAHÇEŞEHİR Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
52 MURAT ÇOLAK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi REKLAMCILIK BURSLU
53 GÜLCE ALTINOK BAHÇEŞEHİR Üniversitesi HUKUK
BALIKESİR Üniversitesi
1 ASEL SEZİ KEDİCİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
2 BİLGE ÖZKAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 ESRA ÖZBEK Balıkesir Üniversitesi TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
4 AYÇA AĞALAR BALIKESİR Üniversitesi KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
5 HANİFE BEYHAN BALIKESİR Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 GAMZE ERTOĞLU BALIKESİR Üniversitesi KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
BAŞKENT Üniversitesi
1 İREM TARINÇ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
2 SELİN YAVUZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
3 GÜLCE DÜNDAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
4 CANBERK TARHAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
5 ONUR TAŞCI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
6 NİL PEKTAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
7 ÖZGE TÜRKSEVEN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
8 BENGİSU DEĞİRMENCİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
9 BENGİSU ÖZER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
10 ESİN ECE KORKMAZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Tıp (%50 Burslu)
11 DEFNE KARACA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk (%25 Burslu)
12 CEYDA ÖZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
13 SENA ATALAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ( % 50 BURSLU)
14 GÖKTUĞ AKKAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
15 MELİH YOLAŞAN BAŞKENT Üniversitesi TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ
16 OSMAN BARIŞ DİKER BAŞKENT Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
17 MUHARREM SEVER BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU
18 YİĞİT CAN KAZAN BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%25 BURSLU)
19 AYŞENUR UZUN BAŞKENT Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
20 İPEK KAZAN BAŞKENT Üniversitesi İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
21 DORUK KOÇ BAŞKENT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
22 DİLARA ULUDAĞ BAŞKENT Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
23 ÇAĞLA AYDIN BAŞKENT Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 AHMET KEREM ACAR BAŞKENT Üniversitesi İLETİŞİM TASARIMI
25 ALPER ERSÖZ BAŞKENT Üniversitesi İKTİSAT
26 ALİ EFTAL BİNGÖL BAŞKENT Üniversitesi BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
27 GÜLŞAH TANYELİ BAŞKENT Üniversitesi TURİZM VE OTELCİLİK
BEYKENT Üniversitesi
1 HAYDAR UTKU UYSAL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 İLHAN BATUHAN KURUN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (BURSLU)
3 YAĞIZ GÜNAY BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
4 SİNEM ERDEM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ADALET (%25 BURSLU)
5 ERALP ÖZEN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
6 NİLAY MUTLUYAZAR BEYKENT Üniversitesi KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (BURSLU)
BİLKENT Üniversitesi
1 BAHADIR ALP BARLAS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
2 NİHAN ÜÇER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İngilizce)
3 YİĞİT PİLANCI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
4 ECE ÇAĞLAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
5 NESLİŞAH ÖZKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
6 BURAK BAYAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
7 AHMET CAN KÜÇÜKKÖSELECİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
8 GAMZE NUR TÜBENÇOKRAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
9 ECE SU ILDIZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
10 BESTE GÜLLÜ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
11 HASAN GÖRKEM YURTSEVER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
12 MERT GÜNDOĞAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
13 BURAK BÖR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
14 HAZAL KARAKAYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
15 AYŞE İPEK EMEKSİZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
16 DUYGU SERPİCİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS (%50 BURSLU)
17 EGEMEN ÖZER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
18 BERKER BANAR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
19 BERKAN ÖREN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
20 PINAR YILDIRIM BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
21 ONUR YÖRÜK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
22 SELİN TERZİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 50 BURSLU)
23 ANIL DUYGULU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKN. VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ ( % 50 BURSLU)
24 BURAK ÖRS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
25 CAN KAPLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
26 ASLI NUR PEKER BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
27 GÜL AĞAOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
28 HANDE ÇABUK BİLKENT Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME
29 GÜLÇİN CAN BİLKENT Üniversitesi GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
30 ÖZLEM ÇABUK BİLKENT Üniversitesi GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ
31 UĞUR NİŞANCI BİLKENT Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
32 BARIŞ YALÇINKAYA BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 ÖYKÜ TOMRİS BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
34 EZGİ ÇETİNKAYA BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
35 ASLI YAZICI BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
36 ÇAĞLAR DOĞAN BİLKENT Üniversitesi İŞLETME
37 ELİF SELİN SONEK BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
38 AYÇA HALAÇ BİLKENT Üniversitesi TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
39 ŞERİFE ECEM ÇILDIR BİLKENT Üniversitesi TİCARET VE YÖNETİM
40 ALPEREN TEKER BİLKENT Üniversitesi İKTİSAT
41 BURAK BANAZ BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
42 ECE GÜLER BİLKENT Üniversitesi KÜR.VE ULUS.İLİŞ.UOLP-SUNY BİNGHAMTON
43 MERVE ERTOĞLU BİLKENT Üniversitesi FELSEFE
44 FIRAT GÜRCÜOĞLU BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
45 DEFNE KIRMIZI BİLKENT Üniversitesi PSİKOLOJİ
46 MERVE GÜLER BİLKENT Üniversitesi İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
47 GÜVEN ÖZMEN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
48 UTKU ANGIN BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
49 HÜSEYİN SAVAŞ BİLKENT Üniversitesi BİLGİSAYAR TEK.BİLİSİM SİSTEMLERİ
50 GÜL YÜCEL BİLKENT Üniversitesi İŞLETME
51 ÇAĞLAYAN N.TÜLEK BİLKENT Üniversitesi MÜTERCİM TERCÜMANLIK
52 İNCİ ÇİĞDEM ERTAN BİLKENT Üniversitesi HUKUK FAK.
53 ÇİSEM BUYAN BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
54 YİĞİT DİKDERE BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
55 ÇAĞLAR SAKA BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
56 GALİP ENİS ERDÖL BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
57 CANSU ULUKAYA BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
58 KORAY KIRIMTAY BİLKENT Üniversitesi MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
59 MERT ÜNLÜ BİLKENT Üniversitesi ELEK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
60 GÜRKAN İNANÇ BİLKENT Üniversitesi ELEK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
61 OSMAN KALE BİLKENT Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
62 NUR COŞKAN BİLKENT Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
63 OYTUN SÜLLÜ BİLKENT Üniversitesi HUKUK
64 EDA DEMET AKSAY BİLKENT Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BOĞAZİÇİ Üniversitesi
1 ZEYNEP ÇAĞLA KARA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
2 EDANUR YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE (İNGİLİZCE)
3 GİZEM KAYMAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
4 OĞUZKAN AKBAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE)
5 CEM ÖZGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE)
6 BURAK ÇETİNKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK (İNGİLİZCE)
7 BATUHAN ENES GÜVEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
8 OĞUZHAN YETİMOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
9 FURKAN ARAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
10 YUNUS GÖKER ERDİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
11 UMUT EROL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Felsefe (İngilizce)
12 BEGÜM BEKTÖRE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
13 BAHAR COŞKUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat (İngilizce)
14 EVİN ÖZKUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (TARİH)
15 BEHLÜLCAN MERT ÇOTUK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
16 ELİF ÇETİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
17 MERT OĞUZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
18 CAN KARAMANLI BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
19 GİZEM CANSER BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
20 ECE İÇEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
21 YASEMİN ÇENGEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 KÜBRA DERYA BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
23 ÖZGÜN ÖZYÜREK BOĞAZİÇİ Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
24 ÇAĞDAŞ ÇOBANOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi SOSYOLOJİ
25 HÜSEYİN GÖKER AYKAÇ BOĞAZİÇİ Üniversitesi FELSEFE
26 SİMGE SÜLLÜ BOĞAZİÇİ Üniversitesi FELSEFE
27 TUBA ÖNDER BOĞAZİÇİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
28 YAĞIZ ŞEHİRLİOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
29 BÜRUCEN YÜCEYILDIZ BOĞAZİÇİ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
30 ZEYNEP ÖZEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSAT
31 VOLKAN DEDEOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
32 ÖZGÜR ARIN BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
33 COŞKU ÇOBANOĞLU BOĞAZİÇİ Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
34 PINAR ÖZYÜKSEL BOĞAZİÇİ Üniversitesi İKTİSAT
35 GÖKHAN KULALI BOĞAZİÇİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
36 SİNEM YILDIZ BOĞAZİÇİ Üniversitesi ULUSLARARASİ TİCARET
BOZOK ÜNİVERSİTESİ
1 ÖYKÜ NUR ÖZDÖNGÜL BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP
BÜKREŞ Üniversitesi
1 AHMET ÖNALGİL BÜKREŞ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
1 MUSTAFA KAAN BİLGİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
2 TUFAN KALTAKKIRAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
3 YASİN ÖNAL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 CANAN SIRATCA BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
CELÂL BAYAR Üniversitesi
1 ÇAĞATAY BAHADIR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
2 BERKER İKİZOĞLU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
3 DENİZ ÇELEBİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
4 ÇİĞDEM ÇÜVEN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
5 CAN PİRİNÇ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
6 MUSTAFA KORHAN KIRTIZ CELÂL BAYAR Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ
1 SEFA CAN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART Üniversitesi
1 AHSEN BAYRAKTAR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
2 SEZİN AYDIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 GÖKTUĞ KARAKAYA ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İşletme
4 ECEM DENİZ ŞEN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP
5 MELEK YALÇIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
6 NAZLI ECE TARHAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇANKAYA Üniversitesi
1 KAZİM AKYAZI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 CEVAHİR TUTKU BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 İDİL EKİN PERÇİN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
4 MUSTAFA CAN ÖZDÖNGÜL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
5 AYŞE EFSUN BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
6 MERT SARICA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
7 MALHUN GEDİK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
8 GÖKAY ŞİMŞEK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET ( % 50 BURSLU)
9 İREM CAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (% 50 BURSLU)
10 TAYFUN MERT OSMALI ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
11 BENGÜ KOCA ÇANKAYA Üniversitesi İŞLETME
12 GÜLFEM MAKAROÇ ÇANKAYA Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
1 GİZEM ÇALIŞKAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ADALET (%25 BURSLU)
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
1 FURKAN PINARLI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
DİCLE Üniversitesi
1 SİNEM ÇALAPKULU DİCLE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
DOĞU AKDENİZ Üniversitesi
1 MEHMET CEREN VAROL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Hukuk
2 KUBİLAY MERCAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ( % 50 BURSLU)
3 EMRE KISACIK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
4 OĞUZHAN YILMAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
5 ÖZLENEN KARAKUŞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
6 ÇAĞDAŞ KAFALI DOĞU AKDENİZ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
7 OKAN KOÇGİL DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
8 EMİRHAN ŞAHBAZ DOĞU AKDENİZ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
9 HİCRİ SEZEN DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
10 CEM ERMAN TAMER DOĞU AKDENİZ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
11 ŞAFAK AĞACA DOĞU AKDENİZ Üniversitesi PSİKOLOJİ (BURSLU)
12 BAŞAR ÖZKAN DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
13 KORCAN İVEDİ DOĞU AKDENİZ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 M.METHAN KORKMAZEL DOĞU AKDENİZ Üniversitesi MİMARLIK
DOĞUŞ Üniversitesi
1 NİHAN YETİK DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
2 GÜLENDAM ÇETİNKAYA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
3 OĞUZ ACAR DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
4 BEGÜM ÖZERDEM DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İletişim Bilimleri (İngilizce) (%50 Burslu)
5 KERİM ÇAKAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
6 BETÜL KIRCA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE) (TAM BURSLU)
7 SELİN ÖZTEKİN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
8 ZEYNEP ŞENER DOĞUŞ Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
9 NAİL AKKOYUN DOĞUŞ Üniversitesi MİMARLIK
10 TOLGA SAĞAY DOĞUŞ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
11 KORAY KÖSE DOĞUŞ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DOKUZ EYLÜL Üniversitesi
1 DİLARA TANRIVERDİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 AHMET MELİH ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 ÖZGÜR ÖZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
4 OĞUZ TARHAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Tıp
5 CİHAN ARLI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)
6 BURAK KAYA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İşletme
7 İMGE SARIBAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE)
8 AYÇA YILMAZ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
9 ZEYNEP ALTINDAŞ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
10 MERVE FİŞEKCİ DOKUZ EYLÜL Üniversitesi TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 ASLI ÖZTÜRK DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İKTİSAT
12 CANBERK GÜLLER DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
13 ÇİĞDEM SERRA DURAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
14 NİLSELİ BARAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
15 BURÇİN MANAS DOKUZ EYLÜL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
16 AYŞE PINAR KÖSE DOKUZ EYLÜL Üniversitesi HUKUK
17 DEYA AYDÖRE DOKUZ EYLÜL Üniversitesi EKONOMETRİ (İÖ)
18 İBRAHİM A. ARTÜRK DOKUZ EYLÜL Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
19 SİNEM YALÇIN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi İKTİSAT
20 BETÜL YANDIM DOKUZ EYLÜL Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
21 İLKSEN KARAOĞLAN DOKUZ EYLÜL Üniversitesi ÇALIŞMA EKONOMİSİ
DUMLUPINAR Üniversitesi
1 RAMAZAN ÖZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TIP
2 SERCAN CAMBAZOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
3 BATUHAN KOŞARSU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
4 MEHMET İLHAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
5 İREM TEMİZSOY DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE (İÖ)
6 MELİK KALKAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 HANDAN KÜNKCÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
8 BELEMİR ESİRGER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
9 FIRAT CAN KILIÇ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
10 OYA KOZAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
11 BARIŞ SEZER DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
12 VOLKAN DİNDAR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
13 EZGİ ARSLAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
14 DOĞANCAN YAYLA DUMLUPINAR Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
15 SELCEN TEKER DUMLUPINAR Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
16 ECEM SÖĞÜTLÜ DUMLUPINAR Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
17 HALİLCAN BÜYÜKCANGAZ DUMLUPINAR Üniversitesi İŞLETME
18 NİLAY GÜNEŞ DUMLUPINAR Üniversitesi İKTİSAT
19 MEHMET EMİN EMİR DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
20 ÖZGÜR KAVŞUT DUMLUPINAR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
21 EMİNE BAKILAN DUMLUPINAR Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
EGE Üniversitesi
1 BATUHAN UYANIK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
2 KEREM ŞANAN EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
3 BESTE ÜNLÜ EGE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
4 GİZEM GÜNGÖR EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
5 KADİR CAN YOLCU EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp
6 MÜGE ÜNLÜOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ Tekstil Mühendisliği
7 NUR EKENEL EGE ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği (İngilizce)
8 CANSU TEKEL EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
9 CİHAN ÇUBUKCUOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ TIP
10 TUGAY YAŞA EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
11 ELİF NUR ÇİFCİ EGE Üniversitesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
12 GÖKÇE KURTULMUŞ EGE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
13 VOLKAN BAŞKAYA EGE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 İSMAİL BERAT ÇANTAŞ EGE Üniversitesi SU ÜRÜNLERİ FAKULTESİ
15 YASEMİN AKSÖZ EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
16 MERVE KARABIYIKOĞLU EGE Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
17 HATİCE HANDE ORHON EGE Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
18 BURÇİN ŞENTUNA EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
19 ELİF ERDEM EGE Üniversitesi GIDA MÜHENDİSLİĞİ
20 DERYA TUZCU EGE Üniversitesi GIDA MÜHENDİSLİĞİ
21 İPEK AYDOĞDU EGE Üniversitesi İSTATİSTİK
22 SUZAN YAZAR EGE Üniversitesi BİYOMÜHENDİSLİK
23 DUYGU MUSTAFA AĞRI EGE Üniversitesi TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
24 MURAT AYSIN EGE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
ERCİYES Üniversitesi
1 SÜLEYMAN BEKMEZCİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi Öğretmenliği
2 ZEYNEP OLUCAK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA
3 SİNEM DİKSU ERCİYES Üniversitesi İSVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
4 TUĞBA ÖZÜDOĞRU ERCİYES Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
ERZİNCAN Üniversitesi
1 İBRAHİM MELİH KELERCİOĞLU ERZİNCAN Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
1 BARIŞ DOKTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
2 İPEK TEZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
3 BAŞAR EĞİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 İBRAHİM TURAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 ŞAHİNDE NUR YEREŞEN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
6 SENA YÜKSEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
7 HASAN OĞUZHAN KARAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
8 BURAK ÖZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
9 MURAT ULUDAĞLI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
10 YASİN ERCAN ÖZDEMİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
11 BERKE GEREN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
12 ELİF SEDA YURTCAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
13 İREM ÖZKAYNAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
14 ELİF NUR ÖZTÜRK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
15 MERT TETİK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
16 GÖZDE BEZEK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
17 AYTEKİN GENÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
18 EREN YILMAZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
FATİH Üniversitesi
1 BERKAN DİNDAR FATİH Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT Üniversitesi
1 DEFNE SÖNMEZ FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER
2 BUĞRA UNUTULMAZSOY FIRAT Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
3 HAKAN ÇİLDİR FIRAT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
1 GÜL İÇEL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji
2 BURAK ÖZKAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
3 OZAN IŞIK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ
4 ERDEM ELBİR GALATASARAY Üniversitesi İŞLETME
5 ARZU ŞEN GALATASARAY Üniversitesi HUKUK
GAZİ Üniversitesi
1 AYÇA ÖZCAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
2 İLAYDA KÜTÜKKIRAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
3 GİZEM YILDIRIM GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
4 AHMET ONUR KAPLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
5 BATUHAN ŞENYURT GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
6 MUSTAFA MELİH DÖLEK GAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
7 TANSU DENİZ DURUSU GAZİ ÜNİVERSİTESİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
8 HÜSEYİN EREN ÖZEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-Montana State Üniversitesi)
9 MİLHAN SENA MUTLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
10 UĞUR BURAK YÜCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
11 AYBÜKE TAYARER GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
12 NUR İREM ATAMAN GAZİ Üniversitesi TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
13 MEHMET ARDA İNAN GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
14 SELEN AYDOĞDU GAZİ Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 YELDA ŞEN GAZİ Üniversitesi REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
16 ÖZNUR AKSAKAL GAZİ Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
17 ERAY YILMAZ GAZİ Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
18 DİDEM YAYAN GAZİ Üniversitesi SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
1 NURAN VEYSELOĞLU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
2 FATİH AYDIN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GAZİOSMANPAŞA Üniversitesi
1 AYŞE GÜLÇİN GÜLER GAZİOSMANPAŞA Üniversitesi İKTİSAT
GEDİZ ÜNİVERSİTESİ
1 OKAN KARABULUT GEDİZ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
GİRNE AMERİKAN Üniversitesi
1 SERDAR SARITAŞ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ADALET (BURSLU)
2 ERKAN ENGİZ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
3 EMRE CEM TEZCAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi(Tam Burslu)
4 ÖVGÜ YAREN SOYDAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
5 ÇAĞDAŞ ÇELİK GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ Hukuk
6 BATUHAN YAYLACI GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ( TAM BURSLU)
7 MEHMET KAYAHAN (KKTC-GİRNE) GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
8 EMRAH VARDAR GİRNE AMERİKAN Üniversitesi SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (%50 BURSLU)
9 KEMAL KARADUMAN GİRNE AMERİKAN Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ KIBRIS
1 BURAK ERTEM GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ KIBRIS HUKUK FAKÜLTESİ
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
1 MERT MOLLAHALİLOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik
HACETTEPE Üniversitesi
1 FATMA ŞULE DAYANÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP (İNGİLİZCE)
2 BİLGE ÇİÇEK DURAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 BERŞE DEVECİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
4 MELDA UYAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
5 BERNA BİÇER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 BEYZA GÖNEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZA)
7 BEYZA CENGİZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
8 KUTLU KAĞAN ŞAHBAZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce)
9 SERCAN KAPAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 KÜBRA ORTAKCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
11 İLAYDA PEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIP
12 OZAN ONURLU HACETTEPE Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
13 ALPER TUNA GÜVEN HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
14 SABRİ ENGİN ALTINTOP HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
15 ONUR IRAK HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP (İNGİLİZCE)
16 MUSTAFA OKTAY ELUMAR HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
17 ZEYNEP SİDAL HACETTEPE Üniversitesi ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
18 BÜŞRA ERKARA HACETTEPE Üniversitesi İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
19 ECE BULUT HACETTEPE Üniversitesi KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
20 BURCU BİRAL HACETTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
21 NERGİS ÇALIKOĞLU HACETTEPE Üniversitesi FELSEFE
22 GÖZDE KOŞ HACETTEPE Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
23 ŞAFAK ALPAT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP İNGİLİZCE
24 İSMAİL EMRE BAYAR HACETTEPE Üniversitesi AKTÜERYA BİLİMLERİ
25 HİLAL BİNGÖL HACETTEPE Üniversitesi AĞAÇ İŞLERİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
26 İPEK AĞACA HACETTEPE Üniversitesi BESLENME VE DİYETETİK
27 HATİCE KİRAZCI HACETTEPE Üniversitesi MALİYE
28 SUNA SEZER HACETTEPE Üniversitesi PSİKOLOJİ
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
1 SERRA SOLAK HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
2 BETÜL YAVAŞ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%50 BURSLU )
3 ONURKAN ÜNAL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)
HİTİT Üniversitesi
1 ONUR AYDÖRE HİTİT Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Işık Üniversitesi
1 BERKER NİYAZİ BİLGİN IŞIK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
2 ŞEVVAL ABAKHAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
3 BATUHAN SELVİ IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 ŞAMİL ŞEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
5 CEREN GÜNER IŞIK ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (%25 Burslu)
6 AYDIN FURKAN KANLI IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
7 CEREN NUR GÜRLER IŞIK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
8 TOLGA ERCEĞİZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
9 YAĞIZ UMUT AKSOY IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
10 AYKUT ONLAT Işık Üniversitesi SAYISAL PROGRAMLAR (%50 BURSLU)
11 ALP ŞEN Işık Üniversitesi FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
12 BERK KANBURLAR Işık Üniversitesi SAYISAL PROGRAMLAR
13 FEYZULLAH B.TECEN Işık Üniversitesi ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 MERT ÖZGÜN Işık Üniversitesi MATEMATİK (BURSLU)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
1 HAKAN CAN ONRAT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
2 AYŞE SERRA ÜNALDI İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
3 EVRİM AYDOĞDU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İNGİLİZCE)
4 MEHMET BATUHAN PERKGÖZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
5 SARAY EDANUR ERDOĞAN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
6 GÜLÇİN ECE ÇOŞKUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
7 TOPRAK KOYUN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
8 MEHMET FURKAN ÖZDEMİR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 UĞURKAN EFE ÖZVEREN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (BURSLU)
10 MEHMET TOLGA TOMRİS İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 BERKE OĞUZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
12 MUSTAFA YİĞİT KODAK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
13 ELİF ÇELENK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (BURSLU)
14 BURAK KÜNKÇÜ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
15 BÜŞRA OĞUZOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
16 EMİRHAN ÜSTÜNER İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE )(%50 BURSLU)
17 SILA ÖZÇELİK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
18 GAYE HAKKIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
19 MELİS KAĞNICIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
20 YEKTA CENGİZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
21 MERT KAYILIOĞLU İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 OĞUZ DİNDAR İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
1 İLAYDA KUNDİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
1 MELİKE METİNTAŞ İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
1 ALİ EREN YÜZÜGÜLLÜ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 ÖZGÜL SIKI İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik
3 SEREN ÇATALÇAM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Medya ve İletişim Sistemleri (%50 Burslu)
4 BUĞRA KARAKAYA İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Dış Ticaret (%50 Burslu)
5 AYŞE GİZEM YILDIRIM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
6 CEREN EROL İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
İSTANBUL AYDIN Üniversitesi
1 ALPEREN ÜNALMIŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
2 GİZEM GÜZEL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
3 MELİKE KUMAŞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
4 BERKE KARACA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
5 DOĞUKAN SEZEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ
6 SİMA SİBEL DORUK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
7 SEÇİL DİLEK PALA İSTANBUL AYDIN Üniversitesi ANADOLU BİL MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
8 CEMAL GENCER GÜRKAN İSTANBUL AYDIN Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi
1 ÖZGEHAN BİNGÖL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 BEYDA ÇAĞLAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
3 BUĞRA ÇETİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
4 BUĞRAHAN AYDOST İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
5 ÖMER IŞIK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
6 BİLGEHAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER(%50 BURSLU)
7 HALİL UTKU SARITEKELİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
8 MELİKE TÜRKAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
9 BERİL PEKDEMİR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
10 ÖZAY EROL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (BURSLU)
11 KORAY ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
12 AYSEL DİLARA ÖZGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
13 YİĞİT DABANLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
14 KARDELEN ERSEÇEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
15 BİLGE SEVER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (BURSLU)
16 ATALAY ÖZGÜN TAŞPOLAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (BURSLU)
17 EMİNE YALÇIN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (BURSLU)
18 GÜLDENİZ ÖLMEZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
19 EMİRHAN ÇELİKOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
20 MELİSA YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
21 RIDVAN YANAR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
22 ŞUAYİP EMİRHAN GÜLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
23 GÖKTÜRK ALŞAHİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu)
24 HAZAL KORKMAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Genetik ve Biyomühendislik (İngilizce) (%50 Burslu)
25 EYLÜL SENEM YILDIRIM İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
26 GİZEM GÜLCÜ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Reklamcılık (İngilizce) (%50 Burslu)
27 İSMAİL ÖZEL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
28 HÜSEYİN VURUCU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
29 FURKAN BERKANT YAVUZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce)
30 CANSU ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
31 FATİH AKKOYUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
32 ELÇİN KILIÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
33 BERK KEÇECİOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( % 25 BURLU)
34 DORUKHAN ÖZKIR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
35 EMİNE GÜLSEN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
36 MUSTAFA YAĞIZ ERKARA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
37 TOLGA ILGAZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE) (UOLP-LİVERPOOL ÜNİV.)
38 BOĞAÇHAN AHMET İLYAS UZUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNAMA TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
39 KEMAL DEMİRKAZIKSOY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK(İNGİLİZCE)
40 SÜLEYMAN SANBERK MIZRAKLI İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ
41 HAKAN SOYİÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
42 HÜSEYİN BAHADIR OĞUZ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi MESLEK YÜKSEKOKULU FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
43 CANBERK ESEL İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
44 İREM ELİTOK İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
45 CANSIN AKÇASOY İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ MEDYA VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
46 DİLA NAZ MADENOĞLU İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON (BURSLU)
47 YİĞİTHAN ÖZTEZCAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
48 ÖZKAN GÜNDOĞAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
49 ÖMÜR ULUAŞK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM
50 PEMBE ELİF YÜRÜK İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
51 LAÇİN AKYIL İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ
52 MURAT K. DOĞRAMACI İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİNEMA VE TELEVİZYON
53 BERİL ESKİ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi HUKUK (BURSLU)
54 OKŞAN BIYIKOĞLU İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ
55 ONUR ORAN İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi ULUSLARARASI FİNANS
56 BENGİSU DİNÇER İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi SİYASET BİLİMİ BURSLU
57 ESRA ELDEM İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi PSİKOLOJİ
58 DOĞA GÜÇTENKORKMAZ İSTANBUL BİLGİ Üniversitesi MATEMATİK (BURSLU)
İSTANBUL BİLİM Üniversitesi
1 DOĞA YAĞIZ YURDDAŞ İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ TIP
2 ERGE ASLAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 ECE TÜNERİR İSTANBUL BİLİM Üniversitesi TIP FAKULTESİ
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
1 FIRAT AÇIKYÜZ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
1 CEMRE ESEL İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ TSM
İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
1 BUĞRAHAN ÜNVER İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
2 ASLICAN ÖZGÜR İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
3 DUYGU TÜRK İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi
1 FURKAN FATİHHAN GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (BURSLU)
2 SEMİH ŞENTÜRK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (BURSLU)
3 OZAN YAZICI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
4 AHMET DÖNERCE İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Uluslar Arası İlişkiler
5 MEHMET ALİ ÖZKAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
6 KUBİLAY GÜÇLÜ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
7 YAĞMUR ÇAKIROĞLU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı
8 ELİF BUSE ŞENER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TÜRKÇE) (%50 BURSLU)
9 GÜLSEDA ZEYBEK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE)( % 50 BURSLU)
10 MURAT TARCAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
11 MEHMET YAĞCI İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
12 AYHAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
13 BURAK YILDIRIM İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
14 DUYGU BARUT İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
15 ATAKAN TETİK İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
16 İSMAİL GÖKALP ELMAS İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
17 MURATCAN CIRIK İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
18 AYŞEGÜL KUMAŞ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
19 BARKIN AYKANAT İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
20 MEHMETCAN ÖRÜCÜ İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İLETİŞİM SANATLARI
21 EMİRHAN ÜLKEN İSTANBUL KÜLTÜR Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
1 DENİZ GÖLPEK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 DESTE İPEK ERDEMGİL İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
3 MERVE GAYE AKGÖK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
4 ASLIHAN ALTUNTAŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK (TAM BURSLU)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 ALARA YILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
2 AYBERK BAKIRLIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BİHTER TANDOĞDU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 SELİN ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
5 SERAP KÖRLER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
6 ŞÖLEN HOCAOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
7 EREN ERDOĞAN ÇAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
8 AKIN KÖSE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
9 MEHMET CAN DERNEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (SUNY NEW JERSEY)
10 ZEYNEP YETİŞTİREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11 KORHAN AYDIN TOZMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
12 UTKU ARDA TÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
13 ALPER CAN AYDIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
14 ALBİNA ŞEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNGİLİZCE)
15 CAN AYTÖRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
16 ONURCAN ONURLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
17 UMUT EKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
18 HÜSEYİN SOYKAN CİVELEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
19 SİNA KAVAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
20 EDA ÖZKESER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik
21 ECE GÜNDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
22 EBRAR EKİN TÜYLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği(İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
23 EGEBERK DELİCELİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
24 YAĞIZ KARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeoloji Mühendisliği
25 GÜRBÜZ YİĞİT ERKARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo)
26 NUMAN HASAN YARAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
27 SENA BAŞGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (İngilizce)
28 DOĞA GÜNDEM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
29 ABDULLAH AYHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
30 CAN TOP BAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (UOLP-MONTANA STATE)
31 CANSU KANIŞKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIM
32 ONUR SOYDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
33 FADİME ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
34 FATMA FULYA MALGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
35 ÇİSEM ÖZTEKİN İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi İŞLETME FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
36 SİMAY SARP İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
37 ORÇUN ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi MAKİNE FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
38 GÜLŞAH SEZEN İSTANBUL TEKNİK Üniversitesi TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ VE TASARIMI FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
39 İBRAHİM MERCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
40 TUĞBA SELAMET İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
41 ERSU LÖKÇÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
42 PELİN ÖZYÜKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
43 MELİH AKYILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞ.İŞ.MÜHENDİSLİĞİ
44 GÖZDE SÜNEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAK.
45 GÖKSEL BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ
46 RECEP EMRAH SEVİM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
47 YİĞİT PAKEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
48 ONUR ÜNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
49 GÖKHAN BEKMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
50 M.YUSUF DÖNMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
51 UMUT AÇIKGÖZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
52 MERYEM ULUSKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
53 BAHAR EZMEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
54 GÖKHAN YAMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
55 YASEMİN OZAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
56 SERKAN ŞENVER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL Üniversitesi
1 FİKRET TEKİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
2 BATUHAN ÇELİKBİLEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
3 M.CENK MİRZA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
4 MEHMET ALPER AYDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNGİLİZCE)
5 ALPEREN KAYAPINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
6 BERG EMİR ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Tıp
7 DOĞUKAN KARANFİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
8 ÇAĞLA SOYUKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk
9 BATUĞHAN ARICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat
10 OĞUZHAN YETİMOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11 MUSTAFA ALCAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
12 SAMED GÜRSES İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
13 İPEK KİREÇCİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
14 ASENA DUMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
15 ELİF GÖKÇEN SAZAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL
16 SİNEM KALKAN İSTANBUL Üniversitesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
17 SELİN KAPSIZ İSTANBUL Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
18 ASLI ŞEYDA ENGEL İSTANBUL Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
19 DİDEM BEĞENDİ İSTANBUL Üniversitesi TIP FAKKÜLTESİ
20 GİZEM BAYRAKTAR İSTANBUL Üniversitesi İKTİSAT (İNGİLİZCE)
21 TARIK ÖZGÜR İSTANBUL Üniversitesi RUS DİLİ VE EDEBİYATI
22 DOĞA ALP İSTANBUL Üniversitesi MÜTERCİM-TERCÜMANLIK(İNG)
23 SÜHAN KARLUK İSTANBUL Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
24 AYŞE ŞEN İSTANBUL Üniversitesi VETERİNER FAKÜLTESİ
25 ONUR BİLGİLİ İSTANBUL Üniversitesi BİLGİSAYAR
26 ŞAFAK AYKAÇ İSTANBUL Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
27 PINAR OKTAYOĞLU İSTANBUL Üniversitesi ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
28 İ.BURAK SARIYILDIZ İSTANBUL Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
İZMİR EKONOMİ Üniversitesi
1 TUNAHAN UYANIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 GÖKSENİN TOPAL İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (BURSLU)
3 RENGİN SEZER İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 ATAKAN IŞIK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (UOLP-SUNY New Paltz)
5 BATUHAN ÖZTÜRKTEN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%25 Burslu)
6 ABDULLAH CAN ÖZÇELİK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
7 TUNCA KÖTERİN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM (TAM BURSLU)
8 MERVE NUR ANDİÇ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
9 BATUHAN BUYAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
10 BATUHAN DAR İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
11 ENES KETENCİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME
12 EMRE ERGEN İZMİR EKONOMİ Üniversitesi BİLGİSAYAR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
13 GÖKSENİN ALAS İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MEDYA VE İLETİŞİM
14 YELDEM KILIÇAL İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MODA TASARIMI
15 ECEHAN YAVUZ İZMİR EKONOMİ Üniversitesi HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
16 PELİN ÖNCE İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MODA TASARIMI
17 GAMZE YALÇIN İZMİR EKONOMİ Üniversitesi MEDYA VE İLETİŞİM
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
1 AYŞE ONRAT İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
2 RIZA ENES ŞORABATUR İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BORATAY ULUCAN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
İZMİR Üniversitesi
1 BURCU SEZER İZMİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2 HACER YASEMİN TÜRKTAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 ASLIHAN YILDIZ İZMİR Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
1 EROKAY GÜRZ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE)
2 SENA İNCE İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
3 ERMAN YAFAY İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ BİLGİSAYAR MÜH ( İNG)
KADİR HAS Üniversitesi
1 GÖKSEL ÖZTÜRK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
2 AHMET OĞUZ KORUYUCU KADİR HAS Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
3 İHSAN YÜCE YETİŞKİN KADİR HAS Üniversitesi RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON
4 TOLGA KURTULUŞ KADİR HAS Üniversitesi İŞLETME
5 AHMET CAN SEBER KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
6 GÜLÇİN İPEK EMEKSİZ KADİR HAS Üniversitesi AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI BURSLU
7 PINAR GÜNGÖR KADİR HAS Üniversitesi HUKUK
KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU
1 BATUHAN TEZGİT KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
1 BERAT KAAN TURGAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
2 BURAK KAAN ŞENEL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
KARADENİZ TEKNİK Üniversitesi
1 ULAŞ DENİZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
2 BUĞRA HAN KOCADORU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
3 HÜSEYİN DEVİREN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
4 MUSTAFA BURAK DEMİRCİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
5 GONCA AYDÖRE KARADENİZ TEKNİK Üniversitesi DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
6 FEVZİ YAHYA ARSOY KARADENİZ TEKNİK Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KARATAY ÜNİVERSİTESİ
1 KUTLUHAN ÖZCAN KARATAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
Kırıkkale Üniversitesi
1 DOĞUKAN BARUT KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK
2 ÖZGE ÖZDİL Kırıkkale Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
3 NURAY ALTINDAĞ Kırıkkale Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER
4 FATİH M. TÜRKER Kırıkkale Üniversitesi KONTROL SİSTEMLERİ
KIRIKKKALE ÜNİVERSİTESİ
1 A.TAYLAN TAŞLIGEDİK KIRIKKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
1 ALEYNA NAZ KALIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
2 BERK CEM MERCAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP
3 ÇETİN KAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
4 MERT KADİR ZİYREK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
5 KÜBRA KARAGÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
6 CEM BAYCAN KOCAELİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜH.(İÖ)
7 ANIL TAYFUN KINALIBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ LASTİK TEKNOLOJİSİ
8 MEHMET CAN ÖZDEMİR KOCAELİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
9 NURCİHAN KUDAY KOCAELİ Üniversitesi HUKUK
KOÇ Üniversitesi
1 BULUT BORU KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
2 SUDENAZ ÖZEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
3 ÖYKÜ NAZ SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
4 BİLGESU ÇAKMAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)
5 ELHAN OĞUZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
6 FURKAN ŞAHBAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
7 TOLGA TEZCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
8 BERKAY ERŞEN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK(TAM BURSLU)
9 NİL OSKAYLAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNGİLİZCE) (BURSLU)
10 SERVA PINARBAŞI KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
11 AYLİN KAÇMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
12 CAN ÖZCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
13 ELİF NAZLI ÖZTÜRK KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNGİLİZCE)
14 DOĞA CAN ÖZİL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
15 UTKU SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ Fizik (İngilizce) (Tam Burslu)
16 KEREM ÇEKİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
17 ARDA ÇEKİÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
18 BAŞAK KUNDURACI KOÇ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
19 SELİN TOPEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)
20 BERK DOLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (Tam Burslu)
21 SEVGİ AKKAYA KOÇ ÜNİVERSİTESİ İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat (İngilizce) (%50 Burslu)
22 MUAMMER ONUR AYDINOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
23 YAĞMUR EKİN BİLİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) (%25 Burslu)
24 BÜŞRA ÖNBAS KOÇ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce)
25 İPEK TOPBAŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
26 ELİF ADAYLAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
27 CEMRE GÜLMEZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
28 GÖZDE PİŞİREN KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
29 EMRE TEZİŞÇİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
30 BÜŞRA GÜLEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE)
31 DİLARA SAĞLAM KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ( İNGİLİZCE) ( % 25 BURSLU)
32 IŞIL IŞIK KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
33 ECE GENCE KOÇ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA-BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
34 BERKAY ÇİFTER KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
35 DEMET KILAVUZ KILAVUZ KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
36 EMİNE ŞAHBAZ KOÇ Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
37 ANIL ÜZENGİ KOÇ Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (DESTEK BURSLU)
38 SEADETTİN ESENLİK KOÇ Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
39 KEREM TOPARLAR KOÇ Üniversitesi ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
40 YİĞİT AYDOĞAN KOÇ Üniversitesi EKONOMİ(İNGİLİZCE)BAŞARI BURSLU
41 IRMAK MUTLU KOÇ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
42 DİRİM BİNBAŞIOĞLU KOÇ Üniversitesi HUKUK
43 ONUR YILMAZ KOÇ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE BURSLU
44 ALİ ULUAKAY KOÇ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
45 ARMAĞAN ERKARA KOÇ Üniversitesi ELEK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
1 ÖMER SİNAN TARIM KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP
2 BUSE NUR ÇETİN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KOSOVA ÜNİVERSİTESİ
1 ÖZGEHAN BİNGÖL KOSOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ
1 GÜLEN ÇELİKKAYA KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ TIP
2 EYLÜL DİLAN AYDOĞAN KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
LEFKE AVRUPA Üniversitesi
1 UĞUR CAN KARA LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 BUSE ÖZGÖDE LEFKE AVRUPA Üniversitesi MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MİMARLIK (BURSLU)
3 BURAK KENAR LEFKE AVRUPA Üniversitesi İNŞAAT
LONDON SCHOOL OF BUSİNESS AND
1 MERT GÜNAYDIN LONDON SCHOOL OF BUSİNESS AND FİNANCE HUKUK (%50 BURSLU)
LONDRA BRUNEL ÜNİVERSİTESİ
1 AZİZ BURAK ERDEM LONDRA BRUNEL ÜNİVERSİTESİ BUSİNESS AND MANAGEMENT
MALTEPE Üniversitesi
1 YAĞMUR ÖLMEZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 CİHAD ÖZLÜ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%25 BURSLU)
3 AYŞE DİDEM TEKİN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi
4 DEVRAN YILDIRIM MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
5 ÇAĞATAY AYDIN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
6 ECEM NİHAN OĞUZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%50 BURSLU)
7 BERÇİN EYECİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
8 KAAN YAZICI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
9 AYÇA SARAÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (% 25 BURSLU)
10 BÜŞRA YURTSEVEN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
11 İREM NUR BAŞARAN MALTEPE Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
12 HALUK BALCI MALTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
13 TUĞRA LEVENT MALTEPE Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ
14 ŞAHİN YALÇIN MALTEPE Üniversitesi GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIM
MARMARA Üniversitesi
1 ZEYNEP AYHAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2 EGEMEN ÖZİL MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
3 NADİR BERKE AKDENİZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
4 SENA ÇAM MARMARA ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 MEHMET CAN KIRBAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP
6 DENİZ BERBER MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
7 ESRA ÇAĞLA ÖZEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
8 KEREM CAN AKDAĞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE)
9 İREM ULUDİRİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 DAMLA TAŞCAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
11 KARDELEN SOYİÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
12 SELÇUK EROL MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp (İngilizce)
13 ÖZGE ÜNLÜOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
14 NURİYE KARDELEN BAŞAKINCI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
15 BATUHAN ÖZTÜRK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
16 MERT TEKTAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
17 MELİS ÖZÇELİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
18 AYBÜKE TEZEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk
19 NESLİHAN GÜCÜYENER MARMARA Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
20 HÜRREM ÇIKIKÇIOĞLU MARMARA Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
21 ZÜBEYDE TEKİNTÜRK MARMARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
22 SERKAN KILIÇARSLAN MARMARA Üniversitesi ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
23 NURDAN GÜNEŞ MARMARA Üniversitesi İŞLETME ENFORMATİĞİ(ALMANCA)
24 ONUR GÜNEŞ MARMARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ
25 TUĞÇE UÇAR MARMARA Üniversitesi İŞLETME(İNGİLİZCE)
26 HAYRİYE AKYOL MARMARA Üniversitesi DİŞ HEKİMLİĞİ İNGİLİZCE
27 HİLAL ÖZGÜR MARMARA Üniversitesi BİYOLOJİ
28 MÜZEHHER CEYLAN MARMARA Üniversitesi OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 FATMA ŞEN MARMARA Üniversitesi ENFORMATİK
30 YASEMİN BEKGÖZ MARMARA Üniversitesi KAMU YÖNETİMİ
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
1 ŞEVVAL ÖMERÜLFARUKOĞLU MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
MELBOURNE MONASH UNİVERSTY
1 GÜRAY İNAÇ MELBOURNE MONASH UNİVERSTY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
1 GAMZE ÖZBAHAR MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
2 JALE SELİN YILMAZ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ TARİH
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
1 SİNEM KIZILCIK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
1 ECEM SEVİM MUĞLA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE
2 ZEYNEP BOZKAYA MUĞLA Üniversitesi BİYOLOJİ(İÖ)
3 EZGİ ÇEKİÇ MUĞLA Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 UYGAR SÖNMEZ MUĞLA Üniversitesi İSTATİSTİK
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
1 GÜRKAN SABANCI NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
1 ONUR CANIGÜROĞLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ Tıp
NEVŞEHİR Üniversitesi
1 SERHAT ÇEVİK NEVŞEHİR Üniversitesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
1 ALPEREN BİNGÖL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
2 DAMLA GÜCÜK NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
OKAN Üniversitesi
1 GÖZDE ECEM ILGAZ OKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
2 MURAT GÜNER OKAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (BURSLU)
3 SELVİ ÖĞ OKAN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (BURSLU)
4 EKREM POYRAZ KOCA OKAN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
5 NESLİHAN KURUMLUER OKAN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK (%50 BURSLU)
6 BATIKAN SEZEN OKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 AYBÜKE İÇİM KARACA OKAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
8 HAKAN SOYİÇ OKAN Üniversitesi UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
9 ADİL SAYGI OKAN Üniversitesi UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
10 SEFA GÖRKEM MAKAROÇ OKAN Üniversitesi BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
1 CEM BAYORUL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
ORDU ÜNİVERSİTESİ
1 ESRA NEHİR ORDU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
1 ALARA GİTMEZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
2 BERKER ÖZER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
3 BAŞAK İNCEELLİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (İNGİLİZCE)
4 GİRAY KESKİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5 BERK OKUTAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
6 MERT ERTAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
7 ONURALP ÇAKIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
8 DENİZ ÖZASLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
9 YASEMİN ÇİLDİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
10 EDA ALTINTEPE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
11 ALPER AKDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
12 BEKİRCAN DURUKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
13 ALİ BERK SÜMER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
14 İLKİN ZEYNEP KESKİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
15 METİN CAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
16 AHMET KÖRPINAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
17 ŞEHNAZ GENÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği (İngilizce)
18 GİZEM CEYLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İstatistik
19 DORUK KARALAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Biyoloji (İngilizce)
20 FURKAN EDİZKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
21 FURKAN ÖZLER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
22 HAMİ ERDEM BOZKAYA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
23 ABDULLAH ÜSKÜDAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce)
24 ALKIM DUMAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce)
25 ALİCAN AYDOĞDU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
26 BETÜL ASLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeoloji Mühendisliği (İngilizce)
27 BORA YILMAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
28 SAVAŞ ERDEM KARTAL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
29 KAMBOT NESİJ CANKURT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
30 AYLİN UYGUROĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
31 GİZEM ESEL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
32 ZAFER ALTINSOY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
33 UMUR BİLİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
34 ELİF ÖZDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
35 EMRE KARATEPE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
36 ASLIHAN ŞERBETCİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
37 ERAY ERDOĞAN ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
38 KUBİLAY KIRCI ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
39 GİZEM ÖZTEKİN ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
40 ATALAY ULUAKAY ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
41 ECEHAN AKSOY ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
42 MEHMET CAN ZEYBEK ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
43 ELVAN ONUR YAZICIOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
44 ELİF KORKUT ORTA DOĞU TEKNİK Üniversitesi FİZİK
45 MERVE KAYADUVAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
46 ONUR VAPURLUOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
47 DİLARA ALLAHMANLI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
48 DENİZ CAMUS ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
49 MEHMET CEM YANIK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
50 ORKİDE AKGÜN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
51 SEHER BURCU KILIÇKAP ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
52 ENGÜRCAN GÜLER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
53 EKİN GEDİK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
54 DOĞU EROĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
55 GÖRKEM KEÇECİOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
56 ARİF ŞEKERCİOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
57 CANER YOSUNCIĞIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
58 MERT TAŞCIOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
59 GÖKÇE KUT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
60 KORAY ARDA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
61 ERGÜN GÜNGÖRLER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
62 KEREM ÖZARKAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
63 EMRE KOÇAK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
64 ERİNÇ EREL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
65 ERDEM OĞLAKÇIOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
66 EZGİ ERİŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
67 MARYAT DEMİRCAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
68 SİNAN SOYOĞUL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
69 ÖZLEM SOYDAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
70 HAYRİYE DİLEK GÖBEL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
71 KEMAL SALİH ÇAVUŞOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
72 ERKİN BAYRAM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
73 SEZİN AKSOY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
74 AYŞENUR ESER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
75 MAHİR VARSOYOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
76 BAHA MERT AKŞİT ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
77 ERGÜL ÖTERKUŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
78 MUSTAFA KAPLAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜH.
79 MELİH ZAFER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
80 HANDE ÜYEYILDIZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
81 ERÇİN SAVUR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
82 SEMİH ÖZMEN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC)
1 EMRE ŞAKAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
2 ÖZGÜR ÖDÜBEK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
1 RÜVEYDE USLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
2 BEKİR BATUHAN CİNGÖZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
3 DOĞUKAN ATAKAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
4 SEFA SAVAŞLI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
5 BÜRGE NİSA GÜNEŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İÖ)
6 CANSU TÜRKER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İÖ)
7 ÜMİT BÜYÜKKOCA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
8 MELİH DARCAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İÖ)
9 ASENA MAKİNACI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Turizm İşletmeciliği
10 ATİLLA ULUALAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
11 BEGÜM SARITAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
12 GÖRKEM ARPAÇOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp
13 GÖRKEM UZER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
14 GİZEM KALKAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ (TARİH)
15 MUSTAFA İNCE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
16 SIRAÇ DOĞUŞ TARI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
17 HACER GİZEM ÖNER OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
18 İSMAİL SERDAR BAYRAÇ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
19 GÖKHAN KARABAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
20 HATİCE YALÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
21 ERAY DEVOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
22 KAZIM GÜRGEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
23 MEHMET LÜTFİ YALÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
24 ALPER ÖZDEMİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
25 SERCAN ÖNEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
26 BURAK OTMAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
27 ELİF ESEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
28 EZGİ ŞİŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
29 BUĞRA YAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
30 ERMAN ÜZMEZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
31 ORKUN TOPRAKHİSAR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
32 MELİH ONRAT OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARLA BİTKİLERİ
33 MELİKE GÖNEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
34 CANSU KUŞCAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ (İÖ)
35 NİHAN GÖLPEK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA
36 BİLGE ALTINTAŞ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA (İ.Ö)
37 ARDA SUAT IŞIL OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
38 EDA ARMATLI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
39 CANSU DİNDAR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (İÖ)
40 İSMAİL ALDOĞAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
41 EFE HAFIZ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
42 ÖZKAN BACAK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
43 ELİF GÖKÇE UÇKAÇ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
44 BEKİR BURAK SARIÇAM OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
45 EFE ERGÜN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
46 MELİKE HAZAL DİKMEN OSMANGAZİ Üniversitesi BİYOLOJİ
47 YAĞIZ ÖNEN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
48 TAYFUN GÜRCAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
49 ÖZLEM SELER OSMANGAZİ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
50 DENİZ KAŞIK OSMANGAZİ Üniversitesi MİMARLIK
51 TOYGARHAN YEŞİLCAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
52 SAMET GÜNER OSMANGAZİ Üniversitesi METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
53 GÜRKAN ÜNALAN OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
54 GÖKÇEN ASLAN OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
55 MERYEM ÖZGE KOLCUBAŞI OSMANGAZİ Üniversitesi İSTATİSTİK
56 DUYGU TARHAN OSMANGAZİ Üniversitesi MALİYE
57 ÖZGÜR MUTLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
58 ALPER ERDEMLİ OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
59 MEHMET MERMUTLU OSMANGAZİ Üniversitesi KİMYA(İÖ)
60 ASLI ATACAN OSMANGAZİ Üniversitesi FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
61 DUYGU ÇALIŞIR OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
62 SİMGE AYZIT OSMANGAZİ Üniversitesi İSTATİSTİK(İÖ)
63 S.UTKU ÜNLÜ OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
64 CEM AKAR OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
65 MEHMET KAAN ÜÇYILDIZ OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
66 ALİ ÇETİNKAYA OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
67 UMUTCAN ÜNLÜ OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
68 ONUR ÖZIRMAK OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
69 GÖKHAN ZİBEL OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
70 MUZAFFER ÇAĞRI KÜKRER OSMANGAZİ Üniversitesi MALİYE(İÖ)
71 TALAT GÜNDOĞAN OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
72 ÖMER GÖKHAN EYİSOY OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
73 SERHAT YAŞAR OSMANGAZİ Üniversitesi ÜNİVERSİTESİ FİZİK
74 MUSTAFA G. ATAR OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
75 ÇAĞLAR DURMAZ OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
76 NESİBE AYDOĞAN OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
77 FİKRİ ARSOY OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
78 MELİKE YILDIRIM OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
79 S.SAMED MİRZA OSMANGAZİ Üniversitesi MADEN MÜHENDİSLİĞİ
80 SEBAHAT EZGİ AYNAZ OSMANGAZİ Üniversitesi BİYOLOJİ İ.Ö.
81 AHMET GÜRDAL BAYRAM OSMANGAZİ Üniversitesi ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE
82 CANSED TEKİN OSMANGAZİ Üniversitesi İSTATİSTİK İ.Ö.
83 ERAY KIRIMTAY OSMANGAZİ Üniversitesi İŞLETME İ.Ö.
84 İSA MANAS OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
85 C. POLAT TAPAN OSMANGAZİ Üniversitesi JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
86 ECE AYDIN OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
87 YASİN TAKIL OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
88 SİBEL TOSLALI OSMANGAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ
89 AYÇA ÖZDEMİR OSMANGAZİ Üniversitesi MALİYE İ.Ö.
90 CAN CİLVE OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
91 OĞUZ USLU OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
92 İSMAİL KORKMAZ OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
93 OZAN SAİT YAZ OSMANGAZİ Üniversitesi ELEK.-ELEKTRONİK.MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
94 GAMZE ÇOLAK OSMANGAZİ Üniversitesi ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
95 AYŞEN ÖRNEK OSMANGAZİ Üniversitesi BİYOLOJİ (İÖ)
96 HİLAL CEYLAN OSMANGAZİ Üniversitesi BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
97 ALİ ÇAĞLAR KIRMIZI OSMANGAZİ Üniversitesi İŞLETME (İÖ)
98 NAZİYE ÖZGE SELER OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
99 NADİRE MERVE KILIÇAL OSMANGAZİ Üniversitesi İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
100 FİLİZ AKYÜZ OSMANGAZİ Üniversitesi MATEMETİK (İÖ)
101 ÇİĞDEM ÇOLAK OSMANGAZİ Üniversitesi ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
102 ÖZER KALPALP OSMANGAZİ Üniversitesi MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
103 MUSTAFA YILMAZER OSMANGAZİ Üniversitesi MATEMATİK