Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

‘’OKUL İÇİN DEĞİL HAYAT İÇİN ÖĞREN’’

Kariyer planlama kapsamında gerçekleşen ‘’Okul İçin Değil Hayat İçin Öğren’’adlı konferansta okulumuz Sedat Örseli ağırladı. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Elemanlarından Sedat Örsel 11.sınıf ve 12.sınıf öğrencilerimize hayatta başarılı olmak için;

Images

SARAYLAR KÜLTÜR GEZİSİ

Milli Kültürüne sahip çıkan, geçmişin izlerinin kuşaktan kuşağa aktarılmasına büyük önem veren Atayurt Okulları, Ülkemiz ve dünya tarihi adına çok önemli eserlerin bulunduğu İstanbul ‘a 20-21 Kasım tarihinde Saraylar Kültür Gezisi düzenlemiştir.

Images

6.MATEMATİK LİGİ BAŞLIYOR

Matematiği sevmek, bilmek ve onu yaşamda kullanmak insanı ayrıcalıklı yapar. bilindiği üzere, matematik dersi genel olarak öğrencilerin korkulu rüyasıdır ve birçok öğrenci matematikte başarısızdır.

Images

5/A SINIF KAHVALTISI

5/A sınıf öğretmeni Seçil Algül ile sınıf temsilcileri Cennet Söyleyen ve Songül Dönerce tarafından hafta sonu sınıf kahvaltısı düzenlendi. Gerçekleşen kahvaltıda öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz keyifli bir gün geçirdiler. Bu güzel buluşmayı düzenleyen sınıf temsilcilerimize, sınıf öğretmenimize ve destek olan velilerimize teşekkür ederiz.

1 2 3 4