4.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu     8.sınıflar Bursluluk ve Deneme Sınavı Başvurusu    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

YENİ YILA MERHABA SATRANÇ TURNUVASI

Eskişehir Satranç İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan ‘’2018 Yeni Yıla Merhaba Satranç Turnuvası’’nda, 4/B sınıfı öğrencimiz Süleyman Burak YÖNDEM, 9-10 yaş kategorisinde Eskişehir 2.si olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Images

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

ISPARTA’DA EĞİTİM UÇUŞU SIRASINDA ŞEHİT OLAN 3 KAHRAMANIMIZI KAYBETMENİN DERİN ÜZÜNTÜSÜ İÇERİSİNDEYİZ. ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLELERİNE VE TÜRK MİLLETİNE SABIRLAR DİLERİZ.

Images

KARNE HEDİYESİ

Okul Aile Birliğimizin önderliğinde başlatılan “Biri Arkadaşıma Biri Kardeş Okula” kampanyamız bugün karne hediyesi olarak Fahri Günay Ortaokulu öğrencilerine teslim edildi.

Images

ATA TALKS KULÜBÜ İLK KONFERANSINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Jr. MBA programımız kapsamında oluşturduğumuz Ata Talks Kulübü öğrencileri “Umut” konulu ilk konferansını gerçekleştirdi. Konferansa konuşmacıların seçilmesi ve davet edilmesinden afişlerin hazırlanmasına kadar bütün hazırlıklar kulüp öğrencileri tarafından yapıldı. Konferansa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Arslantaş, İngilizce Öğretmeni Ahmet Halaç, 8.sınıf öğrencilerimizden Merve Yörük ve Ece Tunç konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacılar “Umut”a bakış açılarını anlattılar.

Images

YAZAR HANZADE SERVİ OKULUMUZDA

Severek okuduğumuz “Ezo ile Ölü Yazar”, “Umacı”, “Karakura’nın Düşleri”, “Yo-yo” kitaplarının yazarı Hanzade Servi okulumuzdaydı. 5,6 ve 7. sınıflarla okudukları kitaplar hakkında söyleşi yapan ardından da kitapları imzalayan yazarımız, öğrencilerimizdeki kitap sevgisini ve okuma heyecanını pekiştirdi.

Images

PAYLAŞTIKÇA BÜYÜYÜYORUZ

Okulumuz 3/B sınıfı öğrencileri, ilimizdeki bir anaokulunu ziyaret ederek yeni yıl hediyelerini kendi elleriyle kardeşlerine verdiler. Öğrencilerimize ve velilerimize bu paylaşımları ve duyarlı davranışları için teşekkür ederiz.

Images

ESKİŞEHİR SATRANÇ BİRİNCİSİ ATAYURT’TAN

Eskişehir Satranç İl Temsilciliği Faliyet programında yer alan ‘’2018 Eskişehir Ocak Elo Satranç Turnuvası’’nda, 4/B sınıfı öğrencimiz Süleyman Burak YÖNDEM, B kategorisinde (1400 UKD/ELO Altı Açık Yaş Kategorisi) 6 Maçın 6’sınıda kazanarak, Eskişehir 1. si olmuştur.