İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

KUKLA TİYATROSU ATAYURTTA

İlimizde faaliyet gösteren Sihirli Pati Kukla Tiyatrosu 4 Kasım 2010 Perşembe günü ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencilerimize Sihirli Çiçek adlı kukla oyununu sergilediler.

Images

FUTBOLDA DA ATAYURT FIRTINASI

Okulumuz Öğretmenleri ve personeli tarafından oluşturulan kadroyla SÜREL IN SPORTS’un Düzenlediği kurumlar arası Halı saha Futbol turnuvasına katılan takımımız 2.ci oldu.

Images

ATAYURTTA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Özel Atayurt Okulları’nda Cumhuriyetimizin 87. Yıldönümü coşkuyla kutlandı. Atayurt Okulları Spor Salonunda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlama programı öğrencilerin yanı sıra yoğun bir veli katılımı gerçekleşti.

Images

MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZE DİŞ KONTROLÜ

Atayurt İlköğretim Okulu ana sınıfı ve 1. öğrencilerimize yönelik olarak, diş ve diş eti sağlığı ve bakımı konusunda hem bilgi vermek hem de genel bir kontrol taraması yapmak amacıyla diş hekimi Yaşar Yasin ÖZEL okulumuza geldi.

Images

ATAYURTLULARIN BOWLİNG HEYECANI

Atayurt Fen Lisesi 9/B sınıfı öğrencileri arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte gittikleri Cosmic Bowling Salonunda çekişmeli bir bowling mücadelesi gerçekleştirerek mutlu bir akşam geçirdiler.

Images

ATAYURTTA DEMOKRASİ KAZANDI

Özel Atayurt İlköğretim Okulu, Okul Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanı Seçimleri için “İSTİKBALİN GENÇLERİ” , “YILDIRIM” ve “CUMHURİYET” grupları arasında kıyasıya bir seçim yarışı gerçekleşti.