İLKOKUL TANITIM FİLMİ     ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLULUK SINAVI    

Haberler / Atayurt'tan Haberler

Images

ATAYURT ULUSLARARASI MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA

ABD Matematik Birliği (The Mathematical Association of America) tarafından 1985 yılından beri düzenlenen, dünya çapında yaklaşık 90 ülke, 2030 okul ve 130 binin üzerinde öğrencinin katılımı ile gerçekleşen ve 25 adet çoktan seçmeli soru içeren bir sınavdır.

Images

“MY AMERICAN COUSIN” PROGRAMI SETİ ATAYURT’TA

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Televizyon Yapım Merkezi tarafından çekimleri gerçekleştirilen ve TRT OKUL ekranlarında ilgiyle izlenen İngilizce programının “My American Cousin” adlı drama çekimlerinin bir kısmı okulumuzda gerçekleştirildi.

Images

ATAYURT’LULAR TAM BAŞARI PROGRAMINI TAMAMLADILAR

Özel Atayurt Okulları 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği Antalya Yarıyıl Kampını bu sene de gerçekleştirdi. İlköğretim öğrencileri ile öğretmenlerden oluşan 224 kişilik kafile Antalya Sueno Hotels Beach Side’de, Lise öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizden oluşan 230 kişilik kafile de Sea World Hotel'de çalışmalarını başarıyla tamamlayarak ilimize döndüler.

Images

ATAYURT’TA KARİYER GÜNLERİ

NTV ve CNBC-enin eğitim programları yapımcısı ve sunucusu olan ve aynı zamanda Arel Üniversitesi’nde eğitim danışmanlığı yapan Sadık Gültekin, "Sınavda ve Hayatta Başarı" konusunda öğrencilerimize ve velilerimize seminer vermek üzere okulumuzdaydı.