İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT OKULLARINDA VELİ AKADEMİSİ KONFERANSLARI DEVAM EDİYOR

Özel Atayurt Okullarında “Veli Akademisi Konferansları” 15.01.2011 Cumartesi günü Anemon Otel Manisa Salonunda gerçekleştirilen 2 konferansla devam etti. Geçtiğimiz hafta ana sınıfı, 1. ve 2. sınıf velilerine yönelik olarak gerçekleştirilen konferansların ardından bu hafta da 3., 4. ve 5. sınıf velilerine yönelik konferanslar gerçekleştirildi. Konferanslara Atayurtlu velilerin ilgisi yoğundu.

Images

YAZAR YÜKSEL İSAK ATAYURT OKULLARINDA

Çocuk kitapları yazarı Yüksel İSAK 14.01.2010 Cuma günü okulumuzda öğrencilerimizle buluştu. Öğrencilerimizle kitap okumanın önemine ilişkin söyleşi yaptıktan sonra isteyen öğrencilerimize kitap imzaladı. Öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği söyleşi ve imza günümüz Okul Müdürü Yaşar Gündüz DOĞAN’ın Yüksel İSAK’a teşekkür edip çiçek sunmasıyla sona erdi.

Images

ATAYURT OKULLARINDA TIP KONULU KONFERANS

Eskişehir Asker Hastanesi doktorlarından Yarbay Operatör Dr. Servet EMEKSİZ tarafından Atayurt Anadolu / Fen Lisesi öğrencilerine yönelik olarak “Tıp” konulu mesleki tanıtım konferans 12 Ocak 2011 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Images

ATAYURTTA BALIK GÜNÜ

Özel Atayurt Okulları vizyonunda yer alan örnek olma ilkesinden yola çıkarak, 2009 yılında Eskişehir’de bir ilk olarak başlattığı ve belirli aralıklarla öğlen yemeklerinde gerçekleştirdiği Dünya Mutfaklarından Lezzetler çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Images

ATAYURT ÖĞRENCİLERİNE YARATICILIK KONFERANSI

Özel Atayurt İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencilerine Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Üstün Yetenekliler Bölümünden Doç.Dr.Uğur SAK “YARATICILIK” konulu konferans verdi. Doç.Dr. Uğur SAK konferansında, öğrencide yaratıcılığın nasıl olması gerektiğini, yaratıcı insanın dünyaya bakış açısının nasıl olması gerektiğini örneklerle anlattı.

Images

ATAYURT YENİ YILI COŞKUYLA KARŞILADI

Özel Atayurt Okulları Anadolu / Fen Lisesi öğrencileri yeni yılı Anemon Otel’de coşkuyla karşıladı. Anemon Otel Eskişehir Salonunda gerçekleştirilen yılbaşı konserine öğrencilerin yoğun bir ilgisi gözlendi. Yaklaşık 500 öğrencinin katıldığı yılbaşı konserine Atayurlu öğretmenler de katıldı.