İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT OKULLARI 1.MATEMATİK LİGİ AÇILIŞ MAÇI İLE BAŞLIYOR...

Özel Atayurt Anadolu / Fen Lisesi 9-10. ve 11. sınıf öğrencileri arasında öğrencilerinin matematik problem çözüm becerilerini geliştirmek ve onları gelecek için cesaretlendirmek amacıyla düzenlenen ve geçtiğimiz hafta görkemli bir törenle tanıtımı yapılan “Atayurt Okulları 1. Matematik Ligi” 16 Mart 2011 Çarşamba günü ilk maçı ile başlıyor.

Images

12. GELENEKSEL ANI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ DUYURUSU

Özel Atayurt Okulları tarafından her yıl geleneksel olarak il genelinde düzenlenen “Sizi en çok etkileyen, unutamadığınız bir anınızı anlatınız” kompozisyon yarışmasının ödül töreni 24 Mart 2011 Perşembe günü saat 17.00’de Atayurt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Images

ATAYURT MATEMATİK LİGİNE MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

Özel Atayurt Okulları ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Özel Atayurt Okullarında Anadolu / Fen Lisesi 9-10. ve 11. sınıf öğrencileri arasında öğrencilerinin matematik problem çözüm becerilerini geliştirmek ve onları gelecek için cesaretlendirmek amacıyla "Atayurt Okulları Matematik Ligi" düzenleniyor.

Images

ATIK PİLLER TESLİM EDİLDİ

07.03.2011 Pazartesi günü okulumuz Eko – Tim öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte toplanan atık pilleri Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürüne teslim etti. Öğrencilerimizi örnek davranışlarından dolayı kutluyoruz.