İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ÖĞRENCİLERİMİZİN PİKNİK KEYFİ

2/C,3/A,3/B sınıf öğrencilerimiz 2010-2011 Eğitim Öğretim yılının son günlerinde yılın yorgunluğunu atmak üzere Güçlü Bey At Çiftliği piknik alanına öğretmenleriyle birlikte gittiler. Ata binen ve oyunlar oynayan öğrencilerimiz gönüllerince eğlendiler.

Images

TATİL DUYURUSU

Sayın Veli, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinin okullarda yapılması ve öğretmenlerin de görev almaları nedeniyle 13 Haziran 2011 Pazartesi günü okullar Milli Eğitim Bakanlığı’nca bir gün süreli tatil edilmiştir. 14 Haziran 2011 tarihinden itibaren eğitim öğretim devam edecektir.

Images

8. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN MEZUNİYET BALOSU

Atayurt İlköğretim Okulu 2010-2011 yılı mezunları için Anemon Otel Eskişehir Salonu’nda muhteşem bir mezuniyet balosu düzenlendi. 8 Haziran 2011 Çarşamba günü gerçekleştirilen mezuniyet balosuna Atayurt Okulları Yöneticileri, öğretmenler veliler, öğrenciler ve çok sayıda misafir katıldı.

Images

ATAYURT ANADOLU/FEN LİSESİ MEZUNİYET BALOSU

Atayurt Anadolu / Fen Lisesi 2010-2011 yılı mezunları için Anemon Otel Eskişehir Salonu’nda muhteşem bir mezuniyet balosu düzenlendi. 3 Haziran 2011 Cuma günü gerçekleştirilen mezuniyet balosuna Atayurt Okulları Yöneticileri, öğretmenler veliler, öğrenciler ve çok sayıda misafir katıldı.

Images

İL HALK KÜTÜPHANESİNE GEZİ

1 Haziran 2011 Cuma günü, 3A ve 3B sınıfları, öğretmenleri Hatice GÜMÜŞ, Abdullah ALTINOK ve okul kütüphanesi görevlisi Hatice PERDAHÇI rehberliğinde İl Halk Kütüphanesine gezi düzenlediler ve kütüphaneye üye olmak için başvuruda bulundular.