İLKOKUL TANITIM FİLMİ    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURTTA DONDURMA ŞÖLENİ

Özel Atayurt Okulları vizyonunda yer alan örnek olma ilkesinden yola çıkarak, 2009 yılında Eskişehir’de bir ilk olarak başlattığı ve belirli aralıklarla öğlen yemeklerinde gerçekleştirdiği Dünya Mutfaklarından Lezzetler çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Images

ÖZ GEÇMİŞİ YAŞATIYORUM PROJESİ

06 Mayıs 2011 Cuma günü 2-C sınıfı öğrencileri öğretmenleri Muazzez TAMER rehberliğinde “Öz Geçmişimi Yaşatıyorum” temalı etkinliklerini büyük bir coşkuyla ailelerine sundular. Gösteriyi izleyen büyükanne ve büyükbabalar torunlarıyla sahneyi paylaşıp gururla coşkularını paylaştılar.

Images

ULUSLARARASI OLİMPİYATTA İKİ DÜNYA ŞAMPİYONU ATAYURTTAN

Milli Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünün onayı ile Rusya Federasyonun Düzenlediği değişik ülkelerden binlerce lise öğrencisinin katıldığı 7. Uluslar arası Bilim Temelleri Olimpiyatı seçmelerinde finale 522 öğrenci kalmıştı. Finalde Matematik dalında Can AYTÖRE, Biyoloji dalında Elif KUŞKU OLİMPİYAT 1.si olarak ilimizi ve Türkiye’yi gururla temsil ettiler.

Images

ATAYURTTA DEDEMİN ARKADAŞLARI OYUNU

Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin hazırlayıp sundukları “Dedemin Arkadaşları” adlı tiyatro oyunu 26 Nisan 2011 Salı günü anasınıf,1 ve 2. sınıfı öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Images

ATAYURTTA 23 NİSAN COŞKUSU

Özel Atayurt İlköğretim Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Atayurt Kültür Merkezinde yapılan törene öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.